::بحثوگپ::

Fa

Well-Known Member
sara_is_nice_girl گفت:
با آواتور همتون مخالفم به جز واسه توفان!!! چون عکس عقش منو انداخته!!!!

ماله خودمم که آخرشه !

هه هه
55.gif
58.gif

Ghamnevis

Well-Known Member
خوب ظاهرا يكمي زياده روي كرديم !
شهرام تقصير تو هستش/نيستش ! بهت هم گفتم چرا !

حالا بيخيلش ! سلامتي جمع صلوات ختم كنيد تا اينجا رو هم ختم كنيم به خير ، انشاالله تعالي !

بحث بحث مدرن آرته ! اينور و اونور كه بري ، توي بازار توي پستو ، توي دالون ، رو پشت بوم ! فعلا مدرن آرت و زير شاخه هاش افتاده تو بورس !
كار ما به جايي رسيد از آخر ------------------ كه شهرام شد مبتكر و ما خر !!!

خلاصه ! يكي يكي بيايد پشت اين ميركوفون و بگوئيد افكار خويشتن را ! برون ريزيد اين طرحهاي كهن را‌ ! بگيريد رنگ و بوي مدرن ! oh ، baby it's your turn !!!!

خوب ديگه بسه !
منتظرم ! فقط Please توي هر پست علاوه بر مطالب مفيدي كه در زمينه آواتار و مادر عروس و كلاه و لنگه كفش و .. ميگيد يكمي هم خزعبلات در اين مورد تحويل بديد :) (سوء تفاوت واستون پيش نياد ! دقيقا خودمم هم مخاطب بودم !)

به قول يه مرحومي !
فعلا !

آخرین ویرایش:
سلام :)

حالا که نوبت من شد.... لباس شخصیا اومدن جمعش کردن:cool: .....این آخره بی انصافیه...:razz:

راستی..... سایان من با تو هستم:D ...اما شهرام رو چه کنم...:neutral: یه دل دارم و دو دلبر...یکی از یکی ضایع تر:oops:

FashisT

Active Member
دلم میخواد بزنم اون پستت رو دیلت کنم بره!
160.gif

.............
خب فکر کنم تا حدی ادامه این تاپیک به بیراه رفت!
ولی من ادا مه اش رو میزارم به عهده خود کاربرا ..ببینید این تاپیک خوبی هست که بتونید به صورت باز متن درباره هر چی مربوط به گرافیک و هنر بشه یحث کرد و در کنارش هم جو صمیمی داشت!
با وجود اینکه منو سایان تو چند صفحه قبل خواستیم ثابت کنیم که این تاپیک هیچ محدودیتی نداره و میتونید با هم به بحث های مفید بشینیم ولی انگار سودی نداشت!
متاسفانه باید قبول کنم که کاربران انجمن همیشه یک راهبر میخواهند و هیچ وقت خودجوش نبودند! در صورتی که من اگه موقعیت شما رو داشتم در اون زمان که انجمن روی phphbb بود همیشه دوست داشتم یه همچین جوی بود تا از خرد بحثهای تاپیک چیزهای مفیدی برای خودم اندوخته کنم و کم وبیش هم موفق میشدم! ولی حالا...
بگزریم من اوایل تاپیک احساس کردم کاربران هنور با جو تاپیک آشنایی ندارند برای همین با شروع کردن بحث دیجیتال ارت گفتم شاید غلاقه مند بشند به شرکت در بحث ولب بازم افاقه نکرد و بعدش در دو-سه صفحه پایانی من وسایان تصمیم گرفتیم با بی محتوا بودن بحث و به قولی اف تاپیک زدن شما رو وادار به شرکت در بحث کنید و وقتی که عادت به پست زدن کردید اون موقع بحث رو هدفمند کنیم ولی باز هم ...
ایندفعه میدان رو در اختیار خودتون میزارم تا بیینم میتونم هوز روی شما حساب کنم یا نه !
منتظرم!
فعلا

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آقای شهرام عزیز لطفا یکمی خودتون رو از بچه ها بدونین و جدا از اونا نبینین !!!! فرق شما با بقیه فقط اینه که کنار آواتور شما نوشته شده (مدیر انجمن) و کنار آواتور بقیه چیز دیگه ای هستش!!!

به هر حال من فکر می کنم اگه یه نگاهی به پستای قبلی بندازیم خود شما یکی از افرادی بودی که بحث رو به بیراهه کشیدی و حالا اسم این کار رو گذاشتی هدایت به خودجوشی!!! با تمام احترامی که واسه تو و دانشت دارم ولی این پستت زیاد جالب نبود. هر چند قبول دارم که کلا بچه ها هم چند وقته یکمی تنبلی می کنن!

چون تاپیک بحث آزاد بود اینا رو گفتم زیاد به دل نگیر ;)

FashisT

Active Member
آقای شهرام عزیز لطفا یکمی خودتون رو از بچه ها بدونین و جدا از اونا نبینین !!!! فرق شما با بقیه فقط اینه که کنار آواتور شما نوشته شده (مدیر انجمن) و کنار آواتور بقیه چیز دیگه ای هستش!!!
کجای نوشته های پست منو همچین حرفی رو نشون میداد! خوبه همچین جمله بولد شده خودم هم قبلا گفتم!

من گله از بیراهه رفتن بحث نبود(بهتره پست منو دوباره بخونید) اتفقا بر عکس مشکل من نزدن پست بود !! فکر کنم اینها یکمی فرق میکنند! من مشکلم خودجوش نبودن دوستانم هست که دلم میخواد در یک جایی مثل اینجا درباره هر چیزی که میدونیم با هم بحث کنیم.! این حرف غرور و احساس برتری نسبت به شماست؟!!؟؟
فعلا

Ghamnevis

Well-Known Member
sara_is_nice_girl گفت:

به هر حال من فکر می کنم اگه یه نگاهی به پستای قبلی بندازیم خود شما یکی از افرادی بودی که بحث رو به بیراهه کشیدی و حالا اسم این کار رو گذاشتی هدایت به خودجوشی!!! با تمام احترامی که واسه تو و دانشت دارم ولی این پستت زیاد جالب نبود. هر چند قبول دارم که کلا بچه ها هم چند وقته یکمی تنبلی می کنن!

چون تاپیک بحث آزاد بود اینا رو گفتم زیاد به دل نگیر ;)
سارا جان قصدم قياس نيست :) ولي براي اينكه متوجه بشيد من و شهرام چي ميگيم بهتره يه نگاهي به اعضاي كم و صميمي اينجا بندازيد :)

http://blackmice.com

ما ميخوايم در كنار قوانين خشك انجمن يه محيط صميمانه تر ايجاد كنيم كه هم باعث نزديكي و آشنايي بيشتر بچه ها بشه هم اينكه كمي از آف تاپيك هايي كه توي تاپيك هاي ديگه هست كم كنيم :)

شهرام توي دلش (مثل مخش) هيچي نيست ! زياد جديش نگيريد ! پررو ميشه :lol:

Ghamnevis

Well-Known Member
راستي يادم رفت بگم !

از اسم تاپيك هم مشخصه ! بحث و گپ ! قرار نيست بحث هاي تخصصي توش باشه ! اينجا بيراهه معنا نداره !

GFX Master

به نظر من استقبال نشدن از این تاپیک چیز عجیبی نیست به دو دلیل:

1) دلیل اول و مهمش اینه که به قول شما بچه ها یکمی کم جوش شدن و این واقعیتیه. چون منم خودم اینو توی تاپیک آموزشهای گروهی که مربوط به رتوش عکس بود دقیقا احساس کردم.

2) من فکر می کنم یکمی پستا یه طرفه شده بود و اعضای جدید نمی تونستن پا به پای مثلا تو یا سایان یا ... اظهارنظر کنن. خوب اینم یه چیز طبیعیه چون صمیمیتی که بین تو و مثلا سایان هست نمی تونه بین تو و یه عضو جدید سایت باشه و ممکنه اعضای جدید این تصور رو کرده باشن که این تاپیک فقط مخصوص گپ و گفتگوی اعضای قدیمی سایته و نمی تونستن توی شوخیا و صحبتای بین بچه های قدیمی سایت دخالت و شرکت داشته باشن.

به هر حال من منظوری از اون حرفا نداشتم امیدواریم ناراحت نشده باشی. اگه یکمی بحث رو به بیراهه کشوندم عذرخواهی می کنم چون تاپیک بحث آزاد بود اینا رو گفتم. امیدوارم که دوباره متهم به بیراهه کشوندن و این حرفا نشم!

FashisT

Active Member
نه بابا ناراحت برای چی ! اتفاقا گفتن این بحث ها باعث میشه که کدورتی که ممکنه در حین نگفتنش پیش بیاد از بین بره!
در هر صورت امیدوارم تاپیک به زودی مفید تر از الانش باشه
94.gif

فعلا

GFX Master

حتما میشه راستی اینم توجه داشته باشیم که الان وقت امتحانا هم هستا یکی از دلیلاشم این می تونه باشه
راستی این مصطفی هیچ معلوم هست کجاست؟!؟!؟

من که میگم این خودش زده کامپیوترشو داغون کرده که بپیچونه ها!!! ;)

ToFaN

Well-Known Member
sara_is_nice_girl گفت:
حتما میشه راستی اینم توجه داشته باشیم که الان وقت امتحانا هم هستا یکی از دلیلاشم این می تونه باشه
راستی این مصطفی هیچ معلوم هست کجاست؟!؟!؟

من که میگم این خودش زده کامپیوترشو داغون کرده که بپیچونه ها!!! ;)
ساده ای ها
این مصی که من میشناسمش از این حرفا هم گذشته
گفته پاک شده ولی از این گوش بشنو از اون گوش بندا بیرون

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
یعنی ما از الان تو این تاپیک بحث ها جالبی رو دنبال میکنیم امیدوارم در کنار مادر عروس برادر عروس بحث های داغ و جالب رو هم ببینیم

امیدوارم!!!

علی

S4DEGH

Well-Known Member
یعنی ما از الان تو این تاپیک بحث ها جالبی رو دنبال میکنیم امیدوارم در کنار مادر عروس برادر عروس بحث های داغ و جالب رو هم ببینیم
انشالله !

mostafa_az

Well-Known Member
بابا خوب غیبت ما رو میکنین اینجا .

من امتحان دارم . وقتی هم که دزدکی میخوام بیام سایت برام بازش نمیکنه . الانم از یه دومین یواشکی دارم میام
39.gif
110.gif
176.gif
.

من آخر هفته امتحاناتم تمومه . بهتون ملحق میشم .

راستی یکی از دلایل ب ه بیراهه رفتن انجمن اسم تاپیک هستش . شهرام اگه میشه اسمش رو متناسب با بحث و گپی که قراره بشه انتخاب کن . ( باز نری یه چیزی بزاری که توش پر کلاغ و دارک آرت و از این چرت و پرت ها باشه ) .

این تاپیک صرفا برای اینه که اگه در یه موضوع گرافیکی مشکل دارین اینجا مطرح کنین و در کنارش هم اگه بحثتون توش آف داشت بتونین انجام بدین و از طرف مدیران بهتون گیر ندن .

مخلصیم
مصطفی

FashisT

Active Member
اقا این گرافیست یونیفرم مجله همشهری جوان هر هفته یه ایده خوب و ناب داره...
خدایی بعضی وقتهاش به ایده هاش و نوع تکنیک به کاربرده اش غبطه میخورم و بسی مشعوف میشم!
این هفته اش رو هم که درسته مثل هفته های قبل خوب نی! ولی باز بییتر از یونیفرم های مجله های زرد باقی هست!
023748.jpg

کارهاش ترکیبی از تکنیک و ایده هست! دمش گرم
فعلا

d@nial

Well-Known Member
اره کارای جالبی میزنه، اسمش اگر اشتباه نکنم محمدرضا دوست محمدیه!

جدیدترین ارسال ها

بالا