بحث و بررسی برنامه Fusion

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام:rose:
طبق صحبت های قبلی مبنی بر گسترش برنامه ها، قرار بر این شد فعلا تاپیکی برای Fusion راه اندازی کنیم تا ببینیم چه قدر دوستان مشتاق هستند برای راه اندازی یه انجمن مجزا

در این تاپیک می توانید سئوالات خودتان را پیرامون این برنامه بپرسید و دوستانی هم که اطلاعاتی در مورد این برنامه دارند ازشون درخواست میشه که دریغ نکنند

ممنون

NAKOOT

Well-Known Member
االبته این یک برنامه تنها نیست گویا، مجموعه برنامه هستش درسته؟
آخه من دانلود کردم قبلاً چندتا بودن که هرکدوم با Fusion شروع می شه اسماشون.
برای هر کدومش آموزش هم دانلود کردم وقت دیدنش نشده هنوز
f_sabzmoom_58d78cf.gif

hosienmax100

3D Artist
حمید جان مرسی ..

حتی اگه در حد یه تاپیک هم بمونن خیلی خوبه ..ولی به لطفی کن به نظرم فعلا هر دو تاپیک رو بزار انجمن انیمیشن و جلوه های ویژه اونجا رفت و امد زیاده بیشتر جلو دید هستند تا اینجا ..بعدا هر کجا مناسب بود میزارین ..

منم به زودی وارد بحث میشم و اگه تونستم آموزشی های رو ایدکس میکنم

موفق باشی

hosienmax100

3D Artist
neweyeonconnection_1.jpg

فعلا توضیح خود نرم افزار :

• node based interface for intuitive overview of composition, with timeline and spline editors for detailed operations

• high dynamic color support for all tools

• true resolution independence

• completely integrated 3d environment, including camera, lighting, transformation and geometry import from all major 3d software.

• flexible physics based 2d and 3d particle system with over 27 individual forces and controllers

• 2d and 3d character generation

• fast paint system with editable strokes, wire removal tools, superior cloning, and mask paint capabilities

• support for a wide selection of native and ae plugins

• robust scripting language provides unique method of extending and automating the software

• bins server for facility wide collaboration between artists

• ram and disk caching

• simple, but powerful sdk
multipoint tracking with powerful and accurate stabilization, match move, corner pinning and perspective positioning modes

آخرین ویرایش:

alisoheyli

New Member
اقا اگه این تاپیک فعال کنین ممنون میشم.در ضمن کتاب وی ری رو هم قرار بود ادامه بدین چی شد؟

FDK

Member
سلام
من خلاصه بعد از دیدن این تاپیکا راغب شدم و دان کردم ، x64 رو نصب کردم فعلا که محیطش برام جالب و عجیب و غریبه . امیدوارم این بحثا ادامه پیدا کنه تا به یه جایی برسیم.

hosienmax100

3D Artist
Particles & Text Effects in Fusion - Authored By SalaTar (17 Mg - 640x480)

&

Particles & Text Effects in Fusion- Authored By SalaTar (29 Mg - 800x600)

بچه ها این لینک رو حتما یه سر بزنید برای شروع :

لینک

* یه نکته ی بیجا :wink: fusion فقط با ati /nvidia بخاطر داشتن openGl برای همون سایه ها و اینا ..کار میکنه / اینو گفتم برای اینکه بعضی از لپ تاپ و اینا استفاده کردن intel بود / عکس رو به صورت خطوط قرمز دیدن هنگام load ...بدونن /

موفق باشید /

آخرین ویرایش:

wild-man

Member
منم خیلی دوست دارم ببینم نرم افزار چیه اگه دوستان میتونن یه سایت مرجع رو معرفی کنن مثل ویدئو کاپیلوت واسه افتر

جدیدترین ارسال ها

بالا