بدو بدو !! واگذاری وبلاگ رنک 3 گوگل با 77568 بکلینک !!!

dislovery

Member
این وبلاگ اسمش گلچیده هاست سال 85 ساختم ولی سال 87 پاک کردم و دوباره ساختم .پیج رنکش 3 هست و اگه یه موضوع خوب براش انتخاب کنید خیلی زود از گوگل ورودی میاره . الان موضوعش رو عوض کردم و کلی کپی پیست کردم ولی قبلا موضوعش دانلود کلیپ بود و تو سرچ دانلود فیلم صفحه اول گوگل بود.
به فروش گذاشته می شه .
دوستان قیمت بدن به بالاترین قیمت مطلوب ، فروخته می شه.
www.golchideha.mihanblog.com
wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1236x412.
72861d66c6462d52400ec5c934401740.png

sinakh1375

New Member
آقا من می گم اصلا این کار شما درست نیست ، واقعا با وجود این همه سایت ارائه دهنده اسکریپت کی می آد و وبلاگ شما رو می خره ، به نظر من ضرر است.خودتون هم می گید که همش کپی پیست هست...

hdnsoft

Well-Known Member
به این نکته دقت کنین
PHP:
کل بازدید : 43156                    بازدید امروز :50                    بازدید دیروز : 120                    بازدید این ماه : 7673                    بازدید ماه قبل : 2606                    تعداد نویسندگان : 1                    تعداد کل پست ها : 12                    آخرین بازدید : جمعه 27 خرداد 1390 (10:23)                    آخرین بروز رسانی : یکشنبه 10 بهمن 1389

خیلی عجیبه ؟!!! کل پست ها 12 تا ؟!!! بعد این همه بازدید کننده ؟؟؟ از کجا اونوقت ؟؟؟
و جالب اینجاست اصلا یک دونه نظر هم برای این بلاگ ثبت نشده؟!!
نمیدونم والا کاش کمی هم رو پست های ارسالی دوستان بیستر دقت بشه :paint:

dislovery

Member
به این نکته دقت کنین
PHP:
کل بازدید : 43156                    بازدید امروز :50                    بازدید دیروز : 120                    بازدید این ماه : 7673                    بازدید ماه قبل : 2606                    تعداد نویسندگان : 1                    تعداد کل پست ها : 12                    آخرین بازدید : جمعه 27 خرداد 1390 (10:23)                    آخرین بروز رسانی : یکشنبه 10 بهمن 1389
خیلی عجیبه ؟!!! کل پست ها 12 تا ؟!!! بعد این همه بازدید کننده ؟؟؟ از کجا اونوقت ؟؟؟
و جالب اینجاست اصلا یک دونه نظر هم برای این بلاگ ثبت نشده؟!!
نمیدونم والا کاش کمی هم رو پست های ارسالی دوستان بیستر دقت بشه :paint:
ببخشیدا منظورتون این هست که بنده متقلب هستم؟!؟
ضمنا من اصلا از بازدید چیزی گفتم؟
من دارم وبلاگ رنک دار می فروشم جهت کسانی که به رنک 3 احتیاج دارند نه جهت فروش محصول که به بازدید احتیاج داره

dislovery

Member
آقا من می گم اصلا این کار شما درست نیست ، واقعا با وجود این همه سایت ارائه دهنده اسکریپت کی می آد و وبلاگ شما رو می خره ، به نظر من ضرر است.خودتون هم می گید که همش کپی پیست هست...
عزیز بحث پیج رنک هست نه محتوا

جدیدترین ارسال ها

بالا