براش های نصب شده در کدام مسیر قرار می گیرند

سلام

من چند وقت پیش دنبال یه سری براش میگشتم و چیزی حدود 500 مگابایت براش دانلود کردم و همش رو هم نصب کردم (روش کلیک می کردم و خودش اتوماتیک نصب میشد و به لیست براش ها اضافه میشد). تعداد این براش ها بالای 2000 تاست.
حالا هم موقع بالا اومدن فوتوشاپ خیلی کند شده و هم فکر کنم رم خیلی خیلی بیشتری رو اشغال میکنه. الان بالای 200 مگابایت رم سیستم بعد از بالا اومدن فوتوشاپ اشغال میشه.

1- من چطوری میتونم کلیه اون براش هایی رو که نصب کرده بودم رو حذف کنم ؟ البته میدونم که میشه تک تک از همون بخش براش حذفش کرد ولی 2000 تاست. باید کلش رو یه جا حذف کنم

2- اصلا مسیر این براش ها کجاست. من تو مسیر

C:\softwares\utility\photoshop\Adobe Photoshop CS3\Presets

رو هم دیدم ولی فقط براش ها استاندارد خود سیستم هست. اونهایی که من نصب کردم کجا رفته

قبل از تاپیک زدن سرچ هم کردم. چیزی پیدا نکردم متاسفانه

SEPINAZ

Active Member
دوستم اينجور كه من فهميدم شما براشا رو لود كردي!
تو مسير براشا كپي كه نكردي؟هوم؟ اگه اين كار و نكرده باشي گشتنت تو اون مسير بيخوده!
واسه پاك كردنشم به مسير زير برو براشا رو انتخاب كن بعدم پاك كن :
Edit/pereset manager/+Brushes

موفق باشي

ممنون

البته از اون مسیری که شما میشد حذفش کرد. من از همون منو گزینه reset brushes رو انتخاب کردم و سیستم گفت می خوای براش هایی که داشتی رو جایی ذخیره کنی. من هم تایید کردم و یه فایل abr چهار صد مگابایتی بهم تحویل داد.
من متاسفانه مشکل ram دارم و کلا 512 مگ رم رو سیستم دارم. الان که براش ها رو حذف کردم فوتوشاپ کلا 80 مگ رم میگیره ولی وقتی براش ها بود، 215 مگ رم میگرفت.

منتها سوالم اینه که وقتی براش ها رو لود می کنیم این براش ها تو کجا دخیره میشه ؟
راهی هست که کاری کنیم فوتوشاپ همه براش ها رو لود نکنه که کند نشه ولی همه براش ها رو نصب داشته باشم ؟

memol_515

Active Member
راهی هست که کاری کنیم فوتوشاپ همه براش ها رو لود نکنه که کند نشه ولی همه براش ها رو نصب داشته باشم ؟
نه متاسفانه، راهي نيست. اگه راهي بود، كه ديگه مشكلي نبود P:

SEPINAZ

Active Member
ممنون
منتها سوالم اینه که وقتی براش ها رو لود می کنیم این براش ها تو کجا دخیره میشه ؟

خب مشخصه تو حافظه ي سيستم لود ميشه!
خود فتوشاپ همچين راهي داره يا نه رو نميدونم اما ميشه از ترفنداي سيستم استفاده كني كه اونم بعدها باعث خراب شدن بخشاي ديگه ميشه!

شما مگه مجبوري همه ي براشا رو لود كني؟!
دسته بندي كن اونايي و كه واقعاً نياز داري استفاده كن... اينجوري رمتم اذيتت نميكنه!
يه كار ديگه ام ميشه كرد: به رمت اضافه كن!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
برای یه همچین مشکلایی برنامه هایی مثل ABRViewer رو ساختن!

شما اگر این برنامه رو نصب کنی میتونی براشها رو اول تو این برنامه مرور کنی و اونایی که لازم داری رو فقط لود کنی.

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
برای یه همچین مشکلایی برنامه هایی مثل ABRViewer رو ساختن!

شما اگر این برنامه رو نصب کنی میتونی براشها رو اول تو این برنامه مرور کنی و اونایی که لازم داری رو فقط لود کنی.

mi8itix5spa0po7zpojm.jpg

نام براش رو فارسی بذارید به این شکل سهولت دسترسی خیلی راحت تر میشه
queenmint_smilies074.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا