بازگشایی مجدد انجمنها

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
با سلام خدمت تمامی کاربران

همانطور که مشاهده میکنید انجمنها بعد از تعطیلی طولانی مدتی مجددا راه اندازی شد.

اول از همه باید از حمایت دوستان خیلی خوبم و کاربرانی که با ایمیلهاشون به من دل گرمی دادند و به من کمک کردند تا سایت مجدد راه اندازی بشه تشکر کنم. حقیقتا اگر کمک دوستان نبود این انجمن برای همیشه تعطیل میشد ولی خب دوستان نذاشتند اینطور بشه که من واقعا از این بابت ممنونم و امیدوارم هر جا هستند موفق و سربلند باشند و این پیغام من رو ببینند .

از دوست بسیار خوبم کامبیز مظفری (kami_mz) هم تشکر میکنم که تمامی زحمات راه اندازی انجمن جدید بر عهده ایشان بوده که مطمئنا اگر کمک های کامبیز نبود نمیتونستم انجمنهای جدید رو راه بندازم.

بعد از تمامی این حرفها برویم سر یک موضوع مهم.

حتما اکثر شما دوستان پیغام من رو در مورد تعطیلی انجمنها خونده اید. متاسفانه مشکل فقط پروسسی بود که phpBB بر روی سرور میذاشت. به اون دسته از دوستان (که من از دیگران شنیدم ) که برای ما شایعه های گوناگونی ساخته بودند باید بگم خوشبختانه نه ما (من و بقیه مدیران) مشکلی داشتیم و داریم و نه از هدف خودمون پشیمان شدیم و یا ... ! تنها مشکل، سرور سایت بود که البته خوشبختانه از هیچ لحاظی مشکل نداشت و فقط سایت باعث میشد که پروسس زیادی از سرور گرفته بشه و سرور دچار مشکل بشه . به همین منظور از سوی phpBB به سمت VB نقل مکان کردیم و سیستم انجمنها رو تغییر دادیم !

بله الان شما در انجمنها vBulltein هستید که این پست اولین پستی است که در انجمن جدید ارسال شده ! خوشبختانه این سیستم خیلی به ما کمک میکنه .و ان شالله مشکل پروسس دیگر نخواهیم داشت.

البته مطمئنا چون ما اطلاعات رو از phpBb به VB تبدیل کردیم مشکلاتی در نامه ها یا حتی نامهای کاربری بوجود آمده است که از این بابت از همه عذر خواهی میکنیم. ما هنوز بر روی انجمنها کار میکنیم تا مشکلات آنرا برطرف کنیم چنانچه هر جا مشکلی مشاهده کردید سریعا به ما اطلاع دهید تا مشکلات را رفع کنیم.

خب بیشتر از این سر شما دوستان رو درد نمیارم امیدوارم که دیگه از این مشکلات پیش نیاد و بتونیم در خدمت شما باشیم.

چنانچه کسی از دوستان تمایل به حمایت مالی از سایت داره میتونه به من ایمیل بزنه و در این مورد صحبت کنیم.

از لطف و صبر همگی شما متشکرم

مجید
19 اسفند 83

آخرین ویرایش:

d@nial

Well-Known Member
ممنون مجيد جان بابت زحماتي كه ميكشي

واقعا دوري از مجيد انلاين خيلي سخته ، خیلی

کامبیز تو هم خسته نباشی!!

fireboy

Member
اميدوارم بهتر از قبل به كارش ادامه بده ;-)

آخرین ویرایش:

izone

Active Member
تبريك به مناسبت بازگشايي دوباره انجمن

ميخواستم بدينوسيله به آقا مجيد و ديگر دوستان كه با همت و تلاش والاي خود اين تالارها را دوباره راه اندازي كردند تبريك و خسته نباشيد بگم. اميدوارم كه ديگه به مشكلي برخورد نكنيد و همچنين باياري ديگر دوستان از راه خريد آگهي بتوانيد همواره اين انجمنهاي پربار را زنده نگهداريد.

هميشه تندرست و پيروز باشيد.

فرهاد
سوئد

daryvary

Member
سلام
منم تبريك ميگم.
اميدوارم كه ديگه مشكلي پيش نياد و اين انجمنها مثل قديم شلوغ بشه.

paramond

Member
آقا دستت درد نکنه که باز دوباره اينجا رو راه انداختی
خدائيش که من از اينجا خيلی چيزها ياد گرفتم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
خداییش منم دلم واسه همتون تنگ شده بود :از اون علامت های خجالت توی یاهو:

مجید

hamid1395

Member
سلام
من هم بازگشايي مجدد اين انجمن را تبريك ميگم
و هر چي از php,nuke,phpbb بلدم را مديون اين سايت و بچه هاي اين انجمن هستم
ان شاا... كه انجمن پر بار تر از گذشته بشه
قربان شما
حميد

lind

Well-Known Member
منم خوشحالم ولي از قالب قبلي بيشتر خوشم ميومد!

دستتون درد نكنه! اين خيلي باحال هست! فقط اگر ميشه اين سيستم ارسال سريع رو اينكه بايد روي يك آيكون كليك كرد اذيت مي كنه! اگر ميشه اينو برش دارين! ممنون!

saeednajafi

Member
من هم خيلي خوشحالم
اينقدر به اون رنگ طوسي عادت كرده بودم كه رنگ سفبد اينجا چشمام رو ميزنه

sambol

Active Member
منم دلم خيلي براي مجيد انلاين تنگ شده بود
خداييش اصلا ميومدم نت بيكار مي چرخيدم الان خيلي خوشحالم
بچه ها راست ميگن رنگ قالب چش ادم رو زود خسته ميكنه خيلي روشنه

Salar

Active Member
خيلي مباركه....ولي اگه ممكنه يه قالب ديگه براي انجمنها انتخاب کنید...این چشام رو کور کرده :)

Salar

Active Member
راستی اسم من تو قسمت کاربرای سایت نیست!!!
بعد چرا نمیشه آواتار گذاشت؟؟؟

آخرین ویرایش:
آقا من كه با اين خبر خيلي حال كردم
دست همتون درد نكنه

راستش اين واسم قابل هضم نيستش كه مجيد دست از بي بي بكشه!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا