با چه برنامه ای طراحی کرده؟

arash2piano

New Member
با سلام خدمت دوستان گلم

دوستان من دانشجوی رشته زیست شناسی هستم. مدتهاست در مقالات بعضا عکسهایی رو میبینم که فکرمو مشغول کرده طرف با چی این عکسو طراحی کرده. راستش از خیلیا پرسیدم جوابی نداشتن. لطف میکنین اگه نظری داشتین به اشتراک بذارین.
با تشکر

attachment.php

پیوست ها

• Antibody (1).jpg
    Antibody (1).jpg
    190.4 کیلوبایت · بازدیدها: 56

prince_Persia_7

Well-Known Member
من فکر نمیکنم خیلی کار پیچیده ای باشه. با خود مکس هم میشه این مدل سازی ها رو در آورد ولی با ZBrush مئل های پیچیده تری میشه درآورد.
واسه متریال دادن هم بهتره برای Diffuse و یا Reflaction از مپ Falloff استفاده کنی تا لبه های کار روشن تر بشن و حالت متريال بهتر بشن.
الان من اینو تو 10 دقیقه زدم.

پیوست ها

• Zist.jpg
    Zist.jpg
    490.4 کیلوبایت · بازدیدها: 28

arash2piano

New Member
من فکر نمیکنم خیلی کار پیچیده ای باشه. با خود مکس هم میشه این مدل سازی ها رو در آورد ولی با zbrush مئل های پیچیده تری میشه درآورد.
واسه متریال دادن هم بهتره برای diffuse و یا reflaction از مپ falloff استفاده کنی تا لبه های کار روشن تر بشن و حالت متريال بهتر بشن.
الان من اینو تو 10 دقیقه زدم.

با مکس زدی؟ این آبی رنگو (dna دو رشته ای) با چی طرح زدی؟ میشه فایل خروجی سیو مکستو برام بفرستی ممنون میشم

prince_Persia_7

Well-Known Member
با مکس زدی؟ این آبی رنگو (dna دو رشته ای) با چی طرح زدی؟ میشه فایل خروجی سیو مکستو برام بفرستی ممنون میشم
خیلی سادست. دو تا سیلندر بلند عمودی موازی هم میسازی بعد یه سیلندر کوچیک افقی بینشون میزاری و با Array تا آخر تکرار میکنی تا در کل شکل نردبون بشه.
بعد همه رو گروپ میکنی و با مدیفایر Twist بهش پیچ میدی.
این فایل مکسش :

پیوست ها

• Zist.rar
    377.8 کیلوبایت · بازدیدها: 7

arash2piano

New Member
خیلی سادست. دو تا سیلندر بلند عمودی موازی هم میسازی بعد یه سیلندر کوچیک افقی بینشون میزاری و با Array تا آخر تکرار میکنی تا در کل شکل نردبون بشه.
بعد همه رو گروپ میکنی و با مدیفایر Twist بهش پیچ میدی.
این فایل مکسش :

مرسی از بابت راهنماییت عزیز

جدیدترین ارسال ها

بالا