بازیابی فایل فلش

یه پروژه رو 2 هفته شبانه روز روش کار کردم دیشب به طرز معجزه آسایی پاک شده از رو سیستم بایدم فوری تحویل بدم
دوستان کسی نرم افزار خوب و درجه یک برای ریکاوری فایلهای fla سراغ نداره
چند تا نرم افزار از رو نت پیدا کردم و نصب کردم ولی هیچ کدوم نتونست پیداش کنه
کسی راهی به ذهنش میرسه؟

massoudn

کاربر فعال
با سلام،
دوست عزیز،
از مجموعه نرم افزاری Lord 2011 این دو نرم افزار را جهت Recovery مورد استفاده قرار دادم،
Acronis_Backup_Recovery.10 - Size: 806 MB
Active@ UNDELETE Enterprise 7.3.003 Pre-Activate - Size: 119 MB
نرم افزار Active@ UNDELETE Enterprise 7.3.003 Pre-Activate بیشتر مورد استفاده قرار گرفت، بدلیل اینکه تمامی فایلها و پوشه ها را بعداز Recovery با رنگ مجزا و با همان طبقه بندی اولیه بازیابی خواهد کرد،
بنظرم نرم افزار های Recovery مناسب، فراوانند، می بایست یک به یک تست گردند تا به درخواست موردی دست یافت،
موفق و مؤید باشید.

Barizn

Member
آقا مال ما هم همینجوری شد نزدیک 7 روز رفتیم فیلمبرداری 10 میلیون هزینه شد از رو سیستم گم شده یعنی پاک شده و هرچی با هر نرم افزاری ریکاوری کردم نشد از 300 تا راش 1 دونش هم بر نگشت بجاش فیلمی که مثلا 5 سال پیش کارد کرده بودیم اومد

++Hadi++

Active Member
سلام
دوست عزیز دقیقا به مطالبی که می نویسم دقت کنید و عمل کنید انشاءال... که فایلاتون برگرده...
1- تو اون پارتیشنی که فایلتون پاک شده ، به هیچ وجه هیچ فایلی رو نریزید...
2- این روش برا فرمت و delete شدن هست ،پس اگه فایل اشتباه و خرابی روی فایل قبلیتون پیست شده ،بعید می دونم برگرده...
3- نرم افزار recover my file رو نصب کنید....
4- توسط این برنامه ،به سرعت می تونید فایل های پاک شده دم دستی رو برگردونید...
5- اگه نتونستید ،می تونید به حالت سرچ عمیق تر این برنامه که البته زمان بشتری می گیره اکتفا کنید.
6- اگر برنگشت ،به دنبال هیچ برنامه دیگه ای نرید.فقط و فقط و فقط برنامه runtime get data back for fat32 یا runtime get data back for ntfs رو نصب کنید.البته باید به نسبت فرمت پارتیشنی که فایلتون توش پاک شده ،یکی از این دو رو نصب کنید.برا بازیابی از فلش مموری و حافظه موبایل و ... می تونید از برنامه مشابه برا fat32 استفاده کنید.این برنامه زمان بیشتری را برای سرچ از شما می گیره ولی به شخصه به شرطی که موارد بالا رو انجام بدید ،80 تا 100 در صد تضمین می دم که فایلاتونو برگردونه....
بنده یک هارد 500 گیگ داشتم که به اشتباه فرمت شد و توسط برنامه runtime get data back for ntfs تونستم 80 در صد اطلاعات شخصی خودم برگردونم ،با وجود اینکه توسط نرم افزار های مشابه مانند i care و ..... به هیچ جوابی نرسیدم...
7- بعد از بازیابی ،حتما و حتما و حتما ،فایلای بازیابی شده رو روی پارتیشن هایی به غیر از پارتیشن هدف بریزید (منظور از پارتیشن هدف ،پارتیشنی که فایلتون داخلش بوده و پاک شده)...
امیدوارم که با این روش ها موفق باشید....

massoudn

کاربر فعال
با هادی عزیز موافقم،
حدود 7، 8 سال پیش از نرم افزار Recover My File استفاده کردم،
واقعاً کارم را راه انداخت،
روش فوق هم خیلی اهمیت دارد،
فکر نمی کردم این نرم افزار هنوز کارآیی داشته باشد،
موفق و مؤید باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا