با سلام در مورد كتاب آموزشي flash mx

bestl3oy

Member
با سلام ممنون از همه مجيد انلايني ها كه منو توي اون تاپيك تنها نگذاشتن :oops: به هر حال من يه كتاب به نام flash mx ديدم و شنيدم كه كتاب خوبيه ميخواستم ببينم اين كتاب خوبي هست يا نه ميخوام از سطح مبتدي تا پيشرفته رو داشته باشه و اگه اين كتاب بد هست اسم چند كتاب كه از مبتدي تا پيشرفته هست رو بهم بدين با تشكر راستي داشت يادم ميرفت ميشه بگين از كجا ميشه اين كتاب ها رو گير اورد باز هم از ممنونم

Security9776

Active Member
با سلام
دوست عزیز کتابی که نام بردید از چه انتشاراتی هست ؟
و یک نکته اینکه بهترین راهنمای شما برای یادگیری فلش خود Help برنامه هست . من مطمئن هستم که اگر شما به زبان انگلیسی وارد باشید ، بهترین منبع برای یادگیری خود help فلش می باشد . اکثر کتاب هایی که در بازار وجود دارند تنها به دستورات اصلی می پردازند و من برای یادگیری تمام دستورات فلش کتاب کاملا ندیده ام .
اکثر کسانی هم که به فلش مسلط هستند نه از کتاب استفاده کرده اند و نه از کلاس های آموزشی .
به هر ترتیب شما می توانید از کتاب های موجود مثل کتاب های انتشارات ناقوس استفاده نمایید ولی این گونه کتاب ها تنها برای آشنایی با پنل های فلش کاربرد دارند و نه یادگیری حرفه ای فلش .

bestl3oy

Member
با سلام عزیز اگه من به زبان انگیلیسی وارد بودم که همون ولی اگه فارسی بود یه کتاب به ما راهنمایی کنید به هر حال یه کتاب که از مبتدی تا پیشرفته باشه

سلام دوست عزیز
من یه کتاب به شما معرفی میکنم کتاب خوبی در سطح مبتدی است
ماکرومدیا فلش mx
مولف :فلیپ کرمن
مترجم : فاطمه سادات لواسانی
چاپ انتشارات غزال

کتابی که هم مبتدی داشته باشه هم پیشرفته مطمئن باش که یا بدرد نمیخوره یاباید خیلی بزرگ باشه

با شما كه اينقدر تعريف هلپش را مي كنيد همه جمع شن ترجمه كنن قال قضيه را بكنن

Security9776

Active Member
با سلام
ببین help فلش خیلی راحت هست . از روی نمونه هایی که گذاشته خیلی راحت میشه دستورات رو درک کرد . من مشکلی در کمک به ترجمه help فلش ندارم . اگر دیگر دوستان هم مایل به همکاری باشند ، من هم هستم .

amir_s

Active Member
Security9776 گفت:
با سلام
ببین help فلش خیلی راحت هست . از روی نمونه هایی که گذاشته خیلی راحت میشه دستورات رو درک کرد . من مشکلی در کمک به ترجمه help فلش ندارم . اگر دیگر دوستان هم مایل به همکاری باشند ، من هم هستم .
ممنون از شما ..
از همكاري شما استقبال خواهيم كرد !

bestl3oy

Member
ّبا سلام ممنون از اینکه همه کمکم کردن :lol: به هر حال من به پاسخم نرسیدم که ایا این کتاب خوب هست یا نه اگه بد هست یه کتاب خوب و بدرد بخور به من پیشنهاد کنید به هر حال از همه مجید انلاینی ها تشکر می کنم و مخصوصا خود اقا مجید لطفا هرچه زود تر جواب منو بدین :cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا