بازی زیبای سه بعدی ایرانی و جدید پلیس مخفی

aliila1

Member

24990920655126672330.jpg

آخرین ویرایش:
شما ویروس گذاشتید اسمشا گذاشتید گیم ؟؟؟!!!!!!!! مدیران پس اینجا چیکار می کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اولا که ایشون به جا ترایلری که گقتن wma هست یه exe گذاشته بعدش تا اجرا میکنید این exe را مصرف سی پی یو فوق العاده میری بالا task manager هم غیر فعال مشه که نشه از ram انداختش بیرون این برنامه ی مذخرف را

آخرین ویرایش:

aliila1

Member
خودم الان دانلودش کردم :
اولا : برای دانلود یک فایل rar هستش
ثانیا:داخل آن یک فایل با پسوند wmv هستش

اجراهم کردم فیلم بودش

ممکن است درحال دانلود یا خارج کردن آن ازحالت فشرده روی چیزدیگری کلیک کرده باشید

بااین حال دوستانی که دانلودمیکننداحتیاط کنند اگرچیزی غیرازفیلم باپسوند wmv بود اجرا نکنند

اگر هم کسی دانلود کرده و wmv بوده هم بگه تارفع سوء ظن شود

بااین حال ازیکی ازپستها برداشتم اگرکسی تایید کردمیزارمش وگر نه کلا برش میدارم.

آخرین ویرایش:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
مجید آنلاین نمیتواند هیچ تضمینی در مورد سالم بودن فایلها و وجود نداشتن ویروس بکنه...
لطفا پس از دانلود فایل حتما با آنتی ویروس خودتون چک کنید.

با توجه به اینکه ایجاد کننده تاپیک توضیحات تکمیلی در خصوص فایل ها رو دادن این تاپیک باقی می ماند و در صورتی که سایر دوستان هم این تاپیک رو به عنوان وجود ویروس در فایل گزارش کنند تاپیک کلا حذف خواهد شد .

با تشکر
مجید

aliila1

Member
سینا جان تشکر ازاین که تاییدکردی okokok

سینادانلودکرده چیزی جزء این که گفته بودم نبوده

حمیدجاناگرفهمیدی اشتباه کردی بگوتادوستان دیگه هم استفاده کنند

من هیچ وقت یه حرف الکی نمیزنم دلم هم نمی خواد زحمت شما را که این بازی را ساختی از بین ببرم اتفاقا خودم دارم فعالیت خیلی شدیدی واسه ساخت گیم میکنم و علاقه زیادی دارم اما واسه این که بهتون ثابت کنم ویروس گذاشتید عکسا زیرا دنبال کنید حالا عکسا را نگاه کنید تا متوجه حرف من بشید اما خواهشا بعد از دیدن عکسا دلیل را بگید منتظر میمونم خیلی هم مشتاق چون خیلی فایل هام سر این قضیه از بین رفت

ea3f1874b188.jpg

8849b052492b.jpg

bfn1h9zjzg3qfs7qq0ko.jpg

buk5aa79jwc92rk4ix4z.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

aliila1

Member
بس گفتند ویروسه کلا برش داشتم آدم میاد ثواب کنه کباب میشه

aliila1

Member
این بازی با یونیتی ساخته شده است

این انجین برای کامپایل کردن فایلها از mono استفاده میکند

آنتی ویروسها نسبت به ای کامپایل کردن حساس هستند وآن را به عنوان یک تروجان میشناسند

اگر کسی در مورد حل چنین مشکلی راه حل داره بگه در ضمن کسانی که با یونیتی کار میکنند فکر کنم به چنین مشکلی

بر خواهند خورد البته این چیزهایی است که من فهمیدم اگر کسی بازم اطلا عاتی دراین مورد داره کمک کنه تشکرمیکنم

ظاهرا کسانی که آنتی ویروس نداشتند مشکلی نداشتند آیا این درسته ؟؟؟

aliila1

Member
ازدوستانی که دچارویروس شدندمعذرت میخواهم

هرجایی بازی را گذاشته بودم برداشتم چون دوست نداشتم وندارم کسی دچار مشکل بشه

به هرحال ببخشید .

این بازی را با فلش ساختم انشالله ویروس نباشه برای رفع دلخوری اگه دوست داشتی دانلود کن

آدرس : http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=186770

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جدیدترین ارسال ها

بالا