باز کردن قفل فایل تصویری قفل گذاری شده

mohammad177

Member
سلام،
من یک فایل تصویری قفل گذاری شده با فرمت .dat دارم. بدین صورت که حجم فایل را تا 2 گیگابایت بالا برده و در یک سی دی معمولی رایت کرده اند. حالا من با خواندن فایل و ویرایش آن مشکل دارم و نرم افزارها آن را به درستی اجرا نمی کنند. چطور قفل آن را باز کنم تا بتوانم مثل یک فایل معمولی با آن کار کنم؟

FDK

Member
سلام،
من یک فایل تصویری قفل گذاری شده با فرمت .dat دارم. بدین صورت که حجم فایل را تا 2 گیگابایت بالا برده و در یک سی دی معمولی رایت کرده اند. حالا من با خواندن فایل و ویرایش آن مشکل دارم و نرم افزارها آن را به درستی اجرا نمی کنند. چطور قفل آن را باز کنم تا بتوانم مثل یک فایل معمولی با آن کار کنم؟

سلام
اون فایلی که شما می گی با TZ Copy Protection درست شده به این صورت که اندازه فایلو (حتی 1kb) تا 2 گیگ بالا می بره . من قبلا یه همچین چیزی دیده بودم ولی الان یادم نیست باهاش چه کار کردم . ولی فکر می کنم که باید فایل mpg رو از فایل dat استخراج کنی . چون فایل DAT یه فایل container هست بدین معنی که می تونه فایل دیگری که در اینجا mpg هست رو تو خودش ذخیره کنه که استاندارد پخش VCD هست . احتمالا باید با UltraISO و یا IsoBuster Pro بتونی فایل mpg رو ازش خارج کنی تا قابل ادیت بشه.
موفق باشی

mohammad177

Member
با تشکر از دوستی که پاسخ دادند،
لازم به تذکر است که من به صاحب محصول اطلاع داده ام و باز کردن قفل به معنی نقض کپی رایت از طرف من نیست. امیدوارم همه دوستانی که از این روش و روش های مشابه استفاده می کنند، حقوق دیگران را پایمال نکنند.

جدیدترین ارسال ها

بالا