ببینید و بخندید

pasargad-ir

Active Member
این ایمیل واسم اومده خیلی با حاله :

برندگان دوره هشتم كاوش فون

عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان كاوش فون

همانطور که حتما متوجه شدید سایت كاوش فون در طي قرعه كشي هاي خود كه انجام داد در نهايت تلاش خود بوده است حال براي قدرداني و نتايج تلاشها در سايت را به کاربران برنده پرداخت نمايد .

روبات هوشمند كاوش فون و اس اس ال آن قادر به بازسازی بانک اطلاعاتی مربوط به فایلهای برندگان نشده است به همین دلیل بروزساني سایت ممکن است چند روز تعطیل و به تعویق بیافتاد و از آنجا که در روند ايجاد بانک اطلاعاتی دچار مشكل شده ايم و قابل بازیابی نشده است شما عزیزانی که در مسابقه قرعه كشي هاي قبلي برنده شده ايد پورسانتی که به شما تعلق از آن طریق ميگیرد را پرداخت نموده ایم .فرم زیر را پر کنيد تا در سری جدید قرعه كش هاي جديد سایت شرکت داده شوند .

در صحیح نوشتن فرم زیر نهایت تلاش خود را بکنید زیرا محصولات و جوایز بیشماری را در نظر گرفتیم که به شما دوستان عزیز که شماره های انتخابی ما درمسابقه هشتم هستید پرداخت نماييم . لطفا آدرس منزل و شماره 16 رقمی بانک و کد ccv2 را سریعتر در اختیار روبات هوشمند قرار دهید تا هفته ی آینده جوایز به آدرس و یا اگر نقدی است به حسابتان ریخته شود .از امروز تا صبح روز 25 دی ماه (دی ماه سال 1388) فرصت دارید که فرم ذيل را پر کرده و به آدرس الکترونیکی [email protected] كه جي ميل برندگان كاوش فون نام دارد یا همین ایمیل فرستنده ی نامه بفرستید.

آقایان آرش فتاحی و محمد اعظمی و جواد قربان زاده و سعید محمدنژاد برنده 500 هزار تومانی و آقايان میثم کاس نژادذ و حیدر علی محمدی و علی اکبرزاده و کاویان آذر و آقای برزگر نيز برنده 300 هزارتومان و آقاي بهزاد مرادی و سیروس فلاح و حمیدرضا فراهانیس و علی اسکندری نيز با برنده شدن سه سكه طلا جز برندگان خوش شانس دوره هشتم كاوش فون هستند و بقيه افراد كه اين ايميل را دريافت نموده اند برنده 25 هزارتوماني خواهند بود.ضمناَ واريز مبلغ قرعه كشي هفتم نيز صورت گرفته است .

تكميل فرم :(پر كردن گزينه هاي ستاره دار الزامي است)

ایمیل ثبت شده دوم شما در كاوش فون :

*نام:
*نام خانوادگی:
شماره شناسنامه:
شماره ملی:
کد پستی:
*نام بانک:

*شماره کارت 16 رقمی:

* کد ccv2 :

*رمز دوم اینترنتی:

آیا شماره حساب دیگری هم دارید:بله یا خیر ؟
کشور:
*استان:
*شهر:
*آدرس:
*تلفن:
موبایل:

وب سایت:

با سپاس فراوان
گروه بزرگ كاوش فون با آرزوي موفقيت براي شما
مديريت محترم سید مهدی سوری اسپانسر تيم

sortme

Member
این چه جور تاپیکیه ؟
از ایجاد تاپیک بیهوده خودداری کنید دوست عزیز
خنده دار هم باشه یا نباشه اما نیاز به تاپیک نبود این دیگه تاپیکی که شما ایجادش کردید واقعا بیهوده بود
ممنون

NAKOOT

Well-Known Member
نخندین! متاسفانه آدم **** زیاد داریم که این ایمیل ها رو جواب می دن :دی

pasargad-ir

Active Member
کار من اطلاع رسانی بود .

در توصیف انجمن نوشته شده :
چنانچه دنبال شماره سريال يا كرك برنامه خاصي ميگرديد و همچنين اگر از نفوذ هكرها بيزار شده ايد مشكلات خودرا ميتونيد در اين انجمن مطرح كنيد .

پس اگه تو این بخش مطرح نکنم کجا بگم. ؟؟؟

دوست عزیزم : NAKOOT درست می گه :

امیدوارم هیچکس گول نخوره.

تا حالا چند بار ایمیل هایی بهم رسیده که مثلا توی اونا نوشته بود که من حسابدار فلانی هستم که در فلان تاریخ مرده و مثلا می خواست کاری کنه که ثروتش به من برسه و با هم شریک شیم. ولی اینجوریشو ندیده بودم
*شماره کارت 16 رقمی:

*کد ccv2 :

*رمز دوم اینترنتی:
:shock:اگه می نوشت هر چی پول تو حسابتونه واریز کنید به حساب من هم خلاصه تر بود هم منظورشو بهتر بیان می کرد:lol:

Tee7

Member
آخه این که میاد همه مشخصات آدم و هفت جد و آباد آدم رو میگیره تابلو هست . !!!

آخه تو هزینه رو می فرستی برای ما . دیگه چی کار داری به کد بانکی و .....

واقعا مردم به کجا رسیدن و دست به چه کارهایی می زنند . !!!

با امید به روزی که به سوی ذاهی راست و درست برویم .

اشوزرتشت : راه در جهان یکی ست و آن راه راستی ست .

navidba

Well-Known Member
بله جای این تاپیک همینجا بود...social engineering هست دیگه...
خیلی ها راحت گول این حرفا رو می خورن...چشتون به خودتون که یه پا نابغه هستین نره ..بعضیا کلی خوشحالم میشن تازه....

به..چطوری شهرام؟؟
خیلی وقته ندیده بودمت..آواتورت چه 30یا30 شده...
پ.ن:30یا30 همان سی یاسی هست...

iraninic

Member
عجب كلاهبرداري هاي نويني !!! نامه هاي زيادي از آفريقا و كشورهاي ديگه مياد كه به قول دوستمون ميگه فلاني هستم و پدرم يا مادرم در فلان تاريخ طي حادثه رانندگي مرده اند ! من يه عالمه ثروت دارم اما نياز به يكي كه خارج از كشور باشه تا بتونم ثروت رو به حساب اون فرد انتقال بدم !
با بانك كه تماس گرفتم در رابطه با سوئيفت كد براي انتقال پول از خارج از كشور ، ميگن روزانه چندين نفر تماس مي گيرن و كد سوئيف مي خوان !!! بابا آخه راست مي گن ديگه ! اينها به نوبه خودشون كلاهبرداري ايراني راه انداختن در حالي كه اين غربي ها باز هم جلوتر هستند !!! بابا گول اين مسائل رو نبايد خورد و اللا كاسه پس معركه است !!!

p30room

Member
خیلی ها هستند که میخوان راه صد ساله رو یه شبه طی کنن اینم یکی از روش ها که خیلی ها من خودم دیدم رمز رو به طرف میدن

pouya saadeghi

Active Member
اينباكس من پر از اينجور ايميل هاست!
ميخواين پسوردمو بدم شما هم بخونيد!!!!! :‎(‎‎(‎

scup

Member
اینم یک ورژن جدیدش.....:mad: لامسبا همش ایده هایی میارن که آدمو وسوسه میندازه...

پیوست ها

• U.S Green Card Notification letter.jpg
    U.S Green Card Notification letter.jpg
    138.2 کیلوبایت · بازدیدها: 24
یه بنده خدا یه بار برای من نزدیک 600 تا ایمیل فرستاد گفت 1 میلیون دلار برنده شدی حالا شماره مستر کارتتو بده تا برات بفرستم! :lol:
من ساده بودم فک کردم راست میگه ( داستانش ماله 4 ساله پیشه ) میخواستم یک مستر کارت بخرم !:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا