بحث و گفتگو - عمومی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
با بهترین درود ها، نوروز باستانی را از طرف هیئت امنای انجمن ++c به همه ی دوستان و سروران گرامی شادباش میگویم.

با سپاس.

شهاب.

سخنگوی هیئت.

dark-man

Member
با سلام خدمت دوستان ...
انشال.. بعد از امتحانات دانشگاه آموزش های زبان را از سر می گیریم و بخش را پر بار تر می کنیم ...
موفق باشید

saalek110

Well-Known Member
noroz.gif

تبریک نوروز.
کارت پستال بالا که از سوی آقا شهاب برای من ارسال شده را تقدیم می کنم به همه اعضای هیئت امنا و مدیر تالار و همه دوستان دیگر.
امیدوارم سال جدید را پربارتر از سال قبل برگزار کنیم. علمی تر دوستانه تر و مفیدتر.

saalek110

Well-Known Member
سلام.

فعلا تا تصمیمات بعدی ، هیت امنا لغو می باشد.

با تشکر .
نوید.

30 فروردین 86.
من نظرم اینه که ترمیم کنیم هیئت را .
یعنی با نظر افراد فعال آن افراد غیر فعال را حذف کنید و افراد جدیدی اضافه کنید. ما افراد فعال زیاد داریم فعلا . مثل نیما و خیلی های دیگه. و بعد تشکیل هیئت جدید میشه گروه های تخصصی سی و دات نت را ایجاد کنیم.
فایده گروه های تخصصی اینه که هم افراد فعال در اون رشته مشخص میشه و هم برای تبادل نظر و یا احیانا پروژه گروهی پیش زمینه هست.

MnavidM

Active Member
من نظرم اینه که ترمیم کنیم هیئت را .
یعنی با نظر افراد فعال آن افراد غیر فعال را حذف کنید و افراد جدیدی اضافه کنید. ما افراد فعال زیاد داریم فعلا . مثل نیما و خیلی های دیگه. و بعد تشکیل هیئت جدید میشه گروه های تخصصی سی و دات نت را ایجاد کنیم.
فایده گروه های تخصصی اینه که هم افراد فعال در اون رشته مشخص میشه و هم برای تبادل نظر و یا احیانا پروژه گروهی پیش زمینه هست.
به زودی تصمیمات جدید اعلام می شود.

موفق باشید.

saalek110

Well-Known Member
سال نو بر همه دوستان مبارک.

پنج شنبه یکم فروردین 1387 . نوروز مبارک.

saalek110

Well-Known Member
سال نو مبارک

سال نو بر همه دوستان مبارک.
سال خوبی داشته باشید. پر از برکت و شادی.

i39ids.jpg

farhad110

Member
بر ما سالي گذشت بر جهان چرخشي و بر روزگار حکايتي ... اميد آنکه کهنه رفته باشد به نکويي و نو همي آيد به شادماني. نوروز خجسته ، فرخنده و پيروز باد

امیدوارم همگی سال خوبی داشته باشید.
به وسیله این تاپیک از تمامی دوستانی که گاهی مواقع با صحبتهای تند ممکنه اونها رو رنجونده باشم عذر خواهی می کنم.
پیروز و سربلند باشید

MnavidM

Active Member
سال جدید بر همه دوستان مبارک باشه، امیدوارم امسال با شور و شوق بیشتری به فعالیت ها مون بپردازیم تا به امید خدا در همه اون ها سر بلند بیرون بیام.

saalek110

Well-Known Member
آقا نوید سال نو را به شما تبریک می گویم.
سال خوبی داشته باشید.

mostafa.sh

New Member
سلام بر همه ی اعضای این انجمن.
من کاربر جدید این انجمن هستم.
یه پیشنهاد داشتم، اگه در زیر مجموعه ی C وهم خانواده هایش بحثهای VBو VB.Net و C#.NEt رو از هم جدا کنید کاربر هم راحت تر می تونه مطلبی رو پیدا کنه و هم اینکه ارایه مشکلات و جواب دادن هم راحت تر میشه.
من قبلنا تو این سایت عضو بودم ولی فعالیت نمی کردم .ولی به امید خدا می خوام فعالیتمو شروع کنم و هم بنده و هم دیگر بچه ها پیشرفتای خوبی داشته باشیم. :green:

the_king

مدیرکل انجمن
سلام بر همه ی اعضای این انجمن.
من کاربر جدید این انجمن هستم.
یه پیشنهاد داشتم، اگه در زیر مجموعه ی c وهم خانواده هایش بحثهای vbو vb.net و c#.net رو از هم جدا کنید کاربر هم راحت تر می تونه مطلبی رو پیدا کنه و هم اینکه ارایه مشکلات و جواب دادن هم راحت تر میشه.
من قبلنا تو این سایت عضو بودم ولی فعالیت نمی کردم .ولی به امید خدا می خوام فعالیتمو شروع کنم و هم بنده و هم دیگر بچه ها پیشرفتای خوبی داشته باشیم. :green:

بار ها این مساله توسط کاربران مطرح شده، پیشنهاد بسیار بجایی هم هست. اما یک مشکل فنی برای انتقال
تاپیک های فعلی به بخش های جدید وجود داره که تا بحال برای رفع کردنش اقدامی نشده.

sadzxc1

Member
سلام اگه کل اموزشهای سی پلاس پلاس بصورت فایل های پی دی اف کتاب الکترونیک در می امد ودر یک تاپیک جداگانه قرار می گرفت برنامه نویسی حر فه ای رواج پیدا می کرد

اگه میشه یکی ادرسهای کل پی دی اف کتاب الکترونیک های اموزشی سی پلاس پلاس رو برا ایمیل کنه ممنون میشم

[email protected] عضو رسمی انجمن بلندر ایران مدلسازی انیمیشن سازی بازیسازی سه بعدی

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا