برای لود کردن یک فایل صوتی از کامپیوتر چه اسکریپی باید نوشت؟

join

New Member
می خوام یه playerبسازم بافلش

برای لود کردن یک فایل صوتی از کامپیوتر چه اسکریپی باید نوشت؟

من attach sound رو پیدا کردم از hellp هم استفاذه کردم اما موفق نشدم.

با تشکر فراوان ازهمه دوستانی که منو راهنمایی می کنند:oops:

آخرین ویرایش:

++Hadi++

Active Member
لود موزیک از خارج فلش با اکشن 3

لود کردن موزیک با اکشن 3 برای اجرا :
جای myMusic.mp3 اسم موزیکتو با پسوندش بنویس و این به شرطیه که فرمتش مور قبول فلش باشه و ادرسش درست باشه.
برا آدرس دهی فایل های خارجی در فلش بهترین راه آدرس نسبی هست و اگه فایل صوتی بغل swf ات باشه در آدرس نسبی فقط اسم موزیکو می نویسی و اگه کنار swf مثلا یه فولدری بنام myFolder و در اون موزکت باشه می نویسی :
"myFolder/myMusic.mp3"

//----------------------------------------------------------------------------------------------------------//
PHP:
var soundReq:URLRequest=new URLRequest("myMusic.mp3");
   var sound:Sound=new Sound();
  sound.load(soundReq);
  sound.addEventListener(Event.COMPLETE,onComplete); 
 function onComplete(event:Event):void
  {
 sound.play();        
  }

BYE...

آخرین ویرایش:

join

New Member
سلام
هادی یا حمید فرقی نمیکنه مهم اینه که جوون با معرفتی هستی .
دنباله اون لودکردن یه سئوالی داشتم من تونستم یه mp3 player بسازم باکمک یکی از دوستام اما مشکلی که هست من فقط میتونم از دسکتاپ لود کنم از درایو های دیگه امکان پذیر نیست ضمنا من از ورژن 2 اکشن اسکریپ استفاده میکنم.

ممنون از کمکت آقا هادی متال ........

insurer

Member
ببین من با دستور on (release) در cs2 برات نوشتم !
PHP:
on (release) 
{
var my_sound:Sound = new Sound();
my_sound.loadSound("my music.mp3", true);  
}
درضمن اول یه سرچ تو انجمن بکن نبود پست بزنید !
موفق باشید

++Hadi++

Active Member
سلام
دنباله اون لودکردن یه سئوالی داشتم من تونستم یه mp3 player بسازم باکمک یکی از دوستام اما مشکلی که هست من فقط میتونم از دسکتاپ لود کنم از درایو های دیگه امکان پذیر نیست ضمنا من از ورژن 2 اکشن اسکریپ استفاده میکنم.

ممنون از کمکت آقا هادی متال ........
:D خواهش می کنم :D

احساساتی شدم :cry: احساساتی شدم

متاسفانه من اکشن 2 کار نمی کنم حقیقتش هر موقع خودم کد های اکشن 2 رو می بینم حالم بد می شه.
من خودم با اکشن 3 شروع کردم و مثل الباقی اساتید که اکشن 2 هم کار می کنن به این زبان مسلط نیستم.(البته خودمو همیشه شاگردی بیش ندیدم بخصوص در این سایت )
به دو روش می تونین لود کنین و اینجوریه که در حالت اول آدرس URL اونو بدست می یارین (یا از اول رشته آدرسو به صورت استاتیک به اون می دین یا از کاربر با نمایش یه جعبه متن یا همون textbox در یافت می کنین و رشته ورودی آدرسو در متغیر request که معادل اونو در اکشن 2 نمی دونم چیه ، قرار می دین(string می گیره) و بعد به راحتی موزیکو پخش می کنه البته من ایده رو می دم و شما باید خودت با این تفاسیر بشینین و اونو طراحی کنین.
راه حل دوم اینه که یه کلاسی هست که یه پنجره browse واسه اتون باز می شه و فایلو از شما می گیره و در این مورد نمونه اش در خونه است و اگه پیدا کردم واسه اتون می زارمش.(حالت browse )
در ضمن آدرس دهی در فلش به دو روش هست :
1- آدرس مطلق: آدرسی که شروع اون از root منابع سیستمیتون هست یعنی از پارتیشن شروع و به نام فایل ختم می شه مثل :
C:/myfoalder1/myfoalder2/myMusic.mp3
2- آدرس نسبی: آدرسی که از فولدر فلشمون شروع می شه به این روش که فرض کنین ما در program file مون یه فولدری به اسم flash داریم و در اون فلشمون (swf ) قرار گرفته . خوب کنار فلشمون یه فولدری به اسم created و در اون یه فایلی به اسم myMusic.mp3 هست . آدرس نسبی از فلشمون (که به نسبت مکان فلش هست ) می شه :
created/myMusic.mp3
در فلش معمولا از نسبی استفاده می شه تا در جابجایی فولدر در مکان های مختلف (خصوصا برای آپ شدن در هاست همراه با کل فولدر مربوطه و فولدر ها و فایل های ضمیمه ) دچار بحران آدرس دهی نباشیم ولی از آدرس مطلق هم می شه استفاده کرد (به شرط ثابت بودن مکان استقرار فلش در سیستم) .
اگر هم بخواهین در آدرس نسبی یه قدم عقب تر برین مثلا در دو فولدر بیرون تر و عقب تر (back) از فولدر فلش یه فایل موزیکو باز می کنین اینطوری می نویسین:
myMusic.mp3 /../..
بای...

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

سلام

خوب دوست من براي اينكار شما بايد آدرس root درايوتون وارد كنيد شما براي اجرا كردن از Desktop هيچ گونه آدرسي نميديد

ولي اگه بخواي يك فايل رو از درايو C اجرا كنيد بايد آدرس كامل فايل رو بزاريد

مثل :

PHP:
c:/avang.mp3

من مخلصتم عزیزم اسمم هادی متاله ها ها ها!!!

هادي جان نمي دونم چه سريه كه همه اول حميد صدات ميزنن :D

اولين نفرش فكر كنم خودم بودم :D

موفق باشيد

++Hadi++

Active Member
سلام دوست من

خوب دوست من براي اينكار شما بايد آدرس root درايوتون وارد كنيد شما براي اجرا كردن از Desktop هيچ گونه آدرسي نميديد

ولي اگه بخواي يك فايل رو از درايو C اجرا كنيد بايد آدرس كامل فايل رو بزاريد

مثل :

PHP:
c:/avang.mp3

هادي جان نمي دونم چه سريه كه همه اول حميد صدات ميزنن :D

اولين نفرش فكر كنم خودم بودم :D

موفق باشيد

:lol::D

ها ها ها هاهاهاهاهاهاهاههاهاهاهاهاههاهاهاا
هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها
هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها

join

New Member
هادی جان دستت درد نکنه که این همه وقت گذاشتی . اتفاقا من از راه دوم استفاده کردم. borwse هم میکنه ولی فقط از دسکتاپ . من فردا این کار و میزارم تا ببینی . باز هم ازت تشکر میکنم .

جدیدترین ارسال ها

بالا