بخشی از نمونه کارهای سال 90

massomeh1

Member
سلام ممنون از لطفتون اما نظرخاصی نداشتید منظورم نکات مثبت و منفی کارم هست ؟خوشحال میشم بگین.باتشکر

massomeh1

Member
انشاء اللّه قصد دارید ببینید ؟
منتظر نظرتون هستم اگر لطف کردید نگاه کردید ؟

khoushechin

Well-Known Member
همش رو دیدم !
خوب بود ولی همشون جای کار داره !
حرکت دوربین بعضی موقع ها خیلی ضعیف بود.
استفاده نکردن از فوتیج های آماده هم خوبه!

دوربری خیلی بد بود مخصوصا اون که تصاویر مختار نامه رو گرفته بودی .

ولی در کل 14 بهت میدم!

massomeh1

Member
سپاسگزارم اما اگر برای هرکاری نمره جداگانه می دادی بهتر بود .

و نگفتی دقیقا در کدوم کار حرکت دوربین ضعیف بوده واز چه لحاظ یعنی چطوری بود بهتر می شد ؟

به جز آرم محرم که گفتید دوربری ضعیفه البته این رو هم بگم در آرم محرم اکثر عکسها بصورت دور فید و محوشده و با مد تلفیقی با باکگراندکاغذی صورت گرفته نه دوربری اما اگر دوربری هم در بعضی جاها مثل دور خیمه یا غیره هست خوب قبول دارم که باید بهتر و دقیقتر باشه . بقیه آرمها هم که دوربری آنها مشکلی نداره ! داره ؟

به هرحال بهتره که اگر وقت داری تک تک تجزیه و تحلیل کنی اگر نه که برای همین مقدار هم ممنون اما به نظرم کمی هم سختگیر هستی خوبه استاد دانشگاه نشدی چون من اگر بخوام برای این کارها به خودم نمره بدم به این ترتیب نمره می دم :
1- کار محرم حداقل : 15
2- کار ولادت امام عسگری : حداقل : 17 حدیث از امام عسگری : حداقل 18
3 - کار فاطمیه : حداقل 17
4 - کار امام زمان : حداقل 17
5 - کار امام کاظم : حداقل 18 و حدیث از امام هفتم : حداقل: 17 چطوره خوبه یا زیادی نمره دادم ؟

باتشکر :rose:

آخرین ویرایش:

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
نمونه کارهاتونو دیدم،خوب بود ولی کمی شبیه هم دیگه بودن.تو هر شرایطی میشه کمی خلاقیت داشت
شما که 3ds max هم کار میکنید به نظر من وقتتون رو بیشتر رو اون بزارید بهتره،چون بیشتر این کارها رو میشه اونجا بهتر هم انجام داد
(کارهایی که میشه با 3ds max هم انجام داد رو با اون یاد بگیرید و کارهایی که نمیشه رو با after effects،اینجوری چیزهایی که از هر کدوم لازم دارید رو یاد میگیرید و وقت کمتری صرف یادگیری میشه)
موفق باشید

massomeh1

Member
سلام ممنون که وقت گذاشتید من در دوران دانشگاه بیشتر وقت برای تری دی مکس می کذاشتم و یک استاد سختگیری داشتیم که پروژه سنگین و وقت گیری را به ما داده بود که اینقدر سر اون پروژه دردسر و مشکل داشتم که بعد از دانشگاه تری دی مکس که یک زمانی خیلی ازش لذت می بردم خورد تو ذوقم و دلم رو زد و تا مدتها دیگه نرفتهم سراغش و جاش رو دادم به افتر افکت و دیگه تمرکزم رفته روی اون حالا می ترسم خیلی چیزها در تری دی مکس یادم رفته باشه این ماجرای من بود با تری دی مکس .

اما شما گفتید بعضی کارهای من با تری دی مکس بهتر و آسونتره میشه بیشتر و دقیقتر توضیح بدین کدوم بخشها را می شد با تری دی مکس انجام بدم البته خودم حدسهایی می زنم ولی می خوام از زبون شما بشنوم ممنون میشم اگر بگین.:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا