برای یه سیستم وبلاگ به چیا احتیاج دارم؟

sobhan_250

Active Member
1- من می خوام یه سیستم وبلاگ درست کنم:D (بدون انگیزه مالی:) )
2- لازم ندارم که به طور خودکار ساب دومین و اینها بسازه ! (البته باشه که خوبه:wink: )
3- الگوی من همین سایتهای وبلاگ مثل میهن بلاگ و پرشین وبلاگ و اینها بوده ( امکانات اینها رو دیدم که دهنم آب افتاده:eek:)

با این مقدمات
1- آیا سرور های معمولی مثل پرشین سرویس میتونه وبلاگ داشته باشه:cool: ؟
2- نرم افزارهائی که رایگان هست برای راه اندازی سیستم وبلاگ چیه چیزهائیه:) ؟ (ورد پرس و ... کدوم امکانات و هماهنگی بهتری دارن؟)
3- به قول بروبچ کسی میتونه step by step مراحل این کار رو توضیح بده:D؟

:cry:ممنون

reza699

Active Member
اگه هدف شما بحث یاد گیری و آموزش هست تبریک میگم گزینه مناسبی رو انتخاب کردید چون اگه بتونید قسمت کوچکی از این پروژه رو انجام بدید کلی مطلب هست که به آموخته های شما اضافه بشه. البته اگه بخواهید به تنهایی این سیستم رو پیش ببرید مطمئنا زمان بسیار زیادی خواهد برد.
و اما سیستمی که من پیشنهاد میکنم بیش تر بهش توجه کنید و حتی میتونید به هر نحوی ازش ایده بگیرید سیستم وردپرس هست. ضمن اینکه شما نفرمودید با چه زبونی کار میکنید. ؟؟؟؟

من میتونم سایتی همانند وب نیوک براتون بسازم که حتی امکاناتی فراتر از بلاگفا هم داشته باشه : www.webnuke.ir

هزینه سیستم : 90 هزارتومان
هزینه نصب و پشتیبانی اولیه : 10 هزارتومان

برای فضا هم میتونید یکی از پلانهای رسلری شرکت که ارزون هم هست رو انتخاب کنید : www.mihanonline.ir/reseller.php

ميتونيد از بلاگ هاستر استفاده کنيد.البته پولي ولي من نسخه لايسنس دارشو دارم.اگه ميخواي تماس بگير

09355126003

sobhan_250

Active Member
تشکر ! نیاز با توضیح بیشتر...

اگه هدف شما بحث یاد گیری و آموزش هست تبریک میگم گزینه مناسبی رو انتخاب کردید چون اگه بتونید قسمت کوچکی از این پروژه رو انجام بدید کلی مطلب هست که به آموخته های شما اضافه بشه. البته اگه بخواهید به تنهایی این سیستم رو پیش ببرید مطمئنا زمان بسیار زیادی خواهد برد.
و اما سیستمی که من پیشنهاد میکنم بیش تر بهش توجه کنید و حتی میتونید به هر نحوی ازش ایده بگیرید سیستم وردپرس هست. ضمن اینکه شما نفرمودید با چه زبونی کار میکنید. ؟؟؟؟

از پیشنهادتون ممنونم
در مورد پرژه های کار شده روی ورد پرس میشه کمی توضیح بدین

این وب نیوک هم خیلی محشر بود و کامل !
البته وقتی من انگیزه مالی ندارم ... (...مالی هم ندارم) و الا ممنون از راهنمائیتون

راستی این وب نیوک رو با چی ساختن؟

جدیدترین ارسال ها

بالا