بالا بردن آمار سایت

کار ما بالا بردن آمار سایت یا بلاگ به صورت واقعی هست فقط سایت های موضوع دار از سایت های تجارتی معذوریم برای بالا بردن آمار تماس بگیرید[email protected]

mihanpayam

New Member
سلام ..

سلام دوست عزیز ... نمیدونم منظورت از سایتهای تجاری چیه ؟؟

اما ببین سایت من که در امضام هست رو میتونی کاری براش کنی ؟؟؟

چقدر هزینه داره ؟؟؟

خوب نمی شود بیشتر توضیح بدید؟
آپی واقعی یعنی تو سایت alexa.com رتبه بهتر میشه؟
پی ام هم تو یاهو دادم بهتون
این هم سایت منه
http://www.forum.persian.be
بله 100% بالا میره شما هر جور بخواهید میتونید چک کنید
ببینید من روزی 20 نفز ادد میکننم دوباره پی ام بدید

Info

به خاطر اینکه خیلی ها پیام میدن توضیح میدم در مورد آمار:

بازدید کننده ها به خاطر مطالب شما میان ولی علاقه بیشتر به عکس دارند و موزیک و اینم باید بگم که پست های شما بدون نیاز به عضویت بشه باز شود!
اگه یک سایت و چند دامین باشید بازدید بهتری میگیری!
به خاطر 22 بهمن به مدت 10 روز هر کسی سفارش دهد ماه اول 1000 تومان حساب میشه

از وقتی من این پیام رو اینجا نوشتم خیلی ها پیام دادن دوستان دیگه واسه این ماه در خواست ندید من هر ماه تا سایت رو می تونم اگه خواستید واسه ماه بعد ثبت نام کنید!
[email protected]

sinless

Member
کار ما بالا بردن آمار سایت یا بلاگ به صورت واقعی هست فقط سایت های موضوع دار از سایت های تجارتی معذوریم برای بالا بردن آمار تماس بگیرید[email protected]

لطفا اطلاعات تماس و تجارب کاری خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنید.
در این صورت همکاری کلاسه بندی شده را آغاز کرده و بازار خوب و جدیدی به شما معرفی می گردد.

خوب لیست ماه جدید می خواد شروع بشه به خاطر عید قیمت ها رو کم کردیم برای ۱ ماه فقط ۱۰۰۰۰ تومان کسانی که آمار می خوان زود در خوسات بدن فقط ۵ سایت رو میتونم قبول کنم

amirb55

Member
آقا برای این سایتها که در امضا من هست چکار میتونید بکنید؟
چقدر هزینه داره؟
لطفا به [email protected] ایمیل بزنید

آمار سایت

شایان عزیز قوانین رو شکستی و اومدی تو تاپیک که من زدم تبلیغ میکنی دفعه بعد گزارش میدم!

خوب تشکر میکنم از مدیریت مجید آنلاین که گذاشت من این مبحث رو بزارم چون خیلی مشتری داشتم فقط باید یاد آور بشم دوستان قیمت ها تغییر کرد واسه یک ماه 20000تومان میشه.
آمار سایت خودتون با ما بالا ببرید.

tarhebartar

Member
کسانی که هاستینگ دارند.کسانی که فروشگاه و کالا دارند من می تونم رنک الکسا شون رو بازدید و فروش شون رو ببرم بالا.کاملا مشخص از الکسا.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیغام خصوصی بدید

شایان

دوست عزیز Alexa Rank رو بایستی بیاری پایین نه بالا :دی

جدیدترین ارسال ها

بالا