[phpNuke] برای اینکه یه ماژول بدون تیبل ها یاطرافش باشه چیکار کنم...

Masoud1365

مدیر انجمن
با سلام من میخواستم در قسمت ماژول ارسال مطلب وقتی وارد یک شاخه میشی فقط محتویات شاخه رو نشون بده یعنی ماژولها و بلوکهای اطرافش رو که در صفحه ی اصلی سایت هست نشون نده چیکار کنم

S4DEGH

Well-Known Member
جوابشو فكر كنم بدونم اما بايد برم ببينم ! اگر درست بود ميگم اگر نه كه هيچي !

Masoud1365

مدیر انجمن
آقا خیلی ممنون . راستی ماژول ارسال مطلب را هم درستش رو گیر آوردم (submit_news) اگه خواستید تا بزارم اینجا

narenj

Member
من فقط میدونم چه جوری بلوک های سمت چپ نشون داده نشه و اون اینجوریه:
تو موژول مورد نظر دنبال $index = 1; بگرد. اگر اون 1 همون یک باشه هر دو طرف بلوک ها را نشون میده، اگر اون 1 را 0 ( صفر ) کنی بلوک های سمت چپ نشون داده نمیشه

Masoud1365

مدیر انجمن
Submit_News ke ba khode Nuke hast.
اونی که ماله آفاق بود مشکل در ارسال مطلب به وسیله کاربران دیگر داشت.
--------------------------------------------------------------------------------

من فقط میدونم چه جوری بلوک های سمت چپ نشون داده نشه و اون اینجوریه:
تو موژول مورد نظر دنبال $index = 1; بگرد. اگر اون 1 همون یک باشه هر دو طرف بلوک ها را نشون میده، اگر اون 1 را 0 ( صفر ) کنی بلوک های سمت چپ نشون داده نمیشه
خیلی ممنون ولی اگر بگید چطوری دوطرف رو بردارم ممنون میشم.
راستی من نتونستم ناک رو از سایت ایران ناک دانلود کنم اررور داد. یه لینکی بدید که مستقیم بشه با نرم افزار دانلودش کرد. ممنون

izone

Active Member
ba sepas az shoma.

man midanam ke chejori 2 taraf ra mishe bardasht. Alan dar safar hastam vali ta yeki 2 saate dige baratoon tozih midam.

izone

Active Member
دوست من شرمنده که اینجا ننوشتم. چون الآن چندوقته که نمیتونم اینجا فارسی بنویسم و باید در جای دیگه فارسی بنویسم و اینجا paste کنم. البته مدیر مربوطه دارند زحمت میکشند که این موضوع را درست کنند.

ولی من در تارنمای خودم هم برای شما و هم برای دیگران که زیاد میپرسیدند این کار را توضیح دادم. امیدوارم بدردتان بخورد.

برای دیدن آن به نشانی زیر بروید:

http://www.iranyad.com/postt281.html#1238

Masoud1365

مدیر انجمن
خیلی ممنون
ولی من می خوام قسمت شاخه های سایت که در ماژول (submit_news) هست را این کارو باش بکنم یعنی فقط در قسمت شاخه ها میخوام هیچ بلوکی اطرافش وجود نداشه باشه برای این کار چی کار باید بکنم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا