برداشتن رنگ پشت عكس

arashpino

Member
آقا ممنون ميشم يكي كمك بكنه.
ميخوام رنگ پشت زمينه عكس رو كه سفيده بردارم.مثل اكثر gif هاي متحرك.اگه لطف كنيد كمك كنيد.

اگر اشتباه نكنم شما مى‌خوايد كه تصويرى رو با زمينه‌ى شفاف ايجاد كنيد.
شما اول به هر روشى كه مى‌تونى رنگ زمينه رو وردار، بعد مراحل زير رو دنبال كن:

File > Sava For Web
سپس از قسمت Setting جعبه‌اى كه جلوى شما ظاهر مى‌شود، فرمت gif رو انتخاب كنيد و گزينه‌ى Transparency را تيك بزنيد.
موفق باشيد

arashpino

Member
آقا ممنون.فقط مشكل اينجاست كه نميدونم چطوري بايد رنگ زمينه رو بردارم.رنگ زمينه سفيد هستش و كلي هم وررفتم باهاش ولي روش برداشتن رنگ زمينه رو نمي دونم.اگه لطف كنيد بگيد كه كلي محبت كرديد.

چشم
خوب ببينيد شما مى‌توانيد از ابزار سلكت كردن استفاده كنيد چندين ابزار براى‌ اين كار در ابتداى جعبه Tools موجود است. كه در امر انتخاب تصوير فرقهايى با هم دارند.
پس از سلكت كردن قسمت سلكت شده را پاك كنيد.
ببينيد، اينكه حال ما از كدام از اين ابزار انتخاب كردن بهره ببريم، بسته به تصويرمان دارد، كه تصوير در اين تاپيك گنگ است.
biggrin.gif

toranj_1455

Member
سلام

اول بايد تصويرت رو ببري توي يه فايل جديد ps و در يك لايه جديد بزاري حالا background layer را غير فعال ميكني و بعدش به هر روشي كه دوست داري جاهاي سفيد را حذف ميكني (بسته به نوع تصوير ميتوني از انواع ابزار هاي سلكت يا پاك كن استفاده كني) حالا save for web . gif . tracparensy.

ترنج خان هم كامل گفتن.
يه راه ديگه براى خارج كردن يك لايه از حالت background وجود داره، اون هم اينه كه دوبار روى لايه (در پالت Layers) كليك كنيم و از جعبه‌ى ظاهر شده روى OK كليك كنيم.
اگه باز هم مشكلى بود، مى‌تونى عكست رو آپلود كنى اينجا
موفق باشيد

arashpino

Member
دوستان خيلي خيلي ممنونم شما كامل توضيح مي دهيد ولي من يك خورده خنگم تو اين ماجرا.حالا نمونه عكس رو ميذارم اگر ممكنه شما درستش كنيد و يك فايل قابل ويرايش بذاريد كه من از روي اون متوجه بشم.يا اگه ممكنه يك2تا عكس نمونه كار و مراحل كار رو بذاريد.
البته اين عكسي كه ميذارم چون زمينش سفيد هستش خوب نشون نميده ولي براي مثال بدك نيست.
شرمندم از اينكه انقدر اذيت مي كنم.

ببين عزيز دل من.
شما بايد از منوي select گزينه‌ي color range را انتخاب كنيد و بعد بر روي رنگي كه مي‌خوايد خذفش كنيد كليك كنيد و بعد ok را بفشاريد.
بعد از روي كيبورد دكمه‌ي delete را بفشاريد.
بعد از روش هايي كه دوستان گفتي سيو كنيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا