بازكردن فايل Doc از روي كامپيوتر

pendesign

Member
دوستان مجددا سوالي برام پيش اومده كه خواستم اينجا مطرح كنم ...

آيا اكشن اسكريپتي هست كه اون رو به روي يك دگمه اعمال كنم تا با كليك بروي دگمه ، يك فايل Doc از روي كامپيوتر اجرا بشه ؟
ممنون ميشم .

pendesign

Member
من در حين انجام يك پروژه هستم و عجله دارم . اگر ممكنه به اين سوال من رسيدگي كنيد ...

marSoul

Member
این کد رو تست کن ولی مطمئن نیستم جواب بده :

کد:
on(release){
    getURL("http://www.mysite.com/word.doc", "_blank");
{

pendesign

Member
دوست من از پاسختون ممنونم منتها من نميخوام فايل Doc رو از روي سايت باز كنم . ميخوام اين فايل از روي كامپيوتر اجرا بشه ...

pendesign

Member
اين كار رو هم كردم ولي متاسفانه فايده اي نداشت ! راه ديگه اي نيست ؟! دوستان اگر ميدونن لطفا ارائه بدن ...

pendesign

Member
خواهشا دوستاني كه فلش كار هستند و در اكشن اسكريپت هم سررشته اي دارند من رو راهنمايي كنن . در خود Help فلش هم جستجو كردم ولي در اين زمينه چيزي پيدا نكردم .

pendesign

Member
خوب در موردش توضيح بديد اگر ممكنه ! به من گفته بودن كه با Fc Command هم ميشه ...

UnknownUser

Well-Known Member
سلام
یه فایل bat. می سازی ( با notepad) بعد توش می نویسی :
PHP:
START [esmefile doc et].doc

بعد اینو می ذاری کناره فایل doc. خودت بعد جفتشون رو می ذاری تو یه فولدر fscommand بعد تو فلش با fscommand فایل bat. رو اجرا می کنی
PHP:
fscommand("exec", "[esm file bat et ].bat");

باید توجه داشته باشی که swf ت رو باید exe کنی بذاریش کنار فولدر fscommand

آخرین ویرایش:

pendesign

Member
ممنونم كه بالاخره يك جوابي به اين سوال نه چندان سخت من داديد ! اگر ممكنه يك نمونه هم برام بزاريد ممنونم ميشم .

pendesign

Member
من تمامي مراحل رو انجام دادم ولي اتفاقي رخ نميده ! در ضمن من اين اكشن رو براي يك دگمه ميخواستم . با كليك بروي دگمه فايل .doc اجرا بشه ...
ممنون ميشم اگر پاسخ بديد .

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

توضيح آقا مرتضي گل ما كامل بود

ببين اولين قدم بايد يك فايل Bat بسازي كه براي ساختنش NodPad رو باز كن و كد زير رو بزار توش :
START [esmefile doc et].doc

بعد فايل رو با پسوند Bat ذخيره كن

حالا وارد همون دكمه شو كه مي خواي با زدنش فايلت اجرا بشه بعد كد :

fscommand("exec", "[esm file bat et ].bat");
رو توش بزار

توجه 1 : تمامي فايلها بايد كنار هم باشند = Swf - Bat - Doc

توجه 2 : اگه با فلش ورژن 6 به بالا استفاده ميكني حتما بايد فايل Doc و Bat رو داخل يه پوشه به اسم fscommand قرار دهيد و فايل SWF رو كنار همين پوشه بزاريد - نه داخل پوشه كنار پوشه

حالا با اجراي فايل Swf اول فايل Bat اجرا ميشه بعد فايل Bat فايل Doc رو اجرا ميكنه

موفق باشيد

pendesign

Member
اگر ممكنه يه نمونه بزاريد چون من هرچي به اين روش ور ميرم نميشه و ارور ميده !

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

يادم رفت دو توجه ديگه اضافه كنم شرمنده

توجه 3 : فايل Swf حتما بايد به Exe تغيير كنه

توجه 4 : اگه خروجي فلشتون فلش 5 باشه احتياجي به گذاشتن فايل ها در پوشه fscommand ندارد تا فايل كنار هم باشن

pendesign

Member
دوست عزيز من تمامي نكاتي رو كه ذكر كرديد رو مو به مو انجام دادم ولي فايده اي در بر نداشت ! اگر ممكنه يك نمونه بزاريد تا من از روي نمونه كار خودم رو دنبال كنم ... ممنون ميشم .

Avang2005

مدیر انجمن
نمونه

سلام دوست من

اينم يه نمونه ساده فقط فايل Main.swf را به Main.exe تبديل كنيد

موفق باشيد

پیوست ها

• fscommand.zip
    19.1 کیلوبایت · بازدیدها: 16

جدیدترین ارسال ها

بالا