(بازگشت مجدد آپادانا) بروز مشکلات و به تعویق افتادن کار تولید

OMiD

Well-Known Member
با عرض سلام خدمت تمامی عزیزان و سروران گرامی و کاربران همیشه فعال مجید آنلاین؛

با توجه به مشکلات بسیار زیادی که برای توسعه ی آپادانا سر راه ما هست و همچنین و اشاره به اینکه خیلی از قست های آپادانا تکمیل شده؛ به دلیل فشارهای بسیار زیادی از قبیل پشتیبانی نشدن، کمبود بودجه کافی (نبود بودجهعدم هماهنگی کار تولید و تحصیل و بسیاری مشکلات دیگر که هیچ یک فنی نیست و همگی مشکلات بیرونی هستند که بر گروه وارد می شوند، رسما اعلام میداریم که نرم افزار آپادانا تا اطلاع ثانوی (حداقل 1 ماه آینده) توسعه پیدا نمی کند.

تمامی خبرها راجع به آپادانا فقط در همین تالار اعلام خواهند شد.
به امید موفقیت.
تیم توسعه آپادانا

BlueMMB

Well-Known Member
سلام .

آقا امید لطفا امیدتون رو از دست ندید :wink: . انشاالله مشکلاتتون حل میشن . ما که این همه منتظر مونیدم خب یه ماهم اضافه تر . به نظرم اگه مشکلاتی پیش روتون هست که ممکنه قدرت نرم افزار یا امکاناتش رو پایین بیاره بهتره صبر داشته باشید تا آپادانا با تمام قدرت به اتمام برسه چون اگه این نرم افزار جهانی بشه دیگه باید یه جوری باشه که برنامه ی دیگه ای نتونه باهاش رقابت داشته باشه و هرچقدر قویتر و با دقت بیشتر ساخته بشه بهتر .

یه پیشنهاد به ذهنم رسید که نمی دونم گفتنش درسته یا نه اونم اینه که شما نرم افزار رو به صورت اینترنتی پیش فروش کنین که فکر کنم برای مشکل مالیتون کمک حال باشه .

OMiD

Well-Known Member
سلام .

آقا امید لطفا امیدتون رو از دست ندید . انشاالله مشکلاتتون حل میشن . ما که این همه منتظر مونیدم خب یه ماهم اضافه تر . به نظرم اگه مشکلاتی پیش روتون هست که ممکنه قدرت نرم افزار یا امکاناتش رو پایین بیاره بهتره صبر داشته باشید تا آپادانا با تمام قدرت به اتمام برسه چون اگه این نرم افزار جهانی بشه دیگه باید یه جوری باشه که برنامه ی دیگه ای نتونه باهاش رقابت داشته باشه و هرچقدر قویتر و با دقت بیشتر ساخته بشه بهتر .

یه پیشنهاد به ذهنم رسید که نمی دونم گفتنش درسته یا نه اونم اینه که شما نرم افزار رو به صورت اینترنتی پیش فروش کنین که فکر کنم برای مشکل مالیتون کمک حال باشه .

ممنونم داداش! نظر لطفتونه. بله واسه پیش فروش صحبتهایی بین خودم و جاوید شده. باید اساسی تصمیم بگیریم. هرچی خدا بخواد همون میشه!
ما تابع نیاز کاربرا رفتار میکنیم و عمل میکنیم اگه وقفه ی اینجوری رخ بده، باید با درایت پیش بریم. در مورد پیش فروش چیزی که به توافق رسیدیم با جاوید این بوده که امتیازهای ویژه ای به کاربرایی داده میشه که پیش خرید میکنن ولی هنوز جای بحث داره. خبری شد بهتون اطلاع میدیم.

Shahim

Active Member
آیا نسخه فروشی شما با رایگان متفاوت هست؟ یا فقط نسخه رایگان محدودیت زمان و خروجی فایل داره

JavidX

Apadana Developer
با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز

با عرض پوزش از جهت اینکه تو این مدت، با تاخیر در کارمون باعث رنجش شما شدیم؛ به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که کار توسعه آپادانا بعد از گذشت ماه ها، با همان مشکلات قبلی، از سر گرفته شد و امید به آن است که با وجود مشقت هایی که وجود دارد بتوانیم آنچه که شما کاربران عزیز انتظار دارید را برآورده کنیم.
پیشرفت کار همچون گذشته در تاپیک مربوط،
به اطلاع شما رسانده میشود.

موفق و پیروز باشید

تیم توسعه آپادانا (جاوید شعاعی - پژمان چترروز)

atpf

Active Member
خیلی خیلی خوشحال شدم با دیدن این پست امیدوارم که مولا علی (ع) پشت و پناهتون باشه انشاءالله که همه مشکلات برطرف میشه.
به امید ایرانی سرفراز و جوانانی پرشور و نشاط و تلاشگر چون دوستان خوب من در مجید آنلاین.
دعاگوی شما خواهم بود جاوید و امید و البته بقیه دوستان.
سربلند باشید.

ali abedian

Banned
سلام
خیلی خوبه .. همین که هستید خودش خیلی خوشحال کننده هست.. همه ی شرکتهای مطح دنیا هم همین هستن .. همین مایکروسافت، یه نظری به سرگذشت نرم افزارهایی که تولید میکنن بندازید

akherat

مدیر انجمن
من آپادانا رو دوست دارم
متاسفانه ایرانیا دونت کردن نمیدونن چیه

راستی : من تسلط کامل به فلش دارم آیا میتونم تو دولوپ کردنش کمک کنم؟
اگر زبون خاصی مدنظرتون هست بگید

JavidX

Apadana Developer
من آپادانا رو دوست دارم
متاسفانه ایرانیا دونت کردن نمیدونن چیه

راستی : من تسلط کامل به فلش دارم آیا میتونم تو دولوپ کردنش کمک کنم؟
اگر زبون خاصی مدنظرتون هست بگید
شما لطف دارین. همونطور که گفته شد مشکل فنی وجود نداره و همه ی مشکلات، فشارهای بیرونی هستند که به تیم وارد میشن.
موفق و پیروز باشید

msa7system

New Member
با عرض سلام خدمت تمامی عزیزان و سروران گرامی و کاربران همیشه فعال مجید آنلاین؛

با توجه به مشکلات بسیار زیادی که برای توسعه ی آپادانا سر راه ما هست و همچنین و اشاره به اینکه خیلی از قست های آپادانا تکمیل شده؛ به دلیل فشارهای بسیار زیادی از قبیل پشتیبانی نشدن، کمبود بودجه کافی (نبود بودجهعدم هماهنگی کار تولید و تحصیل و بسیاری مشکلات دیگر که هیچ یک فنی نیست و همگی مشکلات بیرونی هستند که بر گروه وارد می شوند، رسما اعلام میداریم که نرم افزار آپادانا تا اطلاع ثانوی (حداقل 1 ماه آینده) توسعه پیدا نمی کند.

تمامی خبرها راجع به آپادانا فقط در همین تالار اعلام خواهند شد.

به امید موفقیت.
تیم توسعه آپادانا

سلام
چقدر نیاز دارین برای توسعه ی آپادانا؟

جدیدترین ارسال ها

بالا