باز شدن در یک صفحه جدید...

sanaz.s

Member
سلام
لطفا این لینک رو ببینید و بگین من چکار کنم که بعد از کلیک روی لینکها صفحه جدیدی باز نشه....(یعنی میخوام هر صفحه دقیقا داخل خودش باز شه): http://www.hirbodniroo.com
ممنون از توجهتون...
:rose:

Mr. LonelY

کاربر فعال
باید از دستور زیر استفاده کنی!

PHP:
on (release) {
 getURL("آدرس","_self");
}

کاره خودته؟!

آخرین ویرایش:

sanaz.s

Member
ممنون که جواب دادین...بله این کارو از طراحی تا اجرا خودم انجام دادم...میشه نظرتونو بگین ؟ خوشحال میشم بچه های فعال و با تجربه فروم روی این کار نظر بدن.:rose:

Mr. LonelY

کاربر فعال
خوب بود
ولی جا واسه تغییرات و بهینه سازی زیاد داره
اون گالری که تو صفحه ی اوله رو از کامپوننت استفاده کردی؟!
یه خورده راجعبه این کارت توضیخ بده
توضیح کامل، که با چیا درستش کردی، چه قدر زمان گرفت و اینا

Mr. LonelY

کاربر فعال
چرا اینا کارشون راه میفنه میرن و پشت سرشونم نیگا نمیکنن؟؟ :sad:
گفتم یه خرده توضیح برده، نگفتم سورسشو بزار که!! :sad:
بیخیال، مهم نیست.

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

اگه در مورد اون گالري پايينه كه بايد بگم چيز آنچنان گنگي نيست كه توضيح بخواد

موفق باشيد

amird

خبرگان انجمن فلش
سایت خوبه ولی به قول معروف گفتنی همچین زیادی سبکش معمولی هست و چیز خاصی برای جلب توجه نداره که آدم کف بر شه ولی خوب .....

sanaz.s

Member
سلام سلام
بچه ها ببخشید که جواب ندادم...آخه یه چند روزی گرفتار بودم.:-<...اصلا به فروم سر نزدم...مخصوصا icwiiw عزیز ( :rose: )
در مورد سایت پرسیده بودی دوست عزیزم اول اینکه ممنونم که تعریف کردی و میدونم که جای کار زیاد داره...که امیدوارم با کمک همه بهتر بشه ...
راستش بدنه کار xhtml و css هستش که با دریم ویور کار شده css بصورت inline که میدونم چندان حرفه ای نیست اما دارم تغییرش میدم و بنر و باتم های فلش که البته از سایت مانستر هم کمک گرفتم(برای ساخت ماسکهاش) و کلا یک سایت استاتیک هستش و چیز زیادی نداره. و البته اون گالری هم خیلی ساده هست (اگه خواستی سورسشو برات میفرستم):wink: و خب باید بصورت داینامیک طراحی میشد اما خب به دلیل کم تجربگی هنوز موفق به انجامش نشدم ولی دارم روش کار میکنم که عکسها رو بشه از بیرون لود کرد که زمان کمتری ببره :)
راستی من اون کاری که گفتی انجام دادم اما نمیدونم چرا جواب نداد لطفا اگر راه دیگه ای به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید:?:
ممنون

Mr. LonelY

کاربر فعال
مرسی دوست عزیز از پاسخی که دادی

راجعبه گالری داینامیکتم باید بگم که از xml باید استفاده کنی
البته من چنتا کامپوننت با آموزشش گذاستم، اگه سرچ کنی میتونی پیداش کنی
اگرم پیدا نکردی بگو لینکاشو واست بزارم

راجعبه اونم باید بگم که بیشتر از اونی که بهت گفتم نمیدونم! یعنی تنها راحش اونه، حالا نمیدونم چرا جواب نداد
شاید دوستان راه های دیگه ای هم بلد باشن!

ولی سایتی که درست کردی برای یه کم تجربه (جسارت نشه) خیلی خوبه!

موفق باشی!

جدیدترین ارسال ها

بالا