برای طراحی چنین وبسایت زیبایی از چه نرم افزارهایی استفاده شده است!؟

poom

New Member
برای طراحی چنین وبسایت زیبایی از چه نرم افزارهایی استفاده شده... برای طراحی چنین هدر چشم نوازی چطور!؟

قیمت طراحی چنین سایتی چه مقدار خواهد بود!؟

آیا اصلا چنین طراحی در توانایی کسی هست در ایران!؟ حتما باید باشه...

لطفا اگر کسی می تونه نام نرم افزارهایی که برای طراحی این سایت و مخصوصا هدرش به کار رفته اعلام کنه!

حتما این طراحی تلفیقی از فتوشاپ و کد نویسیه... و خوب نرم افزاهای مورد استفاده قرار گرفته خیلی مهم ان!

سپاس

http://michelle-williams.org/

dexted

Active Member
سلام خدمت شما دوست عزیز :)
این سایت از یه گرافیست بسیار ماهر که البته gif کار بسیار خوبی هم هست بهره می بره----فقط همین !
قسمت های متحرک که عکس های gif هستند و در طراحی بقیه قسمت ها هم که مشکلی نیست
کد نویسی خاصی هم نداره-البته این سایت از یک CMS کاملا اختصاصی استفاده می کنه
طراحانی که در ایران هستند سایت های بسیار بهتر هم می تونن طراحی کنن دوست من

موفق باشید:rose:

Iranizi

Member
نکته مهم این سایت سلیقه و خلاقیتی هست که بکار برده شده و نه نرم افزار ها. این سایت رو با استفاده از فوتوشاپ و دریم ویوور میتونید طراحی کنید.
اگر سایتی با این مشخصات نیاز داشتید در خدمتتون هستم.

poom

New Member
بسیار سپاس گزارم از پاسختون... مسلما این توانایی رو دارند... من نمونه های زیادی از سایت های خارجی رو دیدم که همه از این نوع طراحی ها برخوردار هستند ولی در نمونه های ایرانی موارد مشابه بسیار ساده تر از این بودند... و این احتمالا به درخواست دارندگان سایت ها و یا سلیقه طراح بستگی داشته... ولی خوب چون من مدت ها قالب های مختلف رو بررسی می کردم طی یکی دو سال اخیر... در نمونه های ایرانی طرح به این پر کاری ای ندیدم و عموما طرح های مشابه ساده تر بودن ولی به شدت معتقدم و بر این باورم... که مسلما هر طراح حرفه ای می تونه چنین کاری و انجام بده در هر جای دنیا... مخصوصا اینکه بسیاری از بخش های این قالب فتوشاپ هست...
گفتم شاید نرم افزار خاصی و به کار گرفتن... به همین جهت سوال کردم... خیلی خیلی از پاسختون سپاس گزارم... بسیار خوشحال شدم...

poom

New Member
نکته مهم این سایت سلیقه و خلاقیتی هست که بکار برده شده و نه نرم افزار ها. این سایت رو با استفاده از فوتوشاپ و دریم ویوور میتونید طراحی کنید.
اگر سایتی با این مشخصات نیاز داشتید در خدمتتون هستم.

از شما هم بسیار سپاس گزارم... بله درسته... دقت و سلیقه از همه چیز در یک طراحی خوب مهم تره... خواه طراحی سایت باشه و یا طراحی ساختمان...خلاقیت و حسن سلیقه است که کنار هم چنین کاری رو خواهد ساخت...

خوب مسلما من خواهان چنین طراحی منحصر به فردی هستم... اما باید ببینم هزینه اش چه مقداره تا ببینم از عهده اش برمیام یا نه... وب ما قراره زیر نظر هنرمند مورد نظرمون اداره بشه و به همین دلیل دنبال چنین طراحی های منحصر به فردی هستیم... اما برامون هزینه هم اهمیت داره...حالا انشاالله که به زودی هزینه اش و تامین کنیم...

قیمت طراحی چنین قالبی چه مقداره!؟ اگر فقط بخواین یک هدر این چنینی برای ما طراحی کنید چی!؟ هدر به تنهایی مقدارش چقدر هست؟!

باز هم سپاس از پاسخ شما دوستان عزیز...

poom

New Member
راستی این رو هم ذکر کنید طراحی چنین قالبی چه مدت زمانی طول می کشه!؟

Iranizi

Member
نمونه ای که لینک دادید مربوط به وبسایت شخصی خانم میشله ویلیامز بازیگر هست. مسلما این سایت با توجه به کاربرد و محتوا باید دارای اولویت شماره یک برای طراحی باشه. ممکنه شما برای بعضی سایت ها اولویت رو با کم حجم بودن و سرعت لود بالا داشته باشید که خوب مسلما برای همچین سایتی گرافیک کمتر و استفاده از کد بیشتر هست.
به نظر بنده برای سایت های شخصی و بخصوص هنرمندان زیبایی کار و گرافیک حرف اول رو میزنه.
اگر مایل به اجرای یک کار منحصر بقرد هستید با ایمیل بنده در تماس باشید یک نمونه جدید از کار های منحصر بفرد رو بهتون نشون بدم . نمونه ای که عرض میکنم رو در سایت های ایرانی مشاده نکردید.
از نظر زمان بستگی به اطلاعات و جزییات کار داره. اما معمولا بین 2 تا 4 هفته حساب کنید.
در مورد هزینه هم نگران نباشید.

poom

New Member
بله... زیبایی در وبسایت های مربوط به هنرمندان حرف اول و میزنه... ممنون از لطفتون بسیار سپاس گزارم...

بهتون ایمیل زدم!

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا