بازی مال xp هست چطوری روی 7 مچش کنم؟

newrayaneh

Active Member
سلام بر دوستان
آقا من رو سیستمم ویندوز 7 دارم و چندتا بازی خریدم که با ویستا یا xp کار می کنه و روی 7 نصب نمیشه
می تونم کاری کنم که روی 7 نصب بشه و به خوبی هم اجرا بشه؟؟

newrayaneh

Active Member
می خوام بازی که مال ویندوز xp یا ویستا هست رو بر روی 7 نصب کنم که خوب کار کنه
چطوری بازی رو با ویندوز 7 مچ کنم تا خوب کار کنه؟؟؟؟؟؟

Mohammad

Member
دوست عزیز شرکت Microsoft وقتی ویندوز 7 رو ارائه داد گفت همه برنامه هایی که روی ویستا و اکسپی نصب می شدن رو اینم نصب میشن
احتمالا مشکل از بازیه ||| تا حالا نصب کردی و به مشکل خوردی یا حدس زدی که به ویندوز 7 نمی خوره ؟

winsent

Banned
سلام.
به نظر من این چیزی که شما میگید درست نیست!
میشه لطف کنید و اسم بازی ها رو بگید...؟!

newrayaneh

Active Member
بازی های زیادی هست
منظورم این هست که ما ما می تونیم روی ویندوز 7 درایوری رو نصب کنیم تا بازی که مال xp هست قشنگ کار کنه؟؟؟؟؟
مثل call of juares (اگه درست نوشته باشم) یا خیلی بازی های دیگه.......

newrayaneh

Active Member
بازی های زیادی هست
منظورم این هست که ما ما می تونیم روی ویندوز 7 درایوری رو نصب کنیم تا بازی که مال xp هست قشنگ کار کنه؟؟؟؟؟
مثل call of juares (اگه درست نوشته باشم) یا خیلی بازی های دیگه.......

winsent

Banned
!!!
من دارم شماره 2 Call of Juarez: Bound of Blood رو روی ویندوز 7 بدون هیچ مشکلی و بانهایت تنظیمات گرافیکی انجام میدم...

newrayaneh

Active Member
7

ممنونم
پس نتیجه اینکه هر بازیی که بر روی xp کار بکنه روی ویندوز 7 هم قطعا کار می کنه
یعنی بازی نیست که توی xp کار کنه و توی 7 کار نکنه؟؟؟؟؟درسته؟؟؟؟

wild-mans

Member
سلام من کال رو بازی نکردم ولی یه چیزی من دیدم بازی 7 روی ایکس پی نصب نشه ولی برعکسش رو ندیدم بازم اگه کمکی خواستی خبرم کن.
یا حق

winsent

Banned
منظور دوستمون اینه که بازی ها یا نرم افزارها و... که روی ورژن قبل یک برنامه (سیستم عامل, نرم افزار, محیط های گرافیکی و...) کار بکنند به طور خیلی زیاد و درصد بالایی روی ورژن های بالاتر کار میکنند ولی نرم افزارهایی که برای ورژن بالاتر نوشته یا درست میشند احتمال بسیار کمی داره که روی ورژن یا ورژن های قبلی کار بکنه...

wild-mans

Member
سلام من منظورم همین چیزی بود که هاورانگ جان گفتن اکثر سیستم عاملهای مایکروسافت این قابلیت ارتقاع رو دارن که از سیستم های قبلی پشیتیبانی کنند در ضمن یه چیزی به نام xp مدولاتور هست اگه خواستی بگو تا بهت بگم چطوری ازش استفاده کنی در ضمن اینم شد بازی؟
برو devil may cry بازی کن.
یا حق

newrayaneh

Active Member
ممنون هم ازwinsent عزیز و هم از wild-mans ممنون و سپاسگذارم
اگه در مورد xp مدولاتور هم توضیح بدید ممنون میشم
مرسی و متشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا