باز نشدن سايت در برخي مواقع

omidjasad

New Member
با سلام خدمت همه دوستاي عزيز و مديران محترم نيوك

من موضوع خودم را سرچ كردم، چند مورد پيدا كردم، اما اونجا جواب مناسبي داده نشده بود.

من نزديك به 8 ماه به يك مشكل برخوردم، اون هم اينكه، بعضي وقتها، سايت با مشكل روبرو ميشه و بالا نمياد و ارور DNS ميده.
مشكل از سرور هم نيست چون با ف ي ل ت ر ش ك ن ميشه وارد سايت شد، در ضمن يك بار هم سرور رو تغيير دادم.
مشكل از ISP هم نيست، چون بعضي وقتها مياره، بعضي وقتها نمياره.

نگيد با مدير هاست تماس بگير، چون مدير هاست هم خودمم و ريسلري دارم.(WHM)

دوميني كه براش Name Server تعريف شده، tbzhost.info هستش و دو تا NS، به اسمهاي NS1.tbzhost.info و NS2.tbzhost.info ايجاد شده، DNS هاي تمام دومين ها رو به روي اين Name Server ها تغيير دادم. اما بعضا ارور DNS برام ظاهر ميشه.

حالا من ميخواستم بدونم، تو WHM چطور ميتونم واسه خودم DNS جديد بسازم و آيا اگه اين DNS ها رو ساختم، مشكلم حل ميشه يا نه؟

دومين هايي هم كه روي اين سرور قرار دارند، عبارتند از

www.tractorfc.com
www.armanarash.com

و...

لطفا اگر جواب ميدين، به زبان خيلي ساده باشه چون من زياد حرفه اي نيستم.
در ضمن اگه كسي پيدا بشه كه بتونه جواب سوال منو بده و مشكل منو حل كنه، به عنوان تشكر 1 گيگ بهش هاست ميدم تا ازش استفاده كنه.

با تشكر از شما

scooter2005

Member
با سلام خدمت همه دوستاي عزيز و مديران محترم نيوك

من موضوع خودم را سرچ كردم، چند مورد پيدا كردم، اما اونجا جواب مناسبي داده نشده بود.

من نزديك به 8 ماه به يك مشكل برخوردم، اون هم اينكه، بعضي وقتها، سايت با مشكل روبرو ميشه و بالا نمياد و ارور DNS ميده.
مشكل از سرور هم نيست چون با ف ي ل ت ر ش ك ن ميشه وارد سايت شد، در ضمن يك بار هم سرور رو تغيير دادم.
مشكل از ISP هم نيست، چون بعضي وقتها مياره، بعضي وقتها نمياره.

نگيد با مدير هاست تماس بگير، چون مدير هاست هم خودمم و ريسلري دارم.(WHM)

دوميني كه براش Name Server تعريف شده، tbzhost.info هستش و دو تا NS، به اسمهاي NS1.tbzhost.info و NS2.tbzhost.info ايجاد شده، DNS هاي تمام دومين ها رو به روي اين Name Server ها تغيير دادم. اما بعضا ارور DNS برام ظاهر ميشه.

حالا من ميخواستم بدونم، تو WHM چطور ميتونم واسه خودم DNS جديد بسازم و آيا اگه اين DNS ها رو ساختم، مشكلم حل ميشه يا نه؟

دومين هايي هم كه روي اين سرور قرار دارند، عبارتند از

www.tractorfc.com
www.armanarash.com

و...

لطفا اگر جواب ميدين، به زبان خيلي ساده باشه چون من زياد حرفه اي نيستم.
در ضمن اگه كسي پيدا بشه كه بتونه جواب سوال منو بده و مشكل منو حل كنه، به عنوان تشكر 1 گيگ بهش هاست ميدم تا ازش استفاده كنه.

با تشكر از شما

این مورد رو بزرگترین شرکتهای هاستینگ در ایران هم باهاش برخورد می کنن و کاملا مرتبط با فایل zone نیم سرور هست . شما اگر WHM داری باید بری قسمت edit dns zone
الان من مشکل خاصی رو برای این دامنه پیدا نکردم ولی احتمال میدم یه جایی آی پی ها رو جا به جا ست کردی
For ns1.tbzhost.info the parent reported: ['174.121.0.226'] and your nameservers reported: ['174.121.0.194']
For ns2.tbzhost.info the parent reported: ['174.121.0.226'] and your nameservers reported: ['174.121.0.195']

شما دقیقا چند تا آی پی داری و برای هر نیم سرورت کدوم آی پی هارو ست کردی ؟

omidjasad

New Member
با سلام، مرسي از شما.
مشكل من حل شده و براي كسايي هم كه اين مشكل براشون پيش مياد ميخوام بگم، من 3 تا ns جديد ايجاد كردم و dns دومين هام رو روي 5 تا dns, ns1,ns2,ns#,ns4,ns5 ست كردم و مشكلم حل شد.

جدیدترین ارسال ها

بالا