Fa بازکردن تصویر با لینک از اینترنت در نرم افزار

zozze

Active Member
سلام
خسته نباشید دوستان
من میخواستم یه تصویر که لینک دار هست رو در نرم افزار لود کنم،تصویر در یک آدرس ساده هست ، روشی که عکس رو بذارم توی فایل html هم تست کردم ولی وقتی که توی نرم افزار لودش میکنم به صورت پیشفرض براش یکم کادر در نظر میگیره و منم نمیتونم کادر شیء HTML رو بزرگتر در نظر بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور بشه تصویر رو از یک آدرس اینترنتی لود کنم و لینک هم داشته باشه

ممنون

ansoft

Active Member
ميتونيد با پلاگين هاي مخصوص اول تصوير را دانلود و در كامپيوتر ذخيره كنيد بعد انرا در شئ تصوير بارگزاري كنيد

zozze

Active Member
ممنونم دوست عزیز ولی دقیقا دنبال اسم پلاگینی میگردم که همچین کاری کنه!
آخه توی پلاگین Internet که گشتم نبود دیگه نمیدونم چه پلاگینی میشه.
اسم پلاگین بدین لطفا

zozze

Active Member
عزیزم جستجو کردم ولی نه این چیزی که شما جستجو کردین بعد این همه مدت دیگه از قوانین جستجو کردن با خبرم...
من این پست رو پیدا کردم ولی این نوشته که میخواد فایلی رو دانلود کنه و ذخیره کنه توی سیستم!
ولی من میخوام اون فایل رو به جای یکی از شیئ های موجود توی پروژه بذارم!
میشه راهنمایی بیشتر کنید ؟
یا حداقل اسم یه پلاگین رو بگید که مطمئنید 100 درصد این کار رو انجام میده!
ممنون

آخرین ویرایش:

BlueMMB

Well-Known Member
خب دوست عزیز همونطور که گفتن بعد از دانلود باید اون رو داخل یه آبجکت بیارین .
با این دستور :

کد:
ReplaceImage("ObjectName","Address$")

البته تا اونجایی که من میدونم فقط فایلای jpg , bmp رو میتونه بیاره !

ansoft

Active Member
البته به مشكلي هم كه پلاگين ها دارند اينكه هنگام دانلود كردن برنامه قفل ميشه و بهتره از يه برنامه جدا براي دانلود استفاده كرد به صورتي كه بهش پارامتر ها رو داد و بعد اجرا بشه و دانلود بشه

كه فكر كنم يه چنين برنامه اي با Auto It نوشته بودند

ansoft

Active Member
اين هم همون برنامه

در این مثال از یک ابزار کمکی که با استفاده از AutoIt نوشتم استفاده شده

میتونه حجم فایل (آدرس اینترنتی) رو بدست بیاره
فایل رو دانلود میکنه و بصورت لحظه ای (هر یک و نیم ثانیه) میزان حجم دانلود شده رو گزارش میده
وقتی دانلود به اتمام رسید هم گزارش میده.

توجه کنید که حجم ها بر حسب بایت هست

کلاً این برنامه اسکریپت DownloadInfo رو در برنامه اجرا میکنه، و مقدار چهارتا متغیر بنام های DownloadSize - DownloadBytes - BytesDownloaded - Finished رو ست میکنه

فعلاً میتونه کارتون رو راه بندازه، گرچه اگر دوستان پلاگینی بسازند بسیار مفیدتر خواهد بود

سورس AutoIt هم در بسته موجود هست.
paperclip.png
فایل های پیوست شده

جدیدترین ارسال ها

بالا