برسی نسخه کامل vray 3

Bertali

Member
دوستان یک سوال داشتم من مدت زیادی نیست با vray کار میکنم نسخه 2.4 و از کتاب vray complete guide کمک میگیرم با این تفاسیر که دوستان گفتن انجینش دوباره ساخته شده و ... من اگر بخوام vray 3 استفاده کنم کتاب vray complete guide دیگه بی فایده میشه یا نه ؟ ممنون

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام نه مطلقا .کتاب وی ری مثل الفبا هست .شاید 20 درصدش بلااستفاده باشه کمتر حتی 10 درصد.
حتما ازش استفاده کنین.واقعا کتاب با ارزشی هست

و توصیه بنده حقیر اینه که اگه دارید زمان می زارید که این کتاب رو بخونید. واقعاً به قصد فهمیدن !! بخونید، نه به قصد هر چیز دیگه ای!!

برای فهمیدن این کتاب حداقل شش ماه و حداکثر یک سال زمان نیاز دارید!

ایشالا برای بدست آوردن مهارت هم زمان دارید اما این شروع خیلی مهمه! ، حتماً نوت برداری کنید و از تجارب دیگران مثل جناب عارف استفاده کنید. و در نظر داشته باشید که شرایط با شرایط متفاوت هست و گفته های کتاب تنها به مواردی چند از موقعیت های مختلف پرداخته و به تمامیه حالا نپرداخته و قطعاً نمی تونسته که بپردازه!!.

به امید توفیق روز افزون برای شما

hodaara

New Member
بله من گفتم که رو کرک این ورژن حساب نکنید!!! امیدوارم حل بشه برای همه کاربرانی که هنوز دسترسی به یه سری چیزا ندارن! من خودم ورژن کرک 3.00.3 رو دانلود کردم برای تست ولی سریع بعد از اولین تست سریع پاکش کردم و برگشتم نسخه اصلی 3.00.1 که تک یوزره هست رو لپتاپم هم هنوز 2.40.04 دارم!

این چیزی که کرک شده فقط rt اون و یه سری محدودیت دمو فیکس شده!! حالا حالا زمان لازم هست برای اومدن یه کرک خوب که در حد نسخه اصلی باشه و همچین سرعتی داشته باشه.

به امید روزای خوب برای همه!

سلام
من با این وی ری که رندر گرفتم به شدت بیکسلی شد.. البته فایلی بود که از قبل داشتم و با 2.4 رندر گفته بودم ولی الان 3 رو نصب کرمنه تایمش تغییر کرد و کیفیتشم که خیلی بد شدووو تنظیماتشم فط همون global رو عوض کردم
چون فایل کرکه مشکل اینه؟؟مندوباره 2.4 رو نصب کنم؟

hodaara

New Member
سلام
من با این وی ری که رندر گرفتم به شدت بیکسلی شد.. البته فایلی بود که از قبل داشتم و با 2.4 رندر گفته بودم ولی الان 3 رو نصب کرمنه تایمش تغییر کرد و کیفیتشم که خیلی بد شدووو تنظیماتشم فط همون global رو عوض کردم
چون فایل کرکه مشکل اینه؟؟مندوباره 2.4 رو نصب کنم؟

19.jpg

amin256

Well-Known Member
سلام امروز یه تست جدید گرفتم از قابلیت Embree که بهزاد گفت. زمان رندر از 30 دقیقه به 25 دقیقه رسوند
البته cpu من i5 4430 هست. سیستم خونم یه خرده محدوده.
عارف جان من با Embee که رندر می گیرم ( با 8 گیگ رم) نرم افزار وسط های کار کرش میکنه. مثلاً با Solidrock هم که میخوام رندر بگیرم هم اولش این اخطار رو میده که میخوای از Embee استفاده کنی یا نه که اگه استفاده کنی ممکنه کرش بشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا