/باces/ پاي خدمات تلفن اينترنتي به تلويزيون باز مي‌شود

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6

كاربران نرم افزار تلفن اينترنتي اسكايپ به زودي خواهند توانست از طريق تلويزيون و با كيفيت بسيار عالي تصوير طرف مقابل را مشاهده كنند.

به گزارش فارس به نقل از نيويورك تايمز، دو شركت پاناسونيك و ال جي دو شركت برتر سازنده تلويزيون در جهان اعلام كرده اند كه سرويس تلفن اينترنتي رايگان اسكايپ را در توليدات جديد خود خواهند گنجاند. اين تلويزيون ها قابليت اتصال به اينترنت و ارائه برخي خدمات را به كاربران دارند.
افرادي كه اين تلويزيون ها را همراه با وب كم خريداري كنند با استفاده از يك ميكروفون مي توانند ضمن حضور در اتاق نشيمن و در برابر تلويزيون به صورت زنده و ويديويي با دوستان و اقوامشان در هر كجاي جهان در تماس باشند.
قرار است نمونه اوليه اين تلويزيون ها در نمايشگاه CES در لاس وگاس آمريكا به نمايش درآيد. امروزه بسياري از سازندگان بزرگ تلويزيون در جهان در تلاشند توليد اين محصول را به شيوه سنتي متوقف كرده و امكانات و خصوصيات تازه اي را به اين دستگاه ها بيفزايند.
باريك‌تر كردن و شفاف تر كردن نمايشگرها، افزودن امكان دسترسي به اينترنت و معرفي فناوري نمايش سه بعدي تصاوير تنها بخشي از اين قابليت ها محسوب مي شود.
در سال 2009 عليرغم ركود اقتصادي 33.86 ميليون واحد تلويزيون در بازار آمريكا عرضه شد كه نسبت به سال 2008 حدود 17 درصد افزايش يافت.
منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا