با مشخصات زير فضا ميخواهم

SME

Banned
بنده شخصا پیشنهاد میکنم از مراکز معتبر و صاحب نام خرید کنید.
در این میان اول گروه هات هاست و سپس گروه هاستینه رو پیشنهاد میکنم.
به نظر من مهم موفق شدن شما در انتخاب یک سرویس خوب و با کیفیت هستش.
البته قصدم بی احترامی و جسارت به بقیه دوستان رو نداشتم...

میلاد

Member
پلان پنجم
1000 مگابايت فضا
10000 مگابايت پهناي باند
زير دامنه به تعداد نامحدود
ايميل پاپ به تعداد نامحدود
پايگاه داده به تعداد نامحدود
آد آن و پارک به تعداد نامحدود
قيمت سالانه: 40.000 تومان
البته اگه خواستی تخفیف هم بهت میدم، به مناسبت عید.

توازني

New Member
دوستان عزيز لطفا آدرس شركتتون رو لطف بفرماييد تا با دوستام مزاحمتون بشيم.:wink:

آخرین ویرایش:
آقای توازنی سلام
یک سوال برام پیش اومده
چرا این بحث اینقدر بیهوده داره طولانی میشه؟
آیا شما دنبال این هستید که یک انتخاب مطمئن داشته باشید؟
اگر هدفتون اینه که حتما همینطوره باید بگم نیازی به این کار ها نیست
آیا منی که مثلا به فلان دیتاسنتر در هلند اعتماد کردم و ازش سرور گرفتم با دوستانم رفتم و حضوری تحقیق کردم؟

آیا به این دلیل که شرکتی دم دست باشه و شما حضوری اقدام کنید و مراجعه کنید به اون شرکت و اون شرکت هم یک دفتر بزرگ داشته باشه تو بهترین جای تهران میتونه ملاک باشه؟

پیشنهاد من به شما که فکر می کنم بهتر از هر راهی میتونه به شما کمک کنه
معمولا در وبسایت تمامی دوستان لیستی از مشتریانشون هست
اگر سرویس های شرکت خاصی نظرتون رو جلب کرده به مشتریان اون شرکت مراجعه کنید و از اون ها جویا بشید که سرویس های شرکت مربوطه چه جوریه!
مطمئن باشید نتیجش از همه راه ها قابل اطمینان تره

موفق و پایدار باشید

توازني

New Member
سلام!
آقاي almagraphic به نظر من هم اين بحث خيلي طولاني شده ولي مثلا خود شما مشهد هستيد من چطور با شما قرارداد ببندم مي دانم كه راه هايي هست ولي ...
ولي من تا اين جا در مورد همه ي موارد اطلاعات كافي به دست آورده ام ولي براي قرارداد بستن بايد همديگر را ديد يا نه ؟ من هم كه گفتم آدرس منظورم يك شركت در فلان نقطه ي تهران نبود چون اين چيز ها براي من هم مهم نيست براي من اعتبار و كيفيت مهم هست .
ولي در هر صورت من به غير از شما دوستاني كه مرا در اين بحث ياري كرديد با كس ديگري به احتمال زياد قرارداد نمي بندم.

سلام!
آقاي almagraphic به نظر من هم اين بحث خيلي طولاني شده ولي مثلا خود شما مشهد هستيد من چطور با شما قرارداد ببندم مي دانم كه راه هايي هست ولي ...
ولي من تا اين جا در مورد همه ي موارد اطلاعات كافي به دست آورده ام ولي براي قرارداد بستن بايد همديگر را ديد يا نه ؟ من هم كه گفتم آدرس منظورم يك شركت در فلان نقطه ي تهران نبود چون اين چيز ها براي من هم مهم نيست براي من اعتبار و كيفيت مهم هست .
ولي در هر صورت من به غير از شما دوستاني كه مرا در اين بحث ياري كرديد با كس ديگري به احتمال زياد قرارداد نمي بندم.
سلام
ببینید قرارداد رو برای محکم کاری از لحاظ قانونی می بندین دیگه؟
احتمالا نمی دونید که فاکتوری که بعد سفارش برای شما ارسال میشه حکم قرارداد داره و از لحاظ قانونی کاملا معتبر و هم سطحه یک قرارداد کتبیه؟
و اینکه امروزه دیگه کسی قرارداد حضوری نمیبنده؟!

فکر می کنم فاکس گزینه مناسبی باشه!

اگر قرار باشه شرکت به تعهداتش عمل نکنه شما با همون قرارداد کتبیتون هم در ایران هیچ کار نمی تونید بکنید!
با این حقیقت کنار بیاید:
>پایه های تجارت در اینترنت فقط و فقط اعتماده
اگر قرار باشه من به سرویس دهندم شک کنم باید این حق رو هم باید بدم که مشتری من هم به من شک کنه!
این میشه یه حلقه تکرار که هیچوقت تموم نمیشه و بی هدف تکرار میشه

از نظر من یک قرارداد کتبی هیچ وقت نمی تونه تضمین باشه
فقط شناخت...کمکتون می کنه نه شناخت شرکت شناخت شخص سرویس دهنده
اگر بهش اعتماد داشته باشید خودش از 100 تا قرارداد کتبی کارساز تره

روش فکر کنید

oliver

Member
صحبت اقاي Almagraphic كاملا درسته ! به خصوص در ايران !
عزيز وقتي در همين مملكت و از همين راه خريد هاي ميليوني مي شه و بدون حتي يك تلفن همه چيز به درستي انجام مي شه !
فكر نكنم هيچ يك از بچه هاي اينجا يا حتي ايراني باسه 40 50 تومان بخوان سر كسي رو كلاه بزارند !
از طرفي نمي دونم شما مي خواييد هاست بخري يا سرور ! بابا يه سايت زدن كه ديگه اينقدر تحقيق نمي خواد !
همه اعضاي اين انجمن مي دونن كه چه هاستينگ هايي معتبر هستند ! كدوم ها جديد و كدو ها با كيفيت !
دليل نمي شه اوني كه ارزون مي ده يا جديده ديگه نمي شه بهش اعتماد كرد و يا كيفيت نداره !
در آخر بهتره به جاي اينكه اين بحث رو ادامه بديد با پشتيباني آنلاين اون هاستينگ مد نظرتون صحبت كنيد !
اونجوري مسائل بيشتر براتون روشن مي شه !
قربانت

سلام !
ببينيد من از هاستينه هاست دارم !
به نظر من هم اعتماد از همه چير مهم تره !
من كاملا به آقاي عزيزي (Almagraphic ) اعتماد دارم !
ايشون دارن تمام سعي و تلاششون رو مي كنند تا سرور خوب اداره شه ، داون تايم نداشته باشيم ، اگه ماژولي بخوايم تمام سعيشون رو مي كنند تا رانش كنند ....
در كل من از هاستينه راضي ام ! من هاستينگ قبلي كه بودم با كلي ادعا كه داشت ( اميدوارم ناراحت نشند )
هميشه ما داون بودم ! پشتيباني اون هاستينگ هم خيلي بي ادب بودن اصلا مثل آدم حرف نمي زدند ( نياي بگي باز هكت مي كنما ) !
من هاستينه رو به طور كلي به شما پيشنهاد مي كنم !
ولي يه مشكل هست كه بعدا نگين نگفتي !
پشتيباني هاستينه در كل خوبه يعني وقتي كه باشه ( آنلاين ) خوب جواب مي دن و مشكل رو رفع مي كنند
بيشتر اوقات هم اينويسيبل هستند !
راستش هيج هاستينگي در ايران نيست كه پشتيباني 24 ساعته داشته باشه ، پشتيباني هاستينه هم به نسبت بغيه هاستينگ ها خوبن ولي گاهي اوقات هم پيش مي ياد كه آنلاين نباشن و شما به نتيجه نرسيد ولي وقتي براشون پيام مي زارين ، 100 % بهتون جواب ميدن !
اميدوارم كه انتخاب خوبي كنيد !

توازني

New Member
سلام!
خوب دوستان عزيز از دلايلي كه من اين بحث را ادامه دادم ناشي بودنم و وارد نبودنم بود و همچنين حالا كه بحث به اينجا رسيد خوبه كه يه مسئله ي ديگري رو هم بگم . من هدف اصلي از راه اندازي اين سايت مقداري وارد شدن در مراحل كار براي هدف اصليم كه ساخت دو و شايد سه سايت ديگر با فضايي خيلي بيشتر از اين فضا است پس به من خرده نگيريد و توجه كنيد كه خود شما مدت مديدي را در اين راه بوده ايد و لي من تازه كارم(چه تواضعي!!!).
ممنون.

سلام!
خوب دوستان عزيز از دلايلي كه من اين بحث را ادامه دادم ناشي بودنم و وارد نبودنم بود و همچنين حالا كه بحث به اينجا رسيد خوبه كه يه مسئله ي ديگري رو هم بگم . من هدف اصلي از راه اندازي اين سايت مقداري وارد شدن در مراحل كار براي هدف اصليم كه ساخت دو و شايد سه سايت ديگر با فضايي خيلي بيشتر از اين فضا است پس به من خرده نگيريد و توجه كنيد كه خود شما مدت مديدي را در اين راه بوده ايد و لي من تازه كارم(چه تواضعي!!!).
ممنون.
دوست عزیز کسی از شما خرده نگرفته... ولی خوب نظم تاپیک و فروم نباید بهم بریزه...

magicwand

Member
خوب شركت هاي معتبر زيادي هست مثلا هاستينه كه خيلي معروفه خواستي از خودم هم مي توني بگيري در ضمن چهارشاخ جان شما كه مي خواستي از من هاست بگيري چرا يه دفعه غيبت زد؟خوب خواستي 2 گيگ با دومين،امكانات نامحدود،20 گيگابايت باندويت بهت مي دم 50 تومن قرار داد هاست هم براتون فكس مي شه

توازني

New Member
سلام!
من هاست مورد نظرم رو پيدا كردم . از همه ي شمايي هم كه در اين تاپيك من رو راهنمايي كرديد متچكرم.

terrorist

Banned
خیلی خوب من آنلیمیت با 128 مگابایت sslبهت میدادم 90 .....
مبارکت باشه

توازني

New Member
سلام!
خوب ببخشيد كه من از همه تشكر مي كنم كه به من كمك كردند!
من قرار با big host همكاري كنم!

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا