برای انتقال اطلاعات یک سایت به سرورم باید چه کار کنم ؟

سلام
من میخوام اطلاعات سایت را که بر روی سرور دیگر است را به سرور خودم انتقال بدهم ! میدونم که باید از طریق قسمت بک آپ سی پنل transfer کنم ، و این کار را هم کردم و اطلاعات انتقال پیدا کرد ، اما وقتی به سایت جدید مراجعه میکنم فایل فشرده ای انتقال پیدا کرده - من فایل را اکسترکت کردم و پوشه دیگری اکسترکت میشه ( با نام backup-11.24.2007_07-41-22_hashem711 ) و داخلش هم پوش های زیادی است = از جمله homedir که اطلاعات روت هاست است ، اما چون نمیشه پوشه ها را به آدرس اصلی روت ( خانه ) کپی کرد ، نمیدونم چه کار باید بکنم.... در واقع من الان میخوام اطلاعات داخل این پوشه را به صفحه اصلی خانه هاست منتقال کنم تا سایت بالا بیاید. اگه میشه منو راهنمایی کنید.

با تشکر

آخرین ویرایش:

4pc

Member
سلام
من میخوام اطلاعات سایت را که بر روی سرور دیگر است را به سرور خودم انتقال بدهم ! میدونم که باید از طریق قسمت بک آپ سی پنل transfer کنم ، و این کار را هم کردم و اطلاعات انتقال پیدا کرد ، اما وقتی به سایت جدید مراجعه میکنم فایل فشرده ای انتقال پیدا کرده - من فایل را اکسترکت کردم و پوشه دیگری اکسترکت میشه ( با نام backup-11.24.2007_07-41-22_hashem711 ) و داخلش هم پوش های زیادی است = از جمله homedir که اطلاعات روت هاست است ، اما چون نمیشه پوشه ها را به آدرس اصلی روت ( خانه ) کپی کرد ، نمیدونم چه کار باید بکنم.... در واقع من الان میخوام اطلاعات داخل این پوشه را به صفحه اصلی خانه هاست منتقال کنم تا سایت بالا بیاید. اگه میشه منو راهنمایی کنید.

با تشکر

با سلام

از قسمت backups در هاست قبلی full backup تهیه کنید . فایل با فرمت tar.gz در home dir هاست ذخیره میشه ! اونو دانلود کنید و در قسمت backups هاست جدید restore کنید !

البته بهتون پیشنهاد می کنم به مدیر هاست جدید خود ایمیل بزنید و با دادن یوزر و پسورد هاست قبلی و .. بدین براتون فایل ها رو ترنسفر کنن ! بدون درسر

با سلام ، تشکر از راهنماییتان
آخه می دونید من خودم میخواهم انتقال بدهم ، آن هم از طریق ترنسفر کردن = در واقع من به قسمت بک آپ سی پنل مراجعه و اطلاعات را ترنسفر می کنم ، و اطلاعات هم به صورت یک فایل فشرده در سی پنل جدید ، ذخیره میشه ، و وقتی اکسترکتش می کنم ، یه پوشه جدا رستور میشه !!! اما نمی دونم چطوری فایل را به صفحه اصلی منتقل کنم تا اطلاعات از جمله sql و... ریستور شوند.... این کار خیلی برایم مهمه ، لطفا مرا راهنمایی فرمایید. واقعا دارم گیج میشم !!

با تشکر

4pc

Member
ببینید این full backup که شما تهیه کردین فقط در قسمت backups قابل restore هست ! اگر بخاین خودتون دستی Extrach کنید باید در home dir هاست جدید این کارو کنید که امکانش نیست یعنی با خطا مواجه میشین !!!!

راه های دیگه ای هم برای ترنسفر هست ! شما فقط public_html فشرده کنید و با اسکریپت های ترنسفر رو هاست جدید ترنس کنید !

خیلی ممنون از راهنماییتون
اون اسکریپی که شما اشاره کردین رو نمیدونم ، لطفا بگید چه اسکریپی است و چطور میتونم تهیه و آنرا اجراء کنم ؟ در واقع میخواهم همون کارای را انجام بدم که مدیر سرورها برای ترنسفر کردن اطلاعات یک سایت و سایت دیگر استفاده میکنند ؟!

با تشکر

4pc

Member
نه مدیر سرور که با ssh یا whm ترنس می کنه !

شما از rapid kill و این چیزا استفاده کنید

از طریق whm به چه صورت است ؟ آخه من این پنل را هم دارم ؟ ( پنل نمایندگی ) ممنون میشم کمکم کنید ، واقعا خسته شدم از این همه سر درگمی !

با تشکر

آخرین ویرایش:

4pc

Member
با پنل نمایندگی نمیشه !

باید root access داشته باشین !

با تشکر از همراهیتون ... پس اگه میشه در مورد rapid kill توضیح دهید ، این برنامه را باید از کجا دریافت کنم ؟

با تشکر

4pc

Member
این اسکریپت و اسکریپت های مشابه این در سایت p30network.com هست ! به همراه آموزش

جدیدترین ارسال ها

بالا