بخش های مختلف نرم افزار بانک سوال گزینه دو

gozine2-

New Member
بانک سوال گزینه دو را بهتر بشناسید.

بانک سوال برای داوطلبان آزمون سراسری ،دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم و دانش آموزان دوره اول متوسطه در گزینه دو ارائه می شود.

بانک سوال شامل هزاران سوال تستی، تشریحی به تفکیک هر مبحث و فصل ارائه شده است. شما می توانید به راحتی نمونه سوالی را که به دنبالش هستید را با چند کلیک ساده در گزینه دو در اختیار داشته باشید.نحوه ثبت نام در بانک سوال گزینه دو

 • انتخاب نقش” دانش آموز و یا مدرسه جهت دسترسی به بسته مورد نظر
 • انتخاب مقطع و گروه
 • تهیه پکیج مورد نظر
 • انتخاب دکمه صفحه خرید
 • فعال شدن بانک سوال بعد از یک ساعت
بانک سوال با ثبت نام در آزمون های گزینه دو و متناسب با تعداد مراحل ثبت نام شده، ارائه می شود. منظور از جمله بالا این است که:

داوطلبین متناسب با تعداد مراحل ثبت نامی، امتیاز دریافت می کنند و از طریق این امتیاز می توانند بسته های دسترسی به بانک را خریداری نمایند.

برای خرید بانک سوال با استفاده از امتیاز کسب شده می توانید از نشانی گزینه2 و یا از منو ” صفحه شخصی من ” و زیر منو ” خرید امتیازی خدمات طلایی” اقدام نمایید.بخش های مختلف نرم افزار بانک سوال

بخش های مختلف بانک سوال گزینه دو شامل موارد زیر است.

 • حل تمرین
 • ساخت آزمون
 • آزمون های من
 • سوال های من
 • کارنامه های من
 • وضعیت من
بانک سوال گزینه دو به دانش آموزان اجازه می‌دهد تمرین و آزمون شخصی برای خود طراحی کنند. به تمامی آزمون‌های قبلی که توسط خوشان، دبیران یا گزینه دو طراحی و برگزار شده است، دسترسی داشته باشند. همچنین کارنامه تمامی این آزمون‌ها و روند تحصیلی دانش آموزان نیز قابل دسترسی می باشد.

هزینه دسترسی به بانک سوال گزینه دو

نرم افزار بانک سوال برای تمامی دانش آموزانی که در آزمون‌های گزینه دو شرکت می‌کنند رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه اضافه نیست. در واقع این نرم افزار یکی از خدمات جانبی آزمون های گزینه دو است.

نحوه استفاده از نرم افزار بانک سوال گزینه دو

شما با هر وسیله و دستگاهی که امکان اتصال به اینترنت را داشته باشد می توانید با نرم افزار کار کنید مانند: موبایل، تبلت، کامپیوتر و لپ تاپ، از این رو هیچ محدودیتی برای دسترسی به بانک سوال گزینه دو نخواهید داشت. 

ava282009

Member
مهاجرت به ترکیه و تحصیل در ترکیه یک گزینه مطالعاتی و زندگی ممکن است. در زیر به چند مرحله کلیدی در این زمینه اشاره می‌شود:1. **انتخاب دانشگاه و برنامه تحصیلی:**- برای شروع، انتخاب دانشگاه و برنامه تحصیلی مورد نظرتان اهمیت دارد. ترکیه دارای دانشگاه‌های معتبر با برنامه‌های متنوع در زمینه‌های مختلف است.2. **پیشنیازها و مدارک:** - برای ثبت نام در دوره‌های تحصیلی، شما نیاز به مدارک تحصیلی (مثل مدرک دیپلم یا کارشناسی)، ترجمه مدارک به زبان ترکی یا انگلیسی، و آزمون‌های زبان ممکن است داشته باشید.3. **ثبت نام و ارسال مدارک:**- بعد از انتخاب دوره تحصیلی، باید به سایت دانشگاه یا سیستم ثبت نام آنلاین مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز را ارسال کنید.4. **آزمون‌های زبان:** - بسیاری از دوره‌های تحصیلی در ترکیه به زبان ترکی ارائه می‌شوند. بنابراین، درخواست کنندگان معمولاً نیاز به آزمون‌های زبان ترکی دارند. 5. **درخواست ویزا:** - پس از پذیرش شما توسط دانشگاه، نیاز به ویزا یا اقامت موقت برای تحصیل در ترکیه خواهید داشت. برای این کار به سفارت یا کنسولگری ترکیه در کشور شما مراجعه کنید.6. **مهاجرت و زندگی در ترکیه:** - پس از دریافت ویزا، به ترکیه مهاجرت کرده و فرآیند ثبت نام در دانشگاه و مراحل زندگی را آغاز کنید.مهاجرت به ترکیه ممکن است با شرایط و مقررات مختلفی همراه باشد، بنابراین مهم است که اطلاعات جامعی در مورد فرآیند ثبت نام، ویزا، و شرایط زندگی در ترکیه جمع‌آوری کنید و در صورت نیاز از مشاوره متخصصان مهاجرت بهره‌مند شوید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا