باز کردن فایل پی دی اف در خود پی دی اف توسط فلش(مهم)

smhosseini61

New Member
بسمه تعالی
سلام دوستان یه کاری رو گیر کردم به دادم برسید کارفرمام گفته باید فایلهای پی دی اف در خود اکروبات باز بشه نه در url مضافا بر اینکه اگر سیتم طرف اکروبات نداشت پیغام بده که شما اروبات ندارید خواهشا من منو از این گرفتاری نجات بدید ممنونتونمشاید باورتون نشه ولی ثانیه ثانیه منتظر پیامتون نشستم

smhosseini61

New Member
دوستان عزیز باور کنید تا صفحه 3 و 4 و حتی سرچ هم تو انجمنها کردم اما چیزی دستگیرم نشد تقاضا میکنم اگر میتونید کمک کنید خیلی گیرم 1000 تا کار دگه کردم مثلا با فلش پیپیر و غیره کار انجام دادم ولی میگه الا بلا باید با پی داف اونم توسشط خود اکروبات نه url باز بشه

smhosseini61

New Member
از اساتید محترمی که اصلا به رویه خودشون نیاوردن که چه جور میشه اینکار رو کرد و پاسخهای تمام مسخره ای که در پیج ها ی دیگر دیدم و کاملامرا منحرف کرد متشکرم لازم میدانم بنده اب صرف خوندن تمام مطالب انگلیسی در این زمینه عرض کنم که برای حل این مشکل چون الان حوصله ندارم بنویسیم برام ایمل کنید تا براتون بگم
ایمیل من هم است [email protected] یا علی مدد

mohsennoori27

New Member
بنام خدا
باعرض سلام
دوست عزیز - انشالله با این آموزش مشکلتون حل میشه ، این ویدئو رو خودم آموزش دادم ، حجم فایل کمی زیاده ، ولی مطمئن باشین با این آموزش مشکلتون حل میشه.
ویدئو رو دانلود و مرحله به مرحله طبق آموزش پیش برین.

لینک دانلود :
http://s6.picofile.com/file/8208118668/bandicam_2015_08_24_02_52_57_317.rar.html

درضمن اگه مشکلی براتون پیش اومد بهم ایمیل بزنید :
[email protected]

:wink:

mohsennoori27

New Member
بسمه تعالی
سلام دوستان یه کاری رو گیر کردم به دادم برسید کارفرمام گفته باید فایلهای پی دی اف در خود اکروبات باز بشه نه در url مضافا بر اینکه اگر سیتم طرف اکروبات نداشت پیغام بده که شما اروبات ندارید خواهشا من منو از این گرفتاری نجات بدید ممنونتونمشاید باورتون نشه ولی ثانیه ثانیه منتظر پیامتون نشستم

------------------------
بنام خدا
باعرض سلام
دوست عزیز - انشالله با این آموزش مشکلتون حل میشه ، این ویدئو رو خودم آموزش دادم ، حجم فایل کمی زیاده ، ولی مطمئن باشین با این آموزش مشکلتون حل میشه.
ویدئو رو دانلود و مرحله به مرحله طبق آموزش پیش برین.

لینک دانلود :
http://s6.picofile.com/file/82081186...7_317.rar.html

درضمن اگه مشکلی براتون پیش اومد بهم ایمیل بزنید :
[email protected]

:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا