بازیابی اطلاعات

ali guard

Member
سلام دوستان من مال ويرانشودم تمامى اطلاعاتى جدسالم توى يك سيستم بو لابتوب dll 1525 بود دوروز بيش كفتم ويندوزم عوز كنم شروع كردم تا 20% رفت همونجا كير كرد من هم اومادم از روى دكمة ى باورش سيستمم خاموش كردم :-?hard سيستمم سوخت الان جكار كنم اون اطلاعات بيرون بيارم خيلىىىىى نياز دارم لطفا كمكم كنن جكار كنم ج راى دارد:cry::cry:

از مديران معزرت ميخواهم اينو اينجا مترح كردم كفتم بيتشتر استادان انجا ميان باز همم ممنون

Ehssan_it

Well-Known Member
البته این پست شما منتقل خواهد شد
ولی در اینجور مواقع پیشرفته ترین نرم افزارها نمی تونن خیلی بهت کمک کنن

For.sajjad

Member
اگر دنبال برنامه براي بازيابي اطلاعاتت هستي من Power Data Recovery رو معرفي مي كنم
چند وقت پيش من هم موقع نصب سيستم عامل همه هاردم رو از دست داده بودم ولي با اين برنامه تونستم بيش از 90% اطلاعتم رو به طور كامل بازيابي كنم 10% باقي مانده مربوط به درايوي مي شد كه سيستم عاملم روش نصب شده بود خوب مسلما اطلاعاتي كه در اين درايو بود به دليل كپي شدن اطلاعات جديد قابل بازيابي نبودن

موفق باشيد

nsco

New Member
سلام دوست من

من طبق چیزی که از مطالب شما فهمیدم شما موقع نصب یک لحظه سیستم رو ریستارت کردید این کار شما دو نوع پیامد دارید یکی اینکه بد سکتور می گیرد و یا هارد را به صورتی غیر فعال می کند که تنها راهش فرم و نصب مجدد است که بهترین کار در این نوع این هست که تا می شود کاری به پارتیشن بندی نداشته باشی و به نظرم ویندوز سون رو نصب کن چون موقع نصب کاری به اطلاعات هارد ندارد و یکی دیگه که اگر هارد تو در این زمان سوخته و زمان روشن کردن سیستم صدای بدی از هارد می اید یعنی صدای بوق و بد چرخیدن یا بویی بلند کرده یا چراق زیرش روشن نمی شود و این چنین چیزها برو یک هارد مشابه پیدا کن هم مارک و مدل و البته سالم برو پیدا کن و برد ان را جای گزین این کن خوب می شود در ضمن اگر ساتا هست بیشتر مواقع اگر پورت ساتا رو عوض کنید هارد خوب میشود بدون خرابی این نکتای بود که در چند سالی که باهارد کار کردم متوجه این نکات شدم امیدوارم توانسته باشم کمکت کنم .:rose::paint::cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا