بازی های فلش در دایرکتور

cheerful

New Member
باسلام
یک بازی فلش داشتم که میخواستم در برنامه دایرکتور بگذارم اما کاملا بهم ریخت و کار نکرد یعنی خود بازی بدون کلیدهای کنترلی پخش میشد و اجازه استفاده نمی داد ..چه کار باید انجام بدهم ؟؟:rose:

اگر فایل فلشت با صفحه کلید کار می کنه
بهترین گزینه اینه که با صورت html فایل فلش رو نشون بدی که دسترسی به کلید ها رو داشته باشی

cheerful

New Member
ممنون از راهنمایی اما این بازی را دانلود کردم و swfپسوندش چه طوری به آن صورت نمایش بدم ؟ میشه بیشتر راهنمایی کنید؟

smmousazadeh

Well-Known Member
اگه خروجی فلش شما از ورژنهای adobe فلشه حتما باید از دایرکتور 11 به بالا که ماله شرکت adobe استفاده کنید

cheerful

New Member
سلام خیلی خیلی ممنونم از شما آقای موسی زاده مشکلم حل شد .. من یک پروژه در دایرکتور ام ایکس درست کردم نمیتونم هیچ جوری بیارمش در دایرکتور 11 ..البته بدونه اینکه بخوام از اول فریم ها را درست کنم ؟

smmousazadeh

Well-Known Member
تو دایرکتور
منوی insert>media element>flash استفاده کنید. نکته مهم وقتی ایمپورت میکنید گزینه لینک هست. یعنی هم میتونید کلا بیارید داخل دایرکتور و هم لینکش روبیارید و زمان اجرا از مسیر فایل اصلی بخونیدش

smmousazadeh

Well-Known Member
سلام خیلی خیلی ممنونم از شما آقای موسی زاده مشکلم حل شد .. من یک پروژه در دایرکتور ام ایکس درست کردم نمیتونم هیچ جوری بیارمش در دایرکتور 11 ..البته بدونه اینکه بخوام از اول فریم ها را درست کنم ؟

وقتی میخاید پروژه ای که با ورژن mx نوشتید و به ورژن adobe ببرید ، خودش از شما میخاد که از کارتون یه backup بگیرید وقتی backup گرفتید تو ورژن جدید باز میکنه.

cheerful

New Member
salamm mamnonn az lotfetonnnn ..dorost shood ..faghat hala to gozashtan text ke karbar betoneh tosh mati benevise va save kone gir kardammm:sad:

smmousazadeh

Well-Known Member
لطفا فارسی تایپ کنید . هم خوندنش راحت تره و هم قشنگ تر تازه جز قوانین هم هست

برای اینکه کاربر بتونه تو تکست بنویسه تو قسمت Properties به text برید و گزینه Editable رو فعال کنید.
در مورد ذخیره کردن بیشتر توضیح بدید. کجا قراره ذخیره کنه و آیا تو اجراهای بعدی قراره همون رو بخونه یا نه؟

cheerful

New Member
سلام و وقت بخیر
بله میخوام بتونه در سیستمش ذخیره کنه و بعدا اگه خواست بتونه دوباره تو برنامه بازش کنه اصلا امکانش هست ؟؟؟

cheerful

New Member
سلام و وقت بخیر
بله میخوام بتونه در سیستمش ذخیره کنه و بعدا اگه خواست بتونه دوباره تو برنامه بازش کنه اصلا امکانش هست ؟؟؟

cheerful

New Member
با کمک هلپ دیدم این فایلها را اما نمیدونم چه طوری کدش را باید بنویسم . میشه بیشتر کمک کنید ؟ :rose:

smmousazadeh

Well-Known Member
توی خود دایرکتور تو قیمت کدنویسی که تو منوبار شکل یه کاغذ هست ( دومی از راست) رو بزنید. وقتی محیط باز شد کلید هلپ که شکل علامت سوال ( اولی از راست) رو بزنید.
از برنامه هلپ به قسمت سرچ برید و FileIo رو سرچ کنید.
برای خواندن از فایل متنی : اول openFile و بعدش readFile
برای نوشتن تو فایل متنی : اول openFile و بعدش WriteString

cheerful

New Member
تو فایل متنی ذخیره بشه ...با این کدها نتونستم بنوسیم اشکال داشت مجبور شدم با سی شارپ بنویسم و به برنامم اینکش کنم ..
اما دوست داشتم کدهای لینگو هم بلد بودم به ترتیب مینوشتم .....

smmousazadeh

Well-Known Member
ای بابا خیلی راحته
من میخواستم خودتون باهاش کار کنید وگر نه براتون یه مثال درست میکنم و میزارم تو سایت. فقط اجازه بدید کامنت دارش کنم و بزارم

منظورتون از (به برنامم اینکش کنم) چیه بگید من هم یاد بگیرم
یعنی با سی شارپ نوشتید و داخل برنامه استفاده کردید

شما میتوانید از اکسترای Buddy File Windows استفاده کنید کار باهاش راحته
این هم دستورش ("error = baWriteFile( "c:\data\name.txt", "test text
برای نوشتن متن فارسی "(error = baWriteFileUTF16( "c:\data\name.txt", "Steve

smmousazadeh

Well-Known Member
سلام
فایلهای زیر رو ببینید اگه مشکلی داشتید بگید.

پیوست ها

• Code test.rar
    39.1 کیلوبایت · بازدیدها: 12

جدیدترین ارسال ها

بالا