باز هم Pixar

shahram_gh

Banned
[FONT=&quot]دیگر دارد به همه ثابت می‌شود که این پیکسار قصد شکست خوردن ندارد. بعد از موفقیت خیره کننده «راتاتویی»، این شرکت قصد دارد تازه‌ترین انیمیشن‌اش را در هجدهم جولای 2008 به نمایش درآورد. این فیلم که «وال - ای» نام دارد و ماجراهای یک ربات در سال 2700 را تعریف می‌کند به گواهی تیزرهای به نمایش درآمده‌اش باز هم یک انیمیشن خلاقانه دیگر از پیکسار خواهد بود. اندرو استنتون کارگردان «پیدا کردن نمو» و «زندگی یک حشره» این فیلم را کارگردانی خواهد کرد و آن طور که گفته می‌شود جاه‌طلبانه‌ترین پروژه پیکسار بعد از «داستان اسباب‌بازی» است. آن طور که از قرائن پیداست فیلم دیالوگ ندارد و بازیگری به نام فرد ویلارد نقش اصلی را ایفا کرده است. داستان فیلم درباره یک ربات نظافت‌کار است که بعد از آن که بشر به خاطر پر شدن جو از مواد سمی تصمیم می‌گیرد جهان را نابود کند و با یک فضاپیمای بزرگ از آن فرار کنند با مقدار زیادی آشغال روی زمین تنها می‌ماند. به گفته مجله امپایر چشم‌های این ربات احساس برانگیزتر از تمام فیلم‌های انیمیشنی است که تا به حال ساخته شده و طراحی آن هم شگفت‌انگیز است[/FONT]​

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
واقعا پیکسار در زمینه انیمیشن همتا نداره !! من که تمام کاراشو دیدم و ازشون اذت بردم . بی صبرانه منتظر اومدن این انیمیشن هستم

Sherlock_Holmes

Active Member
آره تصويري يافتيد بذاريد بي زحمت...
حالا چرا اينقدر ريز نوشته بودي؟! چشمام كور شد...!:)

roohollah

Banned
سایتش::D
http://disney.go.com/disneypictures/wall-e/
تبلیغ فیلم (به صورت تیزر)::D
http://www.youtube.com/watch?v=ZAWIIlXNGwY
============================================
این که خیلی وقطه بحثش مطرهه...
Wall-E
10030808gs1.jpg

==================================================================
Wall-E (2008)

Animación | Próximamente

Título:
Título original: Wall-E
País: USA
Estreno en USA: 27/06/2008
Estreno en España: 08/08/2008
Productora: Pixar Animation Studios
Director: Andrew Stanton
Guión: Andrew Stanton
Reparto: Fred Willard, Jeff Garlin, Ben Burtt

2750_WALL_E_Preview_Image_1186184869.jpg

Disney/Pixar Unveils WALL-E

[Update: Click here to view the WALL-E Trailer] - Over the years we’ve seen a bundle of robot films, from the adaptation of Isaac Asimov’s I, Robot, the Terminator series, and the forgettable Short Circuit films. An upcoming film about a robot uprising (starring Shrek-star Mike Meyers) is also in the works.
One of the most promising new films may be WALL-E, a new Pixar animated film slated for release in June 2008. TIME Magazine drops a few hints about the flick in its June 18th issue that presents this summary: “The year is 2700. WALL• E, a robot, spends every day doing what he was made for. But soon, he will discover what he was meant for.”
This sounds a bit like the “exploited robot seeks freedom” storyline we’ve seen elsewhere, but you have to admit that Pixar’s track record is phenomenal. Mark your calendars, as this one will likely be worth a trip to the local super-uber-megaplex to see on the big screen. (Source: TIME Magazine, /FILM) - [Jeff James]

:Mohsen:

کاربر باتجربه
بابا بيخيال من هنوز راتاتوي رو نديدم، بعديش داره مياد
روح الله جان اين سايت اوليه كه برا من فيلتره
عكس جديد يافتيد حتما بزاريد

ali3dtech

Member
روح الله دستت درد نکنه

وح الله جان اين سايت اوليه كه برا من فيلتره

من موندم اینا رو کی و روی چه حسابی فیلتر میکنن...........؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا جالب بود دیگه......... چون برای منم فیلتر بودش.....

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
وای . چقدر باحاله . راست میگن چشای روبوتو خیلی احساسی است . بابا اینا دیگه کی هستن .
کف می کنیم....

Sherlock_Holmes

Active Member
من موندم اینا رو کی و روی چه حسابی فیلتر میکنن...........؟؟؟؟؟؟؟؟
اينا رو يه عده ف ي ل ت ر ميكنن كه براي خودشون بازه تا ببينن محتوياتش بد نباشه يه موقع!! براي منم ف ي ل ت ر ه...
ظاهرا فقط برا روح ا.. بازه...
از ف***ر شكن استفاده ميكني روح ا..؟:
247.gif
واااآااي...

آخرین ویرایش:

roohollah

Banned
از ف***ر شكن استفاده ميكني روح ا..؟:
247.gif
واااآااي...
چه خوشگل شدی!:lol:
اگر تو خونه باشم، شاید، ولی محل کارم کلا فیلتر ندارد!!!(برو تو کفش چطوری این کار رو کردم!):cool:
چند وقط هم سایت مجید انلاین رو با پروکسی میامدم(DNS سرور تب کرده بود!)...
به علاوه، توی اسم سایت یک مشکلی هست، L7 فیلتر اسمه اگر اشتباه نکنم...
شما هم حالا این یک دفعرو(با اجازه من!) از پروکسی برو!!!

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
ولی محل کارم کلا فیلتر ندارد!!!
يادمه گفتي ما در يه محيط حرفه اي و چيززز كار ميكنيم... محل كارتو عوض كردي؟ :wink:
.
بابت لينك تيزره ممنون... اولشو ديدم اما بقيش لود نشد...! :sad:

سه تا عكس قشنگ گرفتم ازش: ببينيد چه خوشكله!! غصه داره...
4yajuyo.gif

wall-e-poster2.jpg

899778615_f37d3d0824_m.jpg

99e02708f6.jpg

ehsan_3dmax

Active Member
اين انيميشن خيلي وقت پيش اكرانش اعلام شد اگه ميخوايد اطلاعات بهتري در مورد تكنولوژي جديد پيكسار در پخش انيميشن و ليست انيميشنهاي آينده ي اونا رو بدونيد كافيه به اين لينك يك سري بزنيد.
http://www.komotv.com/news/entertainment/17403354.html
موفق باشيد.

Divine Love

Well-Known Member
يادمه گفتي ما در يه محيط حرفه اي و چيززز كار ميكنيم... محل كارتو عوض كردي؟ :wink:
.

[/CENTER]

چیززز؟؟؟؟؟

.

[/CENTER]

آخی حیوونی. فکر کنم مامانشو گم کرده.
:cry:

(آف تاپیکو داشتی :lol:)

جدیدترین ارسال ها

بالا