براي ساختن يك قالب در پرشين بلاگ بايد چه كار كرد؟

d@nial

Well-Known Member
بايد با كدها و تگهاي اصلي آشنايي داشته باشي . ميتوني از برنامه هايي مثل frontpage , dream wear استفاده كني و ميتوني قالبهاي آماده رو اديت كني

Neon

Member
توي قسمت ويرايش قالب خود پرشين بلاگ توضيحات خوبي داده

Reza007

Member
اگه ميخواي ميتونم برات درست كنم به همراه توضيحاتش كه بعدا بتوني ازش استفاده كني فقط بگو چه رنگي ميخواي باشه.من درست ميكنمش و توضيحاتش روهم توش ميذارم
8)

sutinevis

Member
من تا اونجايي كه يادم مياد قالب سهند پرشين بلاگ رو ور ميداشتم و تغييرش ميدادم.

Reza007

Member
تو فقط بايد بخش <persianblog></persianblog> كدهاش رو برداري و تو بلاگت قرار بدي . البته فقط كدهاي اصليش رو كه تو بخش ويرايش قالب آمده

sutinevis

Member
عزيز دل برادر فقط اين كافي نيست شما بايد كد كامنت رو هم از زير تگ <head/> كپي كني تو قالبت.دوباره زير تگ هد.البته با يه خط پايينش.اگه اينمارو نكني قسكت كامنتت درست كار نميكنه(اصلا كار نميكنه)

Reza007 گفت:
اگه ميخواي ميتونم برات درست كنم به همراه توضيحاتش كه بعدا بتوني ازش استفاده كني فقط بگو چه رنگي ميخواي باشه.من درست ميكنمش و توضيحاتش روهم توش ميذارم
8)
ممنون از همه راهنمايي هايي كه كردين رضا جان اگه برات زحمت نميشه مي خواستم يك قالب برام درست كني رنگش هم سبز باشه بهتر
اين وبلاگ يك وبلاگ گروهي هست عنوانش هم است ؛پاتوق بروبچ؛ يا :مسافرها: كه توي اون قرار در هر زمينه اي كه فكر كني مطلب نوشته بشه
به هر حال ممنون مي شم اگه اين كار بكني

خوش باشيد

Reza007

Member
amirasal2002 گفت:
Reza007 گفت:
8)
ممنون از همه راهنمايي هايي كه كردين رضا جان اگه برات زحمت نميشه مي خواستم يك قالب برام درست كني رنگش هم سبز باشه بهتر
اين وبلاگ يك وبلاگ گروهي هست عنوانش هم است ؛پاتوق بروبچ؛ يا :مسافرها: كه توي اون قرار در هر زمينه اي كه فكر كني مطلب نوشته بشه
به هر حال ممنون مي شم اگه اين كار بكني

خوش باشيد
خوب اينم از قالبي كه خواسته بودي
فايل htm براي ديدن قالب
persianblog.txt كد مربوط به پرشين بلاگ

amir_ttr

Member
خب اگه خاستم خودم درست كنم چي؟چي كار بايد بكنم؟ايا نياز به يه هاست جداگانه براي سيو كردن فايل ها هست يا نه؟

lestrange

Member
امیر جان اگر قالب ت عکس داشت که عکس ها تو در یک فضایی اپلود میکنی اگر نداشت نه خیلی راحت کد شو میاری تو پرشین بلاگ اگه عکس هم داشت یه جا مثل ریپوای شرمیشن و... اپلود کن به صورت مجانی و با عکس های خودت عوض کن و از قالب ت لذت ببر

جدیدترین ارسال ها

بالا