براي سلامتي Mohi دعا كنيم !

jili

Member
دوستان عزيز
ديروز (چهارشنبه 21 مرداد) بود كه پيغام Mohi رو ديدم .
برای خوندنش اینجا رو کلیک کنید
من معمولا كمتر از همه حرف مي زنم و بيشتر نظرات ارزشمند شما رو مي خونم ...
ولي از ديروز تا حالا يه حس عجيبي به من مي گه براي يك بار هم كه شده اين مطالب رو بنويسم .
همه ما اسم و رسمي براي خودمون جور كرديم كه هويت واقعي مون رو محافظت كنه ... ولي وقتي مي بيني كه اون شكلك معصوم ماله يه جوان 15 ساله اس كه شايد از خيلي از ما ها كوچيك تر باشه و اينقدر مرد باشه كه وقتي براش چنين حادثه اي اتفاق مي افته با خنده اي مي گه كه :
خيلي كيف ميده كه آدم زمان مرگ خودش رو بدونه ....
و اينقدر مرد باشه كه اينطور روي پاي خودش بيايسته براي همه ما كه لااقل دوستي دورادور باهاش داريم يه درس بزرگه ....
دوستان خوب اتحاد و اتفاق شما در بسياري از موارد مثال زدنيه ...
صادقانه از همه شما مي خوام دست به دست هم بديم و از ته دل براي Mohi دعا كنيم ... ما گنجي به نام اهل بيت - ع - رو داريم و مي تونيم در خونه اونا بريم و ازشون شفاي Mohi رو طلب كنيم ....
واقعا فكر كنيم كه مشكله خودمونه و بايد يه جوري حلش كنيم ...

آهاي بچه هاي مشهد شما كه دستتون به امام رضا - ع - مي رسه ... يا علي
آهاي بچه هاي قم ..... يا علي ...

هر كي هر جا هست يه يا علي بگه و براي سلامتي اين دوست خوبمون دعا كنه ...
اگه كسي هم دستش به جايي نمي رسه ... لااقل نذري كنه كه اگه Mohi به سلامتي به جمع ما برگشت لااقل صد تا صلوات بفرسته ...
از آقا مجيد هم مي خوام كه با هر روشي كه خودش صلاح مي دونه كمك كنه تا اين بچه ها براي حل اين موضوع دست به دست هم بدن ....

از شما هم كه وقت گذاشتيد و اين مطالب رو خونديد ممنون ....
بياييد براي سلامتي Mohi از ته قلب دعا كنيم ... و باور كنيم كه انشاالله مستجاب ميشه ....
زندگي همش فوتوشاپ و ... نيست ....

يادمون نره ...

يا علي مدد

swi

Member
منم صد تا صلوات را دارم
كار ديگه اي از دستم بر نمي ياد

bagher2

Member
خدایابحق مریض کربلا حضرت امام زین العابدین علیه السلام وبحق فاطمه علیله بنت الحسین علیهاالسلام تمام مریضهای مسلمون روشفای عاجل عنایت بفرما!

آمین یارب العالمین

کوچیک شما

باقر

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
آقا خدا انشا الله شفاش بده ما هم واسش دعا مي كنيم خدا انشاالله همه مريضا رو شفا بده حتي...
به اميد روزي كه ما يك تايپيك در مورده سلامتي Mohi ببينيم

بچه ها ببخشيد من نمي دونم كه آيا مشه كمك ديگه اي غير از دعا كنيم يا نه ؟

مثلا اگه مي خواد ((البته جسارت نشه )) كمك مالي منظورم هست

به نظر من بايد به دوستمون كمك كنيم
لطفا مديران سايت هم راهي پيشناد كنند

----==== پيشنهاد يه فرد كوچك از اين شهر بزرگ ====----

sarallah

Member
محي جان واقعا ناراحت شدم و نميدونم چي بايد بگم ولي از ته دل آرزو ميكنم كه هر چه زودتر سلامتيت رو بدست بياري

123456

Member
از تو حرکت از خدا برکت

دوستان من هم دیروز امضای مهی را خواندم و خیلی ناراحت شدم.
اما اگر جسارت نباشد می خواستم بگویم دوستان دعا و ابراز همدردی به تنهایی دردی دعوا نمی کند.
به قول معروف:
از تو حرکت از خدا برکت.

بهتر است که یک فکر اساسی بشود.
اگر کسی می داند که مهی جان چه مشکلی دارد و مریضیش را بنویسید ما که خارج از کشور هستیم یا آنهایی که داخل هستند می توانند تحقیق کنند و حتما راه و روشی هست.

لطفا فقط اگر کسی در این مورد بیشتر می داند , بیاد بگوید تا آستینها را بالا بزنیم.

3 سال پیش تو یکی از سایت سلام ایران , یکی از دوستان سرطان خون داشت که دکترا ازش قطع امید کرده بودند اما توانستیم با کمک دیگر دوستان یک دکتر خوب تو اسرائیل پیدا کنیم و الان هم هست که سعی می کنم یک روز خودش را بیاورم تو همینجا تا خودش براتون تعریف کند.

پس لطفا آستینها را بالا بزنید و بیایید یک کاری بکنیم.

در نو امیدی بسی امید است.

NextWorld IT

Active Member
من هم ارزوي سلامتي ميكنم.....هر چه تقدير است...
من هم دعا ميكنم.

مرگ گاهي ريحان ميچيند
مرگ گاهي ودكا مينوشد
و همه ميدانيم...
ريه هاي لذت پر اكسيژن مرگ است....

aghahamidgol2

Active Member
ما همه درسته كه بازي چه تقدير و مسخره دست روزگار هستيم ولي هيچ وقت نبايد زنداني و اسير اون باشيم
ما مي تونيم تقديرمون را با اعتماد به نفس و قدرت عوض كنيم
اما دعا يادمان نمي رود
اميدوارم با قدرت كامل به اين مشكل فايق شي و بيماري شما شفا پيدا كند شفا كار خداست ولي انسان در آن تاثير زيادي دارد

kiyanosh

Member
من هم خيلي ناراحت شدم . البته اميدوارم كه بزودي خوب بشه . چشم من الان مشهدم و براش دعا مي كنيم . و از امام رضا مي خواهيم.
ولي شهامت و قوت روحي اش كم نظيره .

Mandana

Active Member
من اول باورم نشد.من نميدونم چي بگم .منم كه مشهدم حتما براش دعا ميكنم.از همينجا هم ميگم اگه خون لازم داشتي اطمينان داشته باش كه من يكي باهاتم.اگه درمورد بيماريش اطلاعات بيشتري بده ممنون ميشم.منتظريم.

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
آقا كسي خبره جديد از Mohi نداره اگه داره بگه تا ما هم خبردار شيم اميدوارم كه خبره خوبي بدين با آرزوي سلامتي براي همه مريض ها از جمله Mohi عزيز و ...

a Truth Seeking

Active Member
من همه مثل ساير دوستان براي سلامتي محي الدين عزيز با تمام وجود دعا مي كنم و اميدوارم كه اين دوست خوب ما هرچه زودتر سلامتي خودش رو بدست بياره.
با تمام وجود براي سلامتيت دعا مي كنم دوست من.

جدیدترین ارسال ها

بالا