باز نشدن فایل avi...

arash7464

Member
سلام دوسِتانِ عزیز؛
امیدوارم حال همتون خوب باشه؛

یه فایل avi دارم که از طریق torrent دانلود کردم و توی فولدر این فایل یه codec x264 هست، codec رو نصب کردم فایده نداشت، :-?رفتم codec های دیگه ای از اینترنت دانلود کردم فایده نداشت،:-? رفتم player های مختلف دانلود کردم فایده نداشت، :-?و این دومین فایل avi هست که می گیرم و دقیقا همین شرایط رو داره، ولی توی سایت torrnet که ازش دانلود کردم ، اکثر کاربرا اوکی داده بودن و مشکلی با فایل نداشتن، کسی اگه بلده که باید چه کرد ممنونِ می شم.

با تشکرات:green:

the_king

مدیرکل انجمن
سلام دوسِتانِ عزیز؛
امیدوارم حال همتون خوب باشه؛

یه فایل avi دارم که از طریق torrent دانلود کردم و توی فولدر این فایل یه codec x264 هست، codec رو نصب کردم فایده نداشت، :-?رفتم codec های دیگه ای از اینترنت دانلود کردم فایده نداشت،:-? رفتم player های مختلف دانلود کردم فایده نداشت، :-?و این دومین فایل avi هست که می گیرم و دقیقا همین شرایط رو داره، ولی توی سایت torrnet که ازش دانلود کردم ، اکثر کاربرا اوکی داده بودن و مشکلی با فایل نداشتن، کسی اگه بلده که باید چه کرد ممنونِ می شم.

با تشکرات:green:

AVIcodec 1.2 و YAAI 2.0.2.485 رو پیوست کردم. مشخص می کنند که فلان فایل AVI از چه codec هایی استفاده کرده. از اینجور نرم افزار ها تو اینترنت زیاد پیدا میشه.

مشاهده پیوست info.zip

arash7464

Member
دوست عزیز مرسی بابت راهنماییت ، :rose:نرم افزاری رو که داده بودی نصب کردم، codec مربوط به video، xvid mpeg4 بود ، بعد media player codec pack آخرین ورژنشم نصب کردم ، با تموم player ها هم امتحان کردم نشد، مطمینم که این فایل درسته ، ولی چطوری باز می شه، نمی دانم...

جدیدترین ارسال ها

بالا