بررسی BMW X6 برای اجاره خودرو

rentinal

New Member
یکی از اتومبیل های پرطرفدار برای اجاره خودرو، اتومبیل های شرکت Bayerische Motoren Werke : BMW می باشد. در رنتینال از این مجموعه چندین مدل خودرو قابل اجاره می باشد، که یکی از آنها بی ام و X6 است.

همانطور که بسیاری از افراد می دانند این شرکت خودروسازی آلمانی و یکی از شرکت های قدیمی در صنعت اتومبیل سازی می باشد. تمامی اتومبیل های تولیدی این شرکت لوکس و گران قیمت هستند به طوری که BMW با تولید این اتومبیل ها تبدیل به یکی از ابر قدرت های صنعت خودرو سازی شده است.
یکی از نکات مهمی که در اجاره خودرو باید به آن دقت نمود، میزان مصرف بنزین خودروی انتخابی است. این نکته به خصوص برای افرادی که اتومبیل ها را برای سفرهای برون شهری انتخاب می کنند، بسیار مهم می باشد. مصرف سوخت بی ام و x6 به سه دسته تقسیم می شود. ( مصرف سوخت داخل شهر 13.2 لیتر در هر یکصد کیلومتر، مصرف سوخت خارج شهر 8.3 لیتر در هر صد کیلومتر و مصرف سوخت ترکیبی 10.1 لیتر در هر صد کیلومتر)
BMW X6 قابل اجاره در رنتینال، مدل 2012 بوده و اجاره آن فقط به صورت با راننده می باشد. قیمت اجاره این خودرو، برای سفر های درون شهری برای هر ساعت 85000 هزار تومان و قیمت کیلومتری برای سفر های برون شهری، 4000 تومان می باشد. همچنین قیمت اجاره این اتومبیل برای ترانسفر فرودگاه امام خمینی 600000 هزار تومان می باشد. از آنجایی که اجاره این خودرو با راننده است شرایط کرایه آن بسیار ساده می باشد.
http://rentinal.info (اجاره خودرو رنتینال)
 

جدیدترین ارسال ها

بالا