با وجود اسکریپت چرا php یاد بگیرم؟

sadismi_10

Member
سلام
من دارم php یاد میگیرم
اما وقتی این همه اسکریپت دیدم یه جوری شدم:cry:
آخه به نظرتون ارزش داره با وجود این همه اسکریپت من php یاد بگیرم؟
اگه فقط شیوه ی نصب این اسکریپت ها رو بلد باشم که همه چی حله، نیست؟
آخه واسه انواع و اقسام کارا اسکریپت وجود داره
لطفا یکی منو قانع کنه که php یاد گرفتنم بی فایده نیست :D

k2-4u

Well-Known Member
سلام
من دارم php یاد میگیرم
اما وقتی این همه اسکریپت دیدم یه جوری شدم:cry:
آخه به نظرتون ارزش داره با وجود این همه اسکریپت من php یاد بگیرم؟
اگه فقط شیوه ی نصب این اسکریپت ها رو بلد باشم که همه چی حله، نیست؟
آخه واسه انواع و اقسام کارا اسکریپت وجود داره
لطفا یکی منو قانع کنه که php یاد گرفتنم بی فایده نیست :D

شما اگر php رو یاد بگیرید می توانید با خواندن کد ها و... از ترکیب اسکریپ ها
یک اسکریپ مجزا درست کنید .
و مثله دیگه هم اینه که کسی برای اسکریپ های مجانی ارزش قائل نیست چون خودش میره
نصب می کنه . و شما فردا با یاد گیری php می توانید . چیزی خودتون . دوست دارید رو بسازید
. و یا چیزی که دیگران از شما می خواهند

vahidmom

Member
من خودم پي اچ پي خيلي ناجوره
ولي با تركيب اسكريپتها كه خودم از تو كدا ياد گرفتم الان ميتونم هر چي كه دوست دارم در حد نياز خودم بنويسم
حداقلش نميخواي كامل ياد بگيري در حدي ياد بگير كه بتوني كمي تجزيه و تحليل كني

Amenocy

Member
بزرگ میشی با نت بیشتر آشنا میشی میفهمی خودت . فقط یاد بگیر

peyman1987

Member
به به. بعد از اینهمه بگیر و ببند و بحث تازه داری میگی لیلی مرد بود یا زن؟؟؟؟ :mad:

اگه همه مثل تو فکر میکردن که دیگه کسی نبود اون اسکریپتها رو بنویسه مهندس. مثله دیگه ای هم هست اونم اینه که اگر مشتریت یه قابلیت خواست که بصورت عادی توی CMS که استفاده کردی نبود چی؟ برای نوشتن پلاگین و ماژول برای این اسکریپتها نیازی به داشتن علم برنامه نویسی وب نیست؟

این حرفا رو نزن دیگه. عوضش از این کدها بگیر و بینشون کد خوب و بد و پیدا کن و از روشهای خوبی که توی کدهای خوب استفاده میشه پیروی کن و روشهای کدهای بد رو فراموش کن.

madisline

Member
البته قرار نیست که همه برنامه نویس بشند. به نظر من هرکاری در وهله ی اول علاقه و ذوق و شوق میخواد که برنامه نویسی هم از این امر مستثنا نیست.

kamy882

New Member
در همین زمینه:
من اکثرا هر سایتی رو می بینم حتی مربوط به خوره های برنامه نویسی، از cms های آماده استفاده می کنن و گاهی یه تغییرات جزیی درش انجام می دن
سولی که واسم پیش اومده به عنوان کسی که داره یاد می گیره اینه که این کار بیهوده ایه و وقت تلف کردنه که سعی کنم از صفر خودم پروژه بنویسم؟

Amenocy

Member
خب معلومه ! کسی از صفر پروژه نمینویسه ! اصلا یکی از دلایلی که php یاد میگیریم و بهتره اینه که منابع اوپن سورس داره که دیگه هیچ وقت از صفر شروع نکنیم .

kamy882

New Member
اکی
پس جریان از این قراره که باید برای طراحی، سیستم های مدیریت محتوا رو ادیت کرد و نتیجه ای که گرفته بودم در مورد بی خود بودن نوشتن پروزه درسته

ممنونم از راهنمایی تون

جدیدترین ارسال ها

بالا