بازی ایرانی: خط من

mahdifanaei

New Member

MY LINE : THE GAME

خلاصه داستان بازی: عرفان (خواننده ایرانی) به همراه دوستانش، خشایار و افرا تصمیم می گیرند به ایران بیایند. همه چیز عالی است تا اینکه در نزدیکی تهران، هواپیمای آنها بر اثر حادثه ای، در جنگلی ناشناخته سقوط میکند... هنگامی که عرفان به هوش می آید، خود را در کنار لاشه هواپیما می بیند. در حالیکه هیچ جنازه ای در اطراف آن نیست!
حال عرفان باید به دنبال دوستانش بگردد و راز این حادثه را کشف نماید. اتفاقاتی عجیب و ترسناک در انتظار اوست...

توضیحات: بازی خط من، یک بازی 2 بعدی ایرانی در سبک پلتفرم - اکشن است با موضوعات ترسناک و معمایی. در صورتی که شما بتوانید بازی اصلی را تمام کنید، قسمت "جایزه" ی بازی فعال می شود که در آن خواهید توانست به سبک بازیهایی همچون "گیتار هیرو" یکی از ترانه های عرفان را بازی کنید! تمام قسمتهای این بازی توسط استودیوی بازی سازی فنائی و در عرض کمتر از 3 ماه ساخته شده است.

وب سایت سازنده بازی: www.Fanaei.com

Download : 8 M​

NAKOOT

Well-Known Member
این بازی رو وقتی رضا (رپ سان) تو سایتش گذاشته بود دانلود کردم، تنها بازی از اون 3 تازی برنده بود که تا آخرش رفتم!!
داستان خوبی داشت، اما دوست داشتم طولانی تر بود، و اینکه اسلحه ها کمی اعصاب آدم رو خورد می کردن :دی
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا