برای درمان کیست مویی به چه دکتر یا پزشک متخصص مراجعه کنیم؟

iranclinic

New Member
pinolidal-sinus-2-768x432.jpg

کیست مویی یا سینوس پیلونیدال بیشتر جوانان و بخصوص مردان را درگیر می نماید. این بیماری نوعی سوراخ یا گودال است که در نواحی اطراف شکاف بالای باسن یا پایین استخوان دنبالچه ایجاد می شود و می توان آن را افزون بر دسته بندی جزء بیماری های ناحیه ی مقعدی نوعی از مشکلات پوستی دانست که همراه با مو ظاهر خواهد شد. در این موارد مراجعه به یک پزشک متخصص کیست مویی اهمیت ویژه ای در درمان بیماری دارد.
این بیماری علت مشخصی ندارد اما می تواند ناشی از علل مختلفی باشد که موجب سایش پوست شده و به برگشت مو به داخل پوست می انجامد، از جمله مهمترین علل سینوس پیلونیدال می توانیم به ژنتیک، چاقی، پوشیدن لباس های تنگ و عدم رعایت بهداشت ( از بین بردن موهای زائد ) اشاره کنیم.
این عارضه همراه با علائمی از جمله تورم، درد شدید در ناحیه مقعد و خروج ترشحات خونی و چرک است، و نشان میدهد بیماری نیاز به درمان فوری دارد. لازم است جهت درمان کیست مویی به دکتر یا پزشک متخصص در تهران مجرب در زمینه ی جراحی عمومی مراجعه نمایید.

ما به شما پیشنهاد می کنیم جهت درمان این عارضه به بهترین کلینیک تهران یعنی کلینیک زارعی مراجعه نموده و از خدمات بهترین دکتر یا پزشک متخصص در این زمینه بهره ببرید.

متخصص کیست مویی در تهران​

این سوال را از خود می پرسید که متخصص کیست مویی در تهران کیست؟ یا برای درمان آن بهتری است به چه دکتری مراجعه کنیم؟ اگر شما هم یکی از کسانی هستید که دچار کیست مویی شده و به هر دلیلی از عمل جراحی دوری می کند یا ترس دارد، پیشنهاد میکنیم برای درمان سریع تر، بدون درد و خونریزی کلینیک زارعی را انتخاب کنید. این کلینیک با کادر درمانی مجرب و ماهر به عنوان برترین مرکز تخصصی درمان کیست مویی با لیزر در تهران شناخته شده است که با سابقه بیش از 100 بیمار در ماه توانسته رضایت تعداد زیادی از مردم را به خود جلب کند.
همچنین دکتر علیرضا زارعی با مهارت بالا و تجربه ای بیش از 10 سال سابقه در درمان بیماران مبتلا به سینوس یا کیست پیلونیدال دارد.
لازم به ذکر است که روزانه تعداد زیادی از بیماران از شهرستان ها و شهرهای اطراف مانند کرج، قزوین و… برای درمان این عارضه به ما مراجعه می کنند که همان روز درمان شده و به محل زندگی خود باز می گردند.

آیا تجربه و مهارت پزشک نقشی در درمان کیست پیلونیدال دارد؟​

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که قطعا بله. متاسفانه امروزه به دلیل عدم تجربه کافی برخی از پزشکان، بیماران پس از درمان دچار درد های خفیف و آنی در ناحیه کمر یا ابتدا ستون فقرات می شوند. برخی از بیماران طی تصمیم عجولانه چون از درد و سوزش رنج می برند به نزدیک ترین پزشک برای درمان سریع کیست مویی خود مراجعه می کنند. ولی باید به این شرط توجه کرد که آیا با مراجعه به هر دکتر می توان به طور صحیح این عارضه را درمان نمود؟ پس دوستان عزیز نسبت به انتخاب پزشک حتما با تحقیق و رزومه درخشان یک پزشک برای درمان مراجعه کنید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا