بانك پلاگين !

msoltan2371

Member
وقت بخیر.. خواستم دانلود کنم که وقتی گزینه دانلود رو زدم گفت صفحه مورد نظر پیدا نشد...چکار کنم؟.........
:sad:

msoltan2371

Member
اون پلاگینی که در صفحه اول توسط mandana گذاشته شده رو میگم.. چند بار امتحانش کردم..:sad:

Pedi7Khat

Member
من دنبال پلاگین KPT هستم ... نسخه 6 رو میخواستم که فکر کنم روی Photoshop CS2 کار میکرده ... پلاگین ورژن جدیدش با همون امکانات رو برای CS6 میخوام

میشه یاری برسونید خیلی لازم دارم ...

f.chavoshi

New Member
سلام . می خواستم خواهش کنم پلاگین های نوری را باریم بگذارید. ممنون....

rezajalalii

Member
سلام دوستان
آقایان و خانوم های عزیز کسی پلاگین قوی واسه تبدیل تصویر به نقاشی سراغ داره؟ ازین معمولیاش نمیخوام نزدیک 8 تا خودم دارم یک سایت خبری زدیم میخوایم وقتمون رو نگیره اگه بشه عکسارو تبدیل کنیم به نقاشی بزاریم.

اگه کسی داشت لینک دانلود یا عکس نرم افزار هم بزاره چه بهتر

hamidhp

Active Member
با سلام
لطفاً یک سری پلاگین کاربردی برای PS CS6 64bit معرفی کنید

farzin3daxis

New Member
سلام دوستان . دنبال یه پلاگین برای از بین بردن کامل highlight و shadow روی صورت میگردم . نمیخوام روتوش کنه فقط highlight shadow رو از بین ببره .

ممنون

mehdips90

New Member
دنبال پلاگین Av Bros Page Curl نسخه ی اخرش که احتمالا 2.2 هست هستم!با کرکش
نسخه های قبلیش رو CS5 کار نمیکنه

سلام به دوستان گل مجید آنلاینی
عزیزان من دنبال پلاگین Magic Mask و Portraiture میگردم - نسخه کامل
ممنون میشم اگه کسی لینکی از این پلاگین داره بزاره ما هم استفاده کنیم
ممنون :rose:

آخرین ویرایش:

javadkhof

New Member
خب

یه پلاگین تووپ

دوستان زحمت کشیدم ترجمه کردم اموزش نصبشم گزاشتم تشکر فقط فراموش نشه هر ا هم خواستید کپی کنید ولی 1 منبع کوچیک که منم یادتون نره :rose:

[h=4]سلام امروز براتون یه افزونهی فوتوشاپ اماده کردم .[/h] [h=4]این افزونه کار طراحان وب رو بسیار راحت می کنه چون که اینجوری می تونن تصوایر دکمه ها و اشکال سادشونو تویه همون فوتوشاپ تبدیل به کد هایی css3 کنند[/h] [h=4]کار با این افزونه بسیار راحته و فکر می کنم همه بتوانند از این افزونه استفاده کنند[/h] [h=6]آموزش نصب, دانلود و توضیحات افزونه در ادامه[/h] [h=2]روند نصب و راه اندازی برای فتوشاپ CS5، CS6 وCC[/h]
1-اگر نرم افزار adobe Photoshop در حال اجراست ان را ببندید​
۲- فایل “CSS3Ps.zpx“ را باز کنید.​
۳-در نرم افزار “Adobe Extension Manager” پذیرش را فشار دهید​
1421362442.png
۴-هنگامی مراحل نصب انجام شده است که شما رویه صفحه مانند عکس زیر را مشاهده کنید .​
- حال می توانید نرم افزار Adobe Photoshop را اجرا کنید​
1585269779.png
۵-در نرم افزار Adobe Photoshop مسیر زیر را چک کنید “Window ->> Extensions ->> CSS3Ps”
4253766748.png
6- تبریک می گوییم !! حالا شما می توانید لایه خود را انتخاب کنید و ان را تبدیل به css3 کنید​
;-)​
[h=5]سایت اصلی افزونه : CSS3Ps[/h]
———————​
* در صورت وجود مشکل در دیدگاه مطرح بفرمایید
————-
* این نسخه برای فوتوشاپ هایی نسخهی
[h=2]CS5، CS6 وCC[/h]
کارایی دارد
—————–
برای دریافت نسخه هایی دیگر افزونه به سایت منبع مراجعه کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا