با دستور run بعضی فایلهای نصب برنامه ها ستاپشون اجرا نمیشه

ali abedian

Banned
سلام

با دستور run بعضی فایلهای نصب برنامه ها ستاپشون اجرا نمیشه.. راه حل بدین :green:

یه راهنمایی: اونایی که با msi پکیج میشن اینطوری میشن..

به نظرم باید پارامترهایی آورد آخر این دستور که بلد نیستم چیه!!‌ البته دستورش در نهایت یکی باشه که بشه بطور استاندارد ، همه ستاپهای مشکل دار و بی مشکل رو سالم اجرا کرد!!!!

منتظر راهنمایی دوستان می مونممممممممممممممممم .. بدو منتظرم بدو
خب تا شما جواب بدین من یه خورده نقاشی کنم :paint: :green:

BEHESHT

Well-Known Member
سلام خسته نباشی :wink: چه خبر از این ورا:shock:

والا من الان بدون هیچ کم و زیادی اجرا کردم و جواب داد :green:

کد:
Run("f:\barnameh\win\eset smart security business edition 4.0.424\setup.msi","")

فقط یه چند ثانیه برنامه کند موقف شد:lol:

ali abedian

Banned
سلام
ممنون از توجه تون
..
من گفتم بعضی از این پکیجهاشون اینطوری میشه..
البته فقط msi نه ... خود exe که msi رو پکیج کرده هم همینطور میشه .. والبته نه همه شون بعضی ها که این روزها داره بیشتر هم میشه :green:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
خب این احتمال هم وجود داره که خود فایل یا سیستم عامل دچار مشکل شده باشه، چون بنده تاحالا به مشکلی با دستور Run بر نخوردم !

ali abedian

Banned
سلام ، نه اینطور نیست .. چون این فایلها وقتی به طور مستقیم اجرا میشن ستاپشون به درستی عمل میکنه .. من خیلی با این مواجه شدم چون کارم این بود که 6 سال تمام دارم اتورانهای مجموعه های بانک نرم افزاری آریان رو انجام میدم و اوایل هم با این مشکل مواجه میشدم و با یه کلکی دور میزدم این مشکل رو .. ولی متاسفانه این اواخر اکثر فایلهای ستاپ با این مشکل مواجه میشن (البته اکثر منظورم حدود 30 تا از چندصد تا) که تعداد قابل توجه ای هست برای اینکه برم سراغ برطرف کردن این مشکل..

کاش بتونم براتون یکی از این فایلهای ستاپ رو بذارم که ببینید با دستور run دچار این مشکل میشن ولی مستقیما نه ..
به هر حال همینطوری روو هوا حرفی نمیزنم .. مطمئنما یه سوئیچی در آخر هر کد run باید بذارم برای رفع این اشکال ولی نمیدونم چی و چیزایی که تست کردم مثل s ، h ، i و مثل اینها جواب نداد

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا