بدست آوردن شماره تلفن - اين آموزش رو بخونيد

iman_ebru

Active Member
http://www.rayangostar.com/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=70

داخل همون لينك نوشته:

براي بدست آوردن شماره تلفن فرد مقابلي كه داريد باهاش چت مي كنيد. ابتدا برنامه رو نصب كنيد. وقتي برنامه رو نصب كرديد به پنجره چت يا هو يك گزينه ديگر اضافه مي شود به نام Tell Find روي آن كليك كنيد و به راحتي مي بينيد كه در صفحه نمايش چت شما ره تلفن فرد مقابل به همراه آي پي و شماره تلفن آن و Username& Password اكانت اينترنتش رو به شما مي ده. ولي خوب چطوري بدست مياره اينش مهمه كه اين شماره رو از اي اس ‍ي شما مي گيره.

سریال نامبر
Name:modemspy
SN:14458
خوب نحوه کار و نصب : خوب نسخه انگلیسی رو دانلود کنید بعد از دانلود و اینیستال کردنش برید و رجیسترش کنید اینم سریال نامبرش : بالا نوشته
حالا از برنامه خارج بشید و دفت کنید بعد از خروج آیکون برنامه تو قسمت تکسبر ( پایین کناره ساعت ) نباشه !
حالا فایل فارسی ساز رو باز کنید : داخل فایل فارسی ساز دو فایل هست یکی modemspy.exe و دیگزی modemspy.ini شما باید فایل modemspy.exe رو به داخل جایی که نسخه انگلیسی رو نصب کردید بریزید و در هنگام ریختن ازتون سوال می کنه که این فایل وجود داره و آیا می خواهید دوباره کپی کنید و شما می زنید yes که کپی کنه ! حالا برنامه رو اجرا کنید اگه وقتی اجراش کردید erore داد و گفت که مودموتون رو نصب کنید شما اون یکی فایل رو هم که تو فارسی ساز بود کپی کنید به اونجایی که انگلیسی یه رو ریختید !
چند تا از کارایی های برنامه :
1- فهمیدنه شماره تلفن طرف مقابل تو چت روم اگه پلوگین هاش رو دانلود کنید برای ورژن ۳ !
2- فهمیدنه شماره کسایی که به هتون زنگ می زنن
3- شماره گیری و جواب به تلفن ها از طریق کامپیوتر به همراه امکان ضبط مکالمه !
4- روشن کردن اتوماتیک کامپیوتر وقتی که کامپیوتر خاموشه و تلفن زنگ می زنه و . . . . که همه این کارارو می تونید از قسمت تغیرات فعال یا غیر فعال کنید !

نسخه فارسي و انگيليسي اين برنامه را ميتوانيد از داخل همين سايت

فايلش هم modem spy هست. من تاحالا اينو نشنيده بودم. آيا اين واقعا صخت داره؟

ضمنا من فك ميكنم اين مال مسنجر 5 باشه چون من تو 6 همچين منوهايي رو پيدا نكردم

fahbod

Member
اين كه پوليه 8O واسه دانلود بايد عضو سايت بشي واسه عضو يتم بايد سر كيسرو شول كني :p

iman_ebru

Active Member
modem spy كه تو اينترنت همه جا هست

آقا آموزشش كه رايگانه
فقط فايلش پوليه كه منم اينو براتون گذاشتم
كد ريجسترش هم كه گفتم

ايمان <= برگرفته از پايان نامه هاي آقا مجيد

iman_ebru

Active Member
iman_ebru گفت:
آقا آموزشش كه رايگانه
فقط فايلش پوليه كه منم اينو براتون گذاشتم
كد ريجسترش هم كه گفتم

ايمان <= برگرفته از پايان نامه هاي آقا مجيد
خوب ؟

a Truth Seeking

Active Member
من قبلا نرم افزار Modem Spy رو به خاطر تبليغ هاي زياد يه وبلاگ كه درباره اون خيلي نوشته بود دريافت كردم البته اون فقط گفته بود با اين نرم افزار مي تونين IP فرد مقابل رو پيدا كنين در مورد شماره تلفن چيزي ننوشته بود.ولي من كه اومدم نصبش كنم از همون اول با پيغام خطا روبرو شدم آخرشم قاط زدم پاكش كردم.

Pooriya_Online

Active Member
من توي تاپ سي-دي اين برنامه رو دارم ولي ننوشته كه اينكارارو ميكنه...

d@nial

Well-Known Member
ورژن 3 اين برنامه فقط!!!!

كه من تاحالا جايي نديدمش

H-assan

Well-Known Member
والا من با این بر نامه کار کردم ولی نه این ورزن کارهای مثل ضبط و این کار رو می کنه ولی این یک قلم کار رو ؟؟!! بیشتر من فکر می کنم می خواست ببینده جمع کنه این سایته

H-assan

Well-Known Member
با سلام من بر نامه رو نگاه کردم ا(ورزن انگلیسی ) از این خبر ها نیست والا این یک کرک داره که براتون آپلود می کنم که هر سریال نامبری می خواهید در ست کنید

موفق باشید آسان

H-assan

Well-Known Member
بله کلا کشکه برای تبلیغ سایت اش بود واقها متاسف هستم برای اون سایت در ضما لوگوت باحالا می شه بگی عکس اش رو از کجا اوردی لینک لطفا

جدیدترین ارسال ها

بالا