برای گرافیک وب چه کنیم؟

سلام .
دوستان اگر لطف کنید و یه توضیح مختصری بدید ممنون میشم.توی اینترنت هم جست و جو کردم ولی نتونستم مطلبی رو که بتونه کمک کنه پیدا کنه.ببینید فردی که html و css بلده و بخواد گرافیک وب رو یاد بگیره باید از چه ابزاری استفاده کنه؟؟آیا فوتوشاپ برای این کار استفاده میشه؟و اگر آره در صورتی که براتون ممکنه منبعی برای یادگیری فوتوشاپ به منظور طراحی صفحات وب معرفی کنید چون فکر می کنم استفاده از فوتوشاپ برای طراحی گرافیک وب و قالب صفحات داستان مجزایی باشه
ممنون

saber2008

Member
ببین سوالت خیلی خیلی کلیه طراحی وب که کار یه شب و دو شب نیست باید هر مبحثش رو جدا جدا وقت بگذاری و بهترین منبع هم اینترنته

لطفا اگر منبعی میشناسید معرفی کنید.البته صرفا دنبال یاد گیری گرافیک وب هستم.با html و css آشنایی دارم

i-php-i

Active Member
آیا فوتوشاپ برای این کار استفاده میشه؟و اگر آره در صورتی که براتون ممکنه منبعی برای یادگیری فوتوشاپ به منظور طراحی صفحات وب معرفی کنید چون فکر می کنم استفاده از فوتوشاپ برای طراحی گرافیک وب و قالب صفحات داستان مجزایی باشه
برای گرافیک سایت معمولا فقط از فتوشاپ استفاده می شه.

یادگیریش هم از انجمن فتوشاپ می تونید استفاده کنید. خرید سی دی و دی وی دی هم خوبه. تنها نکته اینه که یادگیری فتوشاپ فرمول خاصی نداره و فقط باید تمرین کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا