باز کردن به صورت تمام صفحه در iframe>

bi825

New Member
با سلام
آیا امکان باز کردن لینکی که با iframe> وارد سایت میشود به صورت تمام صفحه ( باز شدن در کل صفحه مرورگر نه محدوده ایی که محدود به iframe> هست ) وجود دارد

امکان دسترسی به لینک ها برای قرار دادن این تگ
کد:
target="_top"

وجود ندارد

با تشکر

meysamz

Member
نه راخی وجود نداره به غیر از آن، من به چه زبونی بگم آیفریم منسوخ شده است!!

mostafa.hoseini

New Member
من دیدم احتیاج نیست تاپیک جدید باز نکردم.خواهش می کنم به منم بگین چیکار کنم توی توضیح زیر نوشتم:
می خواستم ببینم چطور می تونم که در صورتی که یک صفحه رو به دو فریم با استفاده از تگ frameset و frameتقسیم بندی کردم می تونم با یک کلیک بر روی فریم سمت راستی, صفحه ای روی فریم سمت چپ لود بشه.بهترین مثال از این phpmyadmin هستش.
اینم بگم که با استفاده از تگiframe این کارو بلدم بدین صورت که توی صفحه ای که تگ iframe هست این رو وارد می کنم تو بعد از تگ </head> :
<base target="_self">
و همچنین یک اسم به iframe می دیم:
<iframe name="mostafa" width="100%" height="100%"></iframe>
و در صفحه ای که لینک ها توی اون هستن توی بخش body بعد از head نام فریم رو به عنوان target انتخاب می کنیم:
<base target="mostafa">
اینا رو گفتم که یعنی منظورم اینا نیست و این رو بلدم.چون تگ iframe نمی تونه چیزی رو که من می خوام بسازه امیدوارم منظورم رو درست بیان کرده باشم.
اینم بگم که باید این صفحه ی جدید که باز میشه از متغیر $_GET توش استفاده بشه که به آدرس صفحه ی قبلی که توی فریم یا هر چیزی که گذاشتیم استفاده میشه...
با تشکر از مهندسین گرامی.

meysamz

Member
اینکه خوب راحشو که خودتون می دونید پس یا باید به صورت دستی یا دیانامیک به کدتون اضافه کنید، فکر نکنم راه دیگه باشه.

peyman1987

Member
با سلام
آیا امکان باز کردن لینکی که با iframe> وارد سایت میشود به صورت تمام صفحه ( باز شدن در کل صفحه مرورگر نه محدوده ایی که محدود به iframe> هست ) وجود دارد

امکان دسترسی به لینک ها برای قرار دادن این تگ
کد:
target="_top"
وجود ندارد

با تشکر
میتونین به iframe تون این خصوصیات رو بدین.
HTML:
<iframe src='mypage.html' style='width: 100%; height: 100%;'>
</iframe>

نه راخی وجود نداره به غیر از آن، من به چه زبونی بگم آیفریم منسوخ شده است!!
عزیزم کی گفته استفاده از iframe منسوخ شده؟؟؟؟؟!!!!!!
اونی که شما میگی frame و frameset هستن که منسوخ شدن.

جدیدترین ارسال ها

بالا