بخش جدید

akherat

مدیر انجمن
سلام دوستان
این بخش به تازگی راه اندازی شده
بدین معنی نیست که فلش بیلدر و فلکس تکنولوژی جدیدی هستن
من فکر کنم تز داشتن همچین انجمنی رو سال 86 دادم و بخاطر دلایلی نشد

تو این انجمن شما هر سوالی که مربوط به فلکس و یا فلش بیلدر هست رو میتونید بپرسید

توضیح مختصر راجع فلکس یا فلش بیلدر :
فلش بیلدر همون ورژن جدید فلکس هست که به صورت پلاگین روی ایکلیپس نوشته شده
فلش بیلدر رو ادوب گسترش داده و جدیدا (فکر کنم یک سال شده) بخش گسترش فلکس اس دی کی رو به تیم آپاچی داده
اس دی کی اوپن سورس بوده و تحت نرم افزار های زیادی میتونید کد بزنید حتی نوت پد

تفاوت بین فلش آی دی ای و فلش بیلدر :
شما در فلش بیلدر نه لابریری دارید نه تایم لاین
محیط کاملا دولوپری هست و با کامپوننت ها کار میکنید
در فلش بیلدر شما به صورت مارکاپ (mxml ) ویا as3 کد میزنید

خلاصه :
اگه شما یه پروژه رو با فلش آی دی ای در عرض یک ماه به اتمام میرسونید در فلش بیلدر به 10 روز کاهش پیدا میکنه

این بخش فقط و فقط مربوط به برنامه نویسانی است که درک درستی از oop و as3 داشته باشن و هیچ عنوان مناسب مبتدیان نیست

triton

کاربر فعال
با اینکه خیلی دیر این بخش اضافه شد ولی وجودش واقعا عالیه

alikah

New Member
تصمیم برای مهاجرت به آلمان یا ترکیه نیز بستگی به عوامل مختلفی دارد، از جمله مهارت‌ها و توانایی‌های شما، وضعیت خانوادگی، اولویت‌ها و هدف‌های شما در زندگی. در ادامه، چندین عامل مهم را برای هر کشور مورد بررسی قرار می‌دهم:

### مهاجرت به آلمان :

1. **زبان:**
- زبان آلمانی در زندگی روزمره و کار بسیار اهمیت دارد. یادگیری این زبان ممکن است یک چالش باشد.

2. **سیستم مهاجرت:**
- آلمان یک سیستم مهاجرت پیچیده دارد که بستگی به نوع مهارت‌ها و شغل، مراحل مختلفی دارد.

3. **کار و مشغله:**
- بازار کار آلمان به خصوص برای مهندسان، پزشکان و حوزه‌های تخصصی دیگر فرصت‌های خوبی دارد. اما، رقابت هم بالاست.

4. **زندگی روزمره:**
- آلمان یک کشور پیشرفته با سیستم بهداشت و آموزش بسیار خوب است. همچنین، شهرها و روستاها زیبا و خدمات عمومی خوبی دارند.

### مهاجرت به ترکیه :

1. **زبان:**
- زبان ترکیه، ترکی است. اگرچه یادگیری زبان ترکیه برای زندگی راحت در این کشور کمک کننده است، اما ممکن است در مقایسه با آلمان، چالش کمتری داشته باشد.
دانشگاه های ترکیه
2. **سیستم مهاجرت:**
- ترکیه یک سیستم مهاجرت متنوع دارد. برنامه‌های مختلفی برای مهاجرت به ترکیه وجود دارد.

3. **کار و مشغله:**
- بازار کار ترکیه در برخی حوزه‌ها رونق دارد. اما برخی از مهاجران به ترکیه به عنوان کارآفرینان یا در حوزه‌های خدماتی فعالیت می‌کنند.

4. **زندگی روزمره:**
- ترکیه کشوری با تاریخ غنی و فرهنگ چندلایه است. همچنین، زندگ

جدیدترین ارسال ها

بالا