با سلام كسي مي توانه آموزش ساخت چهره رو بده

Saeid Taheri

Active Member
با سلام

تا اونجايي كه بنده ميدونم آموزش اين حرفه زمان ميبره و
شما بايد در اين زمنيه خيلي حرفه باشيد .
اين زمنيه در مكس در مراحل بالاتر آموزش داده ميشه .
در كل چنين مرجعي به صورت فارسي من تا به حال جايي نديدم من پيشنهاد ميكنم از مراجع فارسي در اين زمنه استفاده نماييد .

http://raph.com

موفق باشيد .

دوست عزيز
شما براي آشنايي اوليه با ساخت چهره بهتر است اول tutorial خود مكس رو كه در منوي help
وجود داره بخونيد.اون جا تقريبا يه چيزهايي رو آموزش داده كه براي شروع بد نيست.
در ضمن يه سايت خارجي هم هست كه افراد ماهر گاهي همراه كارهاشون آموزشش رو هم اراپه ميدن كه اون هم بد نيست.شبيه همين سايته ولي كارها در حد بالاتري ارايه ميشه

سايت:
www.cgtalk.com
موفق باشيد. :p

Saeid Taheri

Active Member
hoda kamalian گفت:
دوست عزيز
شما براي آشنايي اوليه با ساخت چهره بهتر است اول tutorial خود مكس رو كه در منوي help
وجود داره بخونيد.اون جا تقريبا يه چيزهايي رو آموزش داده كه براي شروع بد نيست.
در ضمن يه سايت خارجي هم هست كه افراد ماهر گاهي همراه كارهاشون آموزشش رو هم اراپه ميدن كه اون هم بد نيست.شبيه همين سايته ولي كارها در حد بالاتري ارايه ميشه

سايت:
www.cgtalk.com
موفق باشيد. :p
از همكاريتون ممنونم !

Nima_3dman

New Member
سلام
گفتم اين خبر رو به شما بدم که به احتمال زياد تا يکی دو ماه آينده يه سايت شخصی می سازم با آموزش هاي كاملآ حرفه يی خصوصآ مدل سازي سر : هم انگليسی هم فارسی
تنها مشکلم پول هاستينگ هست که به خاطره حجم بالاش گرون در می ياد، به هر حال اگه افتتاح شد بهتون تو همين جا خبر ميدم.

به اميد ديدار

Saeid Taheri

Active Member
Nima_3dman گفت:
سلام
گفتم اين خبر رو به شما بدم که به احتمال زياد تا يکی دو ماه آينده يه سايت شخصی می سازم با آموزش هاي كاملآ حرفه يی خصوصآ مدل سازي سر : هم انگليسی هم فارسی
تنها مشکلم پول هاستينگ هست که به خاطره حجم بالاش گرون در می ياد، به هر حال اگه افتتاح شد بهتون تو همين جا خبر ميدم.

به اميد ديدار
موفق باشيد .

من فقط اينو بگم كه نبايد با اديتيبل مش چهرتونو بسازيد براي ساخت چهره بايد با خطوط اسكلت صورت رو طراحي كنيد و پس از آن با تابع سورفيس روي موضوعتون پوست بكشيد
بهتره يه نگاهي هم به تابع اصلاحي سورفيس در منوي هلپ مكس بندازيد

mamali132002

Active Member
Nima_3dman گفت:
سلام

به اميد ديدار
آقا اين لوگو تون رو خودتون با مكس ساختيد؟

Saeid Taheri

Active Member
با سلام

يك چيزي يادم اومد با نرپس هم ميشه تا حدودي چهره

رو طراحي كرد !

موفق باشيد .

جدیدترین ارسال ها

بالا