بانک آموزش های تصویری فلش

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوستان سلام
در ادامه یکپارچه سازی امکانات مورد نیاز در انجمن امروز تصمیم گرفتم این تاپیک رو راه اندازی کنم تا هر یک از دوستان با معرفی آموزش های تصویری در زمینه های مختلف آموزش فلش به تشکیل یک بانک بزرگ از این آموزش ها به ما کمک کنند

در مورد معرفی آموزش ها سعی کنید حتی المقدور یک توضیح مختصر از آموزش رو به صورت فارسی معرفی کنید و در هر مورد تنها یک آموزش تصویری رو معرفی کنید. به این ترتیب هر زمان آموزش های مرتبط با آن زمان معرفی خواهد شد به عنوان مثال آموزش تصویری فلش 5 در حال حاضر مورد نیاز هیچ کس نیست و در صورت معرفی استفاده ای ندارد ولی کوچکترین آموزش در مورد Air و یا 3D در فلش می تواند مفید واقع شود پس به کلیه این موارد دقت داشته باشید در ضمن هر قدر توضیحات فارسی بیشتر باشد کمک بیشتر به دوست خواهد کرد. در مورد ساخت آموزش های فارسی نیز بنده شخصا علاقه زیادی به این کار دارم اما در مورد استقبال و یا عدم استقبال دوستان اطلاع زیادی ندارم لذا خواهشمند در همین راستا نیز نظرات خود را بعد از معرفی آموزش ها قرار دهید تا با صلاح دید همه آموزش های فارسی نکات مهم نیز به این بخش افزوده شود

موفق و پیروز باشید

mohsensemsarpour

کاربر فعال
ارسال ایمیل با استفاده از فلش و php

با استفاده از این کلیپ آموزشی شما روش ارسال ایمیل از طریق فلش با استفاده از PHP را فرا خواهید گرفت

نمایش آنلاین آموزش

دانلود فیلم آموزشی

دانلود فایل های مورد نیاز

در صورت برخورد با هر گونه مشکل همین جا و یا با ایجاد یک تاپیک به همین نام دوستان دیگر و بنده را مطلع سازید تا در صورت توانایی به سوال شما پاسخ داده شود

موفق باشید

mohsensemsarpour

کاربر فعال
نمایش html و تنظیمات css آن در فلش

دوستان سلام
مطمئنا برای شما هم پیش آمده که قصد نمایش یه صفحه HTML را در فلش داشته باشید . با استفاده از این آموزش شما به راحتی می توانید فایل های خارجی HTML خود را در فلش نمایش دهید .
همچنین در بخش تکمیلی این آموزش شما فرا می گیرید که چطور از تنظیمات CSS در کنار HTML استفاده کرده و نحوه نمایش فایل HTML را در فلش تغییر دهید

نمایش آنلاین آموزش

دانلود فلیم آموزشی

دانلود فایل های مورد نیاز آموزش

موفق باشید

mohsensemsarpour

کاربر فعال
ساخت عدد تصادفی در فلش

دوستان سلام
این آموزش رو دیروز خود نگاه می کردم و یه نمونه از کاری که توش گفته بود رو انجام دادم خیلی جالبه البته احتمال داره خیلی از قسمت هاش رو بلد باشید ولی بازم برای من جالب بود امیدوارم مفید واقع بشه .

خوب بریم سر اصل مطلب توی این آموزش شما یاد می گیرید که چطور در فلش عدد تصادفی یا Random رو ایجاد کرده و از اون استفاده کنید . با استفاده از اعداد تصادفی در فلش خیلی کارهای خاص می شه انجام داد مثلا یک سری حرکت تصادفی ایجاد کرد ، در بازی ها ازش استفاده کرد ، برای عدم یک نواختی برنامه با استفاده از این اعداد هر بار برنامه را به شکلی خاص اجرا کرد و خیلی کارهای دیگه

خوب دیگه زیاد صحبت کردم برید خودتون ببینید که دقیقا چیکار می کنه و توصیه می کنم حتما یه بار انجام بدید

مشاهده آنلاین فیلم آموزشی

دانلود فیلم آموزشی

دانلود فایل های مرتبط با آموزش

موفق باشید

راستی اگر دوست داشتید درخواست بدید تا اگر فیلمی در اون زمینه موجود بود بهتون معرفی کنم

mohsensemsarpour

کاربر فعال
ساخت یک پنل در فلش

دوستان سلام
در ادامه معرفی آموزش های تصویری امشب می خوام یه آموزش توپ رو بهتون معرفی کنم
حتما برای شما هم پیش اومده که قصد داشته باشید یکی از کارهایی رو که انجام دادید به صورت پنل در فلش بسازید تا به راحتی دیگر دوستان شما هم بتونن ازش استفاده کنن (مثلا پنل آقا مرتضی فارسی استایل رو که دیدید) این آموزش به شما یاد می ده که چطور می شه یه پنل خاص رو توی فلش ایجاد کرد و از اون استفاده کرد . آموزش اونقدر جذاب هست که شما رو به دیدن اون دعوت می کنم

موفق باشید

مشاهده آنلاین آموزش

دانلود فیلم آموزشی

دانلود فایل های آموزشی

آخرین ویرایش:

mohsensemsarpour

کاربر فعال
ساخت ToolTip برای کلیدهای فلش

دوستان سلام
در ادامه معرفی آموزش های تصویری امروز قصد دارم یک آموزش دیگر را برای شما عزیزان معرفی کنم و اون هم در زمینه ساخت ToolTip برای کلیدهای فلش ، معمولا برای این کار کلاس های مختلف و کامپوننت های متفاوتی وجود داره ولی همیشه لذت چیدن و خوردن سیب از خوردن سیب بیشتره پس حتما این آموزش رو نگاه کنید تا با روش ساخت ToolTip های فلشی به طور کامل آشنا بشید.

مشاهده آنلاین فیلم آموزشی

دانلود فیلم آموزشی

دانلود فایل های مربوط به آموزش

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا