بازار کاراکتر انیمیشن در ایران چطور است؟

vahidalvandi

New Member
سلام من اولین بار است در این انجمن پست قرار میدهم نمیدونم درست آمده ایم یا نه.

من مدت زیادیه با مکس کار کردم اما به دلیل در هم کار کردن با بخش های مختلف و خستگی بی خیالش شدم.اما تازهگیا تصمیم گرفتم فقط بخش کاراکتر رینگ و کاراکتر انیمیشن را ادامه بدهم نظر شما چیه؟؟

میخوام به طور کلی بدونم بهترین بخش برای این کار که کاربردی هم باشه و تخصصی کدام اسن؟:rose:

aagah

New Member
سلام
اولا تصمیم عاقلانه ای گرفتید. چون متاسفانه درایران اینگونه جا افتاده که مثلا کسی که با 3dsmax کارمیکنه باید تمام زیرشاخه های آن را از مدل سازی تا کامپوزیت وتدوین و صدا گذاری و .... بلد باشه و به همین دلیل هم معمولا کارها ضعیف و ابتدایی هستند. درحالی که همین برنامه 3dsmax که فبلا بنام تری دی استودیو به بازار آمده بود، در واقع یک استودیوی کامل فیلم سازی انیمیشن است وتمام تخصص های موردنیازبرای فیلم سازی در آن لحاظ شده است. پس کسب مهارت کافی دریکی از این رشته ها، خیلی بهتراز یادگیری ناقص و ابتدایی تمام تخصص هاست. مطمئنا هم بعداز مدتی، این امر مورد توجه دست اندرکاران انیمیشن قرارخواهد گرفت و دنبال آدم های متخصص درشته مربوطه خواهند بود.
درمورد اینکه کدام تخصص بهتراست، به نظر من هیچ فرقی با هم ندارند. مهم اینه که شما به کدام یک علاقه دارید و درکدام رشته اطلاعات وتجربه قبلی کسب کرده اید.

Hamed_8

Member
جناب aagah تقریباٌ درست فرمودند
کار کردن با صدا و سیما سخته

و کسی که از شما کار می خواد هنری نداره و این خیلی سختش می کنه
هر چقدر تکنیکی ترو بهتر کار کنی میگن این چیه ؟ افتضاحه !!!
ولی خودشون با دو تا خط با دو تا درخت و چمن کار 20 دقیقه ای درست می کنن

ولی بازار کار انیماتوری خیلی گرمه
اگه بتونی یاد بگیری و علاقه نشون بدی خیلی خوبه

به نظر من ریگ و انیماتوری رو کار کن ( بدون هم اصلا نمیشه )

جدیدترین ارسال ها

بالا